Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:14 13.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Топ 3 на най-клишираните обиди в нет-а.нови  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано15.01.13 21:40



Живеем във времена, в които хейтърите са на мода. Времена, в които омразата ни залива буквално отвсякъде – нещо, което няма как да одобря, тъй като по природа съм умерен пацифист (в рамките на закона)... В тези условия каналите за комуникация между хората често се „цапат”, а още по-често направо се „задръстват” с обидни квалификации, придружени в по-късните стадии от откровени псувни и нерядко прерастващи в закани за физическа саморазправа...

Та - Хора, кому е нужна тази агресия? Не е ли време да се осъзнаем и не е ли сега момента дружно да разбием този социално опротивял модел?

Но – първо по темата...

1. За мен една от най-тъпите обиди в нет-а е да кажат на някого – пий си хапчетата редовно или някаква такава дивотия. Толкова глупава препоръка, на която само човек с мозък на неандерталец би се смял. Но, уви, факт е, че много хора смятат тази „обида” за „черешката на тортата”. Едно просто предположение от моя страна е, че родителите на такива хора са най-малкото първи братовчеди.

2. Следващата не по-малко смотана обида в моята класация е, когато някой нарече друг луд, шизофреник етцетера, т. е. ищеца поставя на ответника медицинска диагноза. Забелязал съм, че в голям процент от случаите ищеца не е медицинско лице и да поставя диагнози не е негова работа. По тоя въпрос искам да напомня, че според СЗО има една сравнително нова класация на болестите – МКБ10. Та, много по-елегантно е да се казва в такива случаи, че болестта на опонента ти явно спада към интервала (F00-F99), или с други думи казано – V клас. Психични и поведенчески разстройства.

3. Друга забележителна по своята тъпота теза на по-простоватите индивиди е да опитват с примитивни обиди на сексуална основа да засягат отсрещната страна. Лично на мен гейовете не ми пречат - единствения гей, който познавах, беше астролог и играеше скуош. Според мен далеч по-обидно е да си се кръстил Киро, примерно.

Е – кои са трите най-тъпи обиди според вас в личната ви класация?

*Ако не ви е интересна темата, можете да споделите с каква скорост сваляте информация от замундата. Аз днес забелязах, че максималната скорост при мен прескочи психологическата бариера, а именно - 12 119 kB/s.



Дышите глубже: вы взволнованы!

Тема Re: Топ 3 на най-клишираните обиди в нет-а.нови [re: acid948]  
Автор Nazgulll ()
Публикувано15.01.13 21:41



1. Голям си комплексар
2. Излез от нета и живей реален живот
3. Комунист



Тема Re: Топ 3 на най-клишираните обиди в нет-а.нови [re: Nazgulll]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано15.01.13 21:44



Мда - тъпи са, съгласен съм...



Чудя се защо хората не вземат да станат малко по-елегантни...

Наскоро разбрах, че японците псуват на английски или какъвто там друг език знаят. Щото в техния език просто няма такива изрази - представяш ли си?



Дышите глубже: вы взволнованы!

Тема Re: Топ 3 на най-клишираните обиди в нет-а.нови [re: Nazgulll]  
Автор мъъррр (теле-патка)
Публикувано15.01.13 21:46



И в нета и в реала могат да ме обидят само близки хора. И обикновено не с една дума, а с едно изказване.

Инак мога да кажа кои са най-смотаните обиди по принцип:
1 - кифла
2 - откачена
3 - оф, измъчвам се, не мога да се сетя.



Тема Re: Топ 3 на най-клишираните обиди в нет-а. [re: acid948]  
Автор roshava ()
Публикувано15.01.13 21:49



Най-много ги обичам тези, дето се правят на загрижени и се опитват да ти дадат наклон на струйката.





Тема Re: Топ 3 на най-клишираните обиди в нет-а.нови [re: acid948]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано15.01.13 21:57



....обаче има и оригинални обиди
примерно - Тъп си като слонски гъз
Приматите са с по -високо АЙКЮ от теб
Бузите на гъза ти са по -симпатични от лицето ти ....
Очарован съм като пубер от първа свирка ....
бабалюга скапан
скомбус ниеден ....
гот са кво



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Топ 3 на най-клишираните обиди в нет-а.нови [re: Джoaннa]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано15.01.13 22:01



Бабалюга и скомбус какво значат?



Подозирам, че е нещо, свързано с Кирчо...

Дышите глубже: вы взволнованы!

Тема Re: Топ 3 на най-клишираните обиди в нет-а.нови [re: acid948]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано15.01.13 22:02



...ай стига с тоя Киро бее, отдавна не съм му любовница ...той ме изостави



а иначе не знам какво значат ,ама не се обиждам от тях, много ми звучат готено

всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Топ 3 на най-клишираните обиди в нет-а.нови [re: Джoaннa]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано15.01.13 22:10



Ти пък... Дори не ми е минавало през ума, че с Киро някоя мацка, освен клетата му жена, ще иска да има нещо общо... Просто ми е забавно да го вкарвам като персонаж... Както Шекспир е използвал похвата да намърда призрака в Хамлет...



И - пише се "готино" - в Пловдив нямате ли училище?


Дышите глубже: вы взволнованы!

Тема Re: Топ 3 на най-клишираните обиди в нет-а.нови [re: acid948]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано15.01.13 22:13



Това с хапчетата е уникално тъпо...не че другите неща са по-умни де...
Нямам класация за обидите, защото по принцип не обичам да обиждам...правя го единствено когато съм изкарана от нерви....ама това почти не се случва...






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.