Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:21 22.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема хубаво  
Автор мъъррр (теле-патка)
Публикувано12.01.13 18:16



Айде да си направим тема само за хубави неща.
Да си пишем само хубави спомени. Някакви истории, които са с хубав край, знам ли.
Абе, да е тема дето като ни е криво и четем, да ни се оправи настроението.
Кво ше каете?



Тема Re: хубавонови [re: мъъррр]  
Автор sachog ()
Публикувано12.01.13 19:05



като малък щях да ям бой от маминка /баба ми/, защото намазАх дупето на петела с олио и той...гОркият като се напънеше да кукурига изпускаше ...в двете посоки


Ама и избЕгах...



Тема Re: хубавонови [re: мъъррр]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано12.01.13 19:15



А аз съм влюбена, но невинно и платонически....или по-точно май омагьосана..
Плениха ме две хубави очи и една чаровна усмивка...
Ама това временно, след ден два ще ми мине.





Тема Re: хубавонови [re: мъъррр]  
Автор MilitaryMinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано12.01.13 19:52



Като бях 7-8 клас в час по история, от скука започнах да пиша глупости на вътрешната страна на "корицата" на атласа, която си беше обикновен лист. Започнах с нещо такова "Ако на някоя кучка много и се чука..." и изписах цялата страница до долу. Нещо като обява изобилстваща от цветущи изрази и младежки излияния! Накрая на часа госпожата започна да събира атласите, отиде до бюрото и взе че отвори точно този атлас и възкликва: " А кой е писал тук?!" Започна да чете на глас "Ако на някоя кучка и се чу..??..ка, а кой го е написал това?!?" В този момент отидох до вратата защото си бях написал името отдолу. И тя "А С******, къде е той?!" в този момент вече бях зад вратата и заминавах.
После разбирам, че тя прочела цялото ми произведение пред класа и накрая, когато поспрели да се смеят със съучениците ми казала "Това ми хареса, ще си го запазя за спомен." ?!?!?!?!?!?!?



ПП: Даже се бях подписал.

Редактирано от MilitaryMinD на 12.01.13 20:17.



Тема Re: хубавонови [re: мъъррр]  
Автор мъъррр (теле-патка)
Публикувано17.01.13 21:39



Аз пък си спомням с майка ми когато се разхождахме по кея. Аз съм била под 10 годишна, може би. Сядахме с лице към плажа, разпъвахме вестник и си нареждахме на него хляб, доматче, краставичка, малко парченце сиренце. Майка вземаше краставичката, разделяше я на четири по дължина, но не докрая, и намазваше вътрешността й със сол. После ми даваше да си хапна. Това е един от най-запомнените от мен хубави спомени. Когато можеше и беше слънчево времето ходехме там. Гледахме плажуващите. После се разхождахме до фара и обратно.
През 2010, след близо 10 годишна раздяла с този град, аз се върнах(за малко). И за къде ми биеше сърцето да отида?! - Отидох на фара. Защо толкова го обичам това място, не зная. Или поне не съм убедена, че зная.



Тема Re: хубавонови [re: мъъррр]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано17.01.13 22:05



Хубава душа си ти Мръни.

sol lucet omnibus


Тема Re: хубавонови [re: Polydeuces]  
Автор мъъррр (теле-патка)
Публикувано17.01.13 22:10



Благодаря за хубавите думи!



Тема Re: хубавонови [re: мъъррр]  
Автор лчг (Крокодил)
Публикувано17.01.13 22:11



Ми добре.

Преди 7-8 месеца приятелката ми ме заряза!!!!
Не е сън, мамка му, все още толкова е хубаво





Тема Re: хубавонови [re: мъъррр]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано17.01.13 22:16



Ше каем, че си кривонделка от известно време. Не знам на липсата на оргазми ли се дължи или на липсата на мъже?!



Тема Re: хубавонови [re: мъъррр]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано17.01.13 22:20








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.