Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:43 21.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: yetti]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано23.01.13 23:31



А ти къде видя да ти говоря ненормално...


И кой се предлага, а?
И повярвай, че нямам интерес, към нито една част от тялото ти..успокой се.
Лека нощ ти желая.



Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: yetti]  
Автор roshava ()
Публикувано23.01.13 23:33



хахахаха нещо май почна да ти се мрежи погледа и за това ти се виждам разцентрована. Т.е. повредата е в твоят телевизор.



Ми да, мъжки, след като не съм ти се предлагала като жена, тези определения не те касаят по никакъв начин. Звучиш ми така



Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: yetti]  
Автор roshava ()
Публикувано23.01.13 23:36



Мъжки, че ти можеш ли да водиш нормален разговор и да не си вееш това с което мислиш?



Аз съм дърта, нямам вече цикъл в критическата съм.



Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: roshava]  
Автор yetti (((())))
Публикувано23.01.13 23:36



о йе, да ви имам женските фантазии и халюцинации... какво ти дава това, да живееш в измислен свят?



Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: ШокоЛада]  
Автор yetti (((())))
Публикувано23.01.13 23:37



И повярвай, че нямам интерес, към нито една част от тялото ти..успокой се.
--
винаги ме е удивлява тая женска простотия, да се бутате там, където дори не са питали за вас. заеби... тва с възрастта влошава ли се? т.е. коя е подърта от вас двете дебелани, дето ме атакувате като лешояди в момента?



Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: yetti]  
Автор roshava ()
Публикувано23.01.13 23:40



И кво, ако се окажа секс бомба, мислиш ли, че ти имаш някакъв шанс с това поведение? За мен е напълно все тая какво си мислиш за мен, след като не представляваш никакъв интерес за мен с това си поведение и пълна липса на себеуважение.



Та кое е измисленото, че нещо не разбрах?



Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: roshava]  
Автор yetti (((())))
Публикувано23.01.13 23:41



айде легайте, виждам, че не сте на кеф, като си избивате комплексите върху мене, няма да стане, най-много да не можеш/те да спите до утре сутринта, предполагам че все пак не сте безработните безделнички, на каквито ми приличате, че да не ви повлияе това.

пп изтрих няколко много сдухваши мнения, аре всички свободно.



Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: yetti]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано23.01.13 23:43



Аз.
Но аз никъде и по никакъв начин не съм те нападала, върни се и прочети....Просто ти си се нападаш сам, като изпадаш в такива агресивни състояния...


Веднъж се опитах с Лека нощ, сега го правя за втори път.
Лека нощ и приятни сънища ти желая, наистина не ми се играе на играта кой е по по най...



Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: roshava]  
Автор yetti (((())))
Публикувано23.01.13 23:43



ужс



Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: ШокоЛада]  
Автор yetti (((())))
Публикувано23.01.13 23:45



като ти мине пмс-то ми прочети пак предните мнения, да видим, дали съм те нападал.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.