Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:56 20.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: yetti]  
Автор roshava ()
Публикувано23.01.13 21:51



Уважението към другите, показва уважение и към себе си ... неуважението към уважаващите, показва неуважение към себе си.





Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: roshava]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано23.01.13 21:57



Абсолютно съгласна...ако не уважаваш себе си, не можеш да уважаваш другите...и обратно...





Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: Nazgulll]  
Автор Хюррем (теле-патка)
Публикувано23.01.13 22:08



Ох, мислех да се изкажа по темата с децата, но няма да го направя, защото ще стане война.



Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: Apxaнгeл]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано23.01.13 22:08



така, де, аз точно това казах - че има жени, със едно , две или повече деца, които изглеждат страхотно!

иначе аз поне знам за много повече случаи - чувала съм за два, в които жените са си тръгвали и са си оставяли децата - при които мъжете изоставят една жена сама с дете/ца, за да се забавляват с нова половинка! Сори, статистика, аз обичам цифрите, защото те посочват само факти!

последното питане все едно не съм го прочела! ай,моля ти се, нема се праиш на девственик!



Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: Хюррем]  
Автор yetti (((())))
Публикувано23.01.13 22:11



ми аре беее! до утре ли че ви чекам?



Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: ШокоЛада]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано23.01.13 22:12



начи, аз като не уважавам, дори мразя, всичката паплач, която проституира или друга със същия тен, която пък мами хора по-най долнопробен начин на прекрасни места, които пък благодарение на тях хич не изглеждат така, в моя град-не уважавам и себе си ли?



Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: roshava]  
Автор yetti (((())))
Публикувано23.01.13 22:14



някви клишета, дето нямат нищо общо с живота.



Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: Nazgulll]  
Автор Son de Nuit ()
Публикувано23.01.13 22:14



Не, нещо ти си се пообъркал и ще го отдадем на буйната ти младост. Втори път.





Тема Re: Фундаменталният проблем на клубанови [re: yetti]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано23.01.13 22:14



... оооо Джолката мисля сама добре се оправя с разходите... :)
Просто имах предвид, че около красивите жени (когато имат и нещо в главата)... винаги е имало мъже и ще има... независимо женени ли са или разведени....

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: Фундаменталният проблем на клуба [re: Хюррем]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано23.01.13 22:15



давай, давай, че тази вечер е доста скучно






Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.