Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:39 21.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: yetti]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано23.01.13 22:37



... най-важното е, че разбираш какво казвам в глобален аспект... Иначе и аз не бих се забъркал с жена само заради външността и.... Да бих я загледал, бих се възхитил на тялото, формите, движението... но дотам...
Ако вече ми дръпне вниманието и акъла... тогава е друга работата



Все пак жена, която не ми харесва на визия може да ми бъде най-много приятелче (без секс)... това поне е сигурно...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: yetti]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано23.01.13 22:37



Абе вие всички ли изтрещяхте....Ми чети бре...чети...и ако искай се съгласявай, ако искаш недей. Сега какво? да си говорим едно и също и да се надумваме ли...кой прав и кой крив...

Рошлееееееееееее, идвай да си поемеш дежурните опоненти....



ПП къде видя пък фамилиарничене...



Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: ШокоЛада]  
Автор yetti (((())))
Публикувано23.01.13 22:39



ми не, искам след доволно дълго и тежко млатене, да кажеш - oh my masta' разби мъ, знаех от самото начало, че си прав, но исках да покажа мускули, ама ти си Мъжът, няма как да се боря с теб!



Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: Bлeчyгo]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано23.01.13 22:40



Злобарските очила ли си си сложил, да виждаш злоба...
Не бе, пиле, хич не съм злобна, просто ти се затиткваш с мен...аз съм си същата...ама нещо все ти кривея на теб...





Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: Apxaнгeл]  
Автор Oбичaм ()
Публикувано23.01.13 22:42



Приятелите са хубаво нещо. При секса не е така, защото трябва да има харесване, а не разбиране и приятни чувства.



Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: yetti]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано23.01.13 22:42



Ха ха ха ....божееее
Разсмя ме...ама честно....
Не, пич, не си прав и ти го знаеш....а това че си се бъхтал, моите уважения, но нищо повече....



ПП ама ти по начало си ме разсмиваш...



Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: ШокоЛада]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано23.01.13 22:46



Ами същата си, все така безпричинно злобна и язвителна към мен!Но поради огромното си великодушие и човеколюбие, и безгранична обич ти прощавам!!Хайде излей си всичката злост в/у мен, щом ще те накара да се чувстваш по-добре, за мен е удоволствие да я поема





Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: Nazgulll]  
Автор юpaтa ()
Публикувано23.01.13 22:48



ок, а защо слагаш хората под общ знаменател? И ти ли искаш да ти казват че си като другиге?





Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: Oбичaм]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано23.01.13 22:48



... приятелите наистина са много хубаво нещо.... Човек трябва да има с кой да споделя и на кой да се опре.... Затова са така ценни и винаги са кът (истинските приятели имам предвид) ....

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: Bлeчyгo]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано23.01.13 22:49



Ти какво сега...дразниш ме, за да се скараме и да не си изпълниш обещанието ли...?


не ти щА бонбоните и шоколадите не ги искам, само се кротни. Обещавам даже, че и няма да ти искам нищо повече, ако това доведе душата ти до мир и спокойствие...
Става?




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.