Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:48 16.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: ШокоЛада]  
Автор yetti (((())))
Публикувано23.01.13 22:27



сега дай дефиниция и за "комуникирам". аз комуникирам с много хора, които не уважавам. не мисля, че съм лицемер, защото не им показвам друго лице, о т това, което мисля, че заслужават в тая светлина. освен това храта се променят, а може и да са допуснали грешка, т.е. преценката ми може да е била грешна и т.н.



Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: ШокоЛада]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано23.01.13 22:27



Е, щот така се отнасяш с мен и затова така възприемаш написаното

Аз просто водя приятелска дискусия с най- положителни чувства, заядливке



Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: yetti]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано23.01.13 22:29



... не знам... Когато един мъж се влюби какво ли не прави за жената, която го е запалила.... Знам ли до къде може да се стигне... май няма граници ... :)
Иначе нея я давам ей така защото всички я познават.... визирам жени майки на по няколко деца... изглеждащи по подобен начин... например бившата на Лени Кравиц... Адриана Лима



....Не чета между редовете и затова пиша директно...

Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: ШокоЛада]  
Автор yetti (((())))
Публикувано23.01.13 22:29



но съм забелязал голям инат по отношение на комуникацията с другите у жените, в контраст с, като цяло, как да го кажа, по-меката ви и податлива природа, общо казано - по-променливата ви природа.





Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: yetti]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано23.01.13 22:30



Снежко, няма ентусиазма на Рошла...
Няма какво да ти обяснявам...прочел си го, както си го разбрал така....не е задължително да си на моето мнение.





Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: Apxaнгeл]  
Автор yetti (((())))
Публикувано23.01.13 22:32



абе не знам, аз отношението си към другите не си го градя само на външен вид, всъщност външния вид почти не участва. иначе трябва да почна да пуцам наред.

знам за кво говориш. но примерът с разведената джоли и опашките не е пасващ според мене. може и да бъркам.



Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: Bлeчyгo]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано23.01.13 22:32



Кроки, или си пиян или си станал с Д-то нагоре...


Ама нищо, простено ти е...



Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: ШокоЛада]  
Автор yetti (((())))
Публикувано23.01.13 22:33



ама като почнете да фамилиарничите и да повтаряте лафа "ама ти не ме разбра", най ми е кеф. женска му работа...



Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: yetti]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано23.01.13 22:33



... да в такава насока темата наистина е гадна и за жалост актуална напоследък...
Също така си прав, че най-важното е каквото и да правим да се стремим това да не се отразява негативно на децата... те винаги са най-невинни...

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: ШокоЛада]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано23.01.13 22:35



Не знам защо , но тази вечер си много злобна, какво ти казах, че започна така с обидите


хапни едно шоколадче и се успокой




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.