Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:43 20.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Какво се случва? (случая Доган)  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано19.01.13 13:38



Всичките простотии, дето се случват при мюсюлманите според мен са базирани на тъпото им разделение на шиити и сунити... Войната помежду им е толкова тъпа, кървава и глупава...



Дышите глубже: вы взволнованы!

Тема Re: Какво се случва? (случая Доган)нови [re: acid948]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано19.01.13 13:59



Дано не е това, за което си мисля.



Тема Re: Какво се случва? (случая Доган)нови [re: ШокоЛада]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано19.01.13 14:05



Е няма как да знам какво си мислиш, ама според мен това е евтина провокация - тоя беше с някакъв смешен газов пистолет, ако е искал да го убие, можеше да си купи отвертка...Според мен тоя акт е да замаже очичките на тия, дето разследват случая с терористичния акт на летището в Бургас...

Дышите глубже: вы взволнованы!


Тема Нанови [re: acid948]  
Автор Mandalay (empathy)
Публикувано19.01.13 14:12



това старите кадри му казваха "активно мероприятие"
Първо се пуска слух че Доган ага ще обяви оттеглянето си от ръководството. Това осигурява присъствието на представител на почти всяка медия.
Второ намират някакъв с криминално минало - такива сред ДПС много, който уж трябва да се опита Председателя (това в стил Мао Дже Дун) който като Чук Норис лови куршумите с голи ръце.
Следваща фаза е "спонтанно" да започнат да молят Доган ага да не се отказа и да продължи да ги води към светлото бъдеще. Той неохотно се съгласява защото е за тяхно благо но при условие на следващите избори да глауват на 200%

Това е положението - свиквай



Тема Re: Нанови [re: Mandalay]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано19.01.13 14:15



Уф - дано не си прав...



Дышите глубже: вы взволнованы!

Тема Re: Какво се случва? (случая Доган)нови [re: acid948]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано19.01.13 14:41



Даже не ми се говори...
Създадохме свят на лъжи, агресия, манипулация, планове и планировки и т.н. и сега си живеем в него и най-вече нямаме право да мрънкаме, защото ако ние не ги подкрепяхме, сега нямаше да ги има...Говоря за света на политиците. В момента ме е гнус да ги гледам, в борбата да вземат властта са готови на всичко, дори и на унижение, защото това тяхното си е живо унижение. Циркове и театрали на конгрес. Какво по-пикантно от това?



Тема Онови [re: ШокоЛада]  
Автор Mandalay (empathy)
Публикувано19.01.13 14:51



"вят на лъжи, агресия, манипулация, планове и планировки и т.н." го е имало от много векове в това което сме свикнали да наричаме "цивилизовани общества". Всъщност сред "примитивните" народи отношенията са по-изчистени и прости.

Всъшност цирковете започнаха още миналата година което ме кара да мисля че тазгодишните избори са много важни и който изгуби ще изгуби много.

В случая с ДПС това може да значи още 4 г извън власта и съвсем спиране на паричните потоци от "благодарности". Ако и ГЕРБ успят да създадат структури и да започнат да завземат и местаната власт това може да е фатално за Доган ага.

Това е положението - свиквай



Тема Re: Какво се случва? (случая Доган)нови [re: acid948]  
Автор roshava ()
Публикувано19.01.13 14:56



Моля ти се, докато обядвахме ни повториха няколко пъти сценката и всеки път се смяхме ... в зала, в която всички са седнали, а не прави, някой става и съвсем спокойно отива до Доган на средата на сцената, без никой да реагира от охраната /я се опитай на улицата да го доближиш/, после му насочва пистолет, сваля го, Доган чак тогава му хваща уж ръката и се сборичкват и едва тогава охраната отреагира ... да бе да

.... и всичко това с газов пистолет, а двата ножа в него дори и не докоснати ... за това време което го остави охраната да бъде до Доган, щеше да го разфасова с ножовете бря.



Тема Re: Какво се случва? (случая Доган)нови [re: ШокоЛада]  
Автор roshava ()
Публикувано19.01.13 15:00



Абсолютно .... преди Волния, сега и Доган ... чудя се кой ли ще е следващият никому не нужен, който ще тръгне някой да го трепе, щото нали, без него света ще свърши.





Тема Re: Нанови [re: Mandalay]  
Автор roshava ()
Публикувано19.01.13 15:02



Залагам 50-тачка, че Доган няма да се оттегли.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.