Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:50 26.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема ..........нови  
Автор roshava ()
Публикувано18.01.13 10:52



Пишете за каквото ви е кеф!

Редактирано от roshava на 18.01.13 12:58.



Тема Re: Само да си окнанови [re: roshava]  
Автор TRlNlTY ()
Публикувано18.01.13 10:58



но не ми харесва чалгата в общуването.

+1





Тема Re: Само да си окнанови [re: roshava]  
Автор Nazgulll ()
Публикувано18.01.13 10:59



От както те няма клуба стана доста по-добър.



Тема Re: Само да си окнанови [re: roshava]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано18.01.13 11:16



Доброутро!


Кафе?
За какво предлагаш да си говорим, Рошле?


ПП и понеже тази думичка "чалга" взе да се използва навсякъде, може ли малко повече информация, какво значи за теб "чалга отношения"?



Тема Re: Само да си окнанови [re: roshava]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано18.01.13 11:18



чай да те надупя, че да имаш причина да окаш





Veni, vidi, vici


Тема Re: Само да си окнанови [re: roshava]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано18.01.13 11:25



ами нормално е, това става неспасяемо, чалга културата вече се изига в култ, може вече и на чалга певците и паметници да издигнат, един вид родоначалници на една нова ера на музиката в нашата страна ...
простотии колкото искаш ....това се прави да се отклонява вниманието от истинските проблеми на страната ...безработицата, ниските заплати, емиграцията, мръсотията по улиците и прочие.........



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Само да си окнанови [re: roshava]  
Автор eдинak (пристрастен)
Публикувано18.01.13 11:36



То с картинките се почва..


Гледаш как някое симпатично бебе лази по пода, пък без да знаеш защо, си купуваш нова прахосмукачка. Примерно.
Лекото ритъмче, дето се запомня, много помага да си го тананикаш по цели дни.
Картинки - ритъмче - текстче.
Абе, пропагандата какви ли инструменти използва... Те сега му викат маркетинг.
Картинки - ритъмче - текстче. И се пише върху хард диска. Колкото по-нов, толкова по-лесно. Не?



Тема Re: Само да си окнанови [re: ШокоЛада]  
Автор roshava ()
Публикувано18.01.13 11:44



Има някакви морални норми, които на мен ми харесва поне да си мисля, че все още съществуват в обществото, за това не ми харесва да чета как някой се хвали с прегазването, потъпкването и т.н. им. не съм толкова наивна, че да смятам, че всеки е длъжен да ги спазва или че го прави, но не искам да чета за това, още по-малко да участвам в такива разговори.
Едно е да обсъждаме

, а съвсем друго да обсъждаме ... ако ме разбираш ...



Тема Re: Само да си окнанови [re: eдинak]  
Автор roshava ()
Публикувано18.01.13 11:53



Аз не помня нито ритми, нито текстове от музикалните изблици на когото и да било, но обичам да помня ритъма на емоцията и думите в едно общуване, за това не харесвам чалгата в общуването.



Тема Re: Само да си окнанови [re: roshava]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано18.01.13 12:03



Знаеш ли, Рошле, за да пропиша в 40-50 беше виновна точно една такава тема за чалгата и чалгализацията, каквото и да значи това. По принцип мразя лицемерието във всичките му форми....а относно чалгата лицемерието е голямо...никой не я слуша, а тя е доста печеливша...Как става това?...Това относно музиката....
Искам да попитам това чалга ли е...и ако е...значи и аз я слушам...


А относно отношенията...всеки има някаква среда...и избора е на самият човек, но поне аз не искам да съдя никой, кой как си избрал така живее. Когато нещо не ми харесва, просто го подминавам, но никога не съм си позволявала лукса да съдя хората заради поведението им и начина на мислене. Но наистина нямам търпимост към думите, колко е опростял народа, как се е чалгализирал и т.н...винаги е имало и ще има определена категория хора и по-умни и по-културни и по малко умни и т.н., но ние в качеството на какви трябва да ги съдим или обсъждаме. За мен не народа е опростял, а ние забравихме какво е това толерантност и зачитане на мнение...С това непрекъснато говорене за чалгата и чалгализацията, просто се прави нон стоп реклама...а на кому е нужно това...
Обширна тема...ако се развие ще пиша още...но за сега ми стига...
Сега искам да те поздравя с друга моя любима песен...

Това дали е чалга...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.