Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:16 29.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема хубаво  
Автор мъъррр (теле-патка)
Публикувано12.01.13 18:16



Айде да си направим тема само за хубави неща.
Да си пишем само хубави спомени. Някакви истории, които са с хубав край, знам ли.
Абе, да е тема дето като ни е криво и четем, да ни се оправи настроението.
Кво ше каете?



Тема Re: хубавонови [re: мъъррр]  
Автор sachog ()
Публикувано12.01.13 19:05



като малък щях да ям бой от маминка /баба ми/, защото намазАх дупето на петела с олио и той...гОркият като се напънеше да кукурига изпускаше ...в двете посоки


Ама и избЕгах...



Тема Re: хубавонови [re: мъъррр]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано12.01.13 19:15



А аз съм влюбена, но невинно и платонически....или по-точно май омагьосана..
Плениха ме две хубави очи и една чаровна усмивка...
Ама това временно, след ден два ще ми мине.





Тема Re: хубавонови [re: мъъррр]  
Автор MilitaryMinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано12.01.13 19:52



Като бях 7-8 клас в час по история, от скука започнах да пиша глупости на вътрешната страна на "корицата" на атласа, която си беше обикновен лист. Започнах с нещо такова "Ако на някоя кучка много и се чука..." и изписах цялата страница до долу. Нещо като обява изобилстваща от цветущи изрази и младежки излияния! Накрая на часа госпожата започна да събира атласите, отиде до бюрото и взе че отвори точно този атлас и възкликва: " А кой е писал тук?!" Започна да чете на глас "Ако на някоя кучка и се чу..??..ка, а кой го е написал това?!?" В този момент отидох до вратата защото си бях написал името отдолу. И тя "А С******, къде е той?!" в този момент вече бях зад вратата и заминавах.
После разбирам, че тя прочела цялото ми произведение пред класа и накрая, когато поспрели да се смеят със съучениците ми казала "Това ми хареса, ще си го запазя за спомен." ?!?!?!?!?!?!?



ПП: Даже се бях подписал.

Редактирано от MilitaryMinD на 12.01.13 20:17.



Тема Re: хубавонови [re: мъъррр]  
Автор мъъррр (теле-патка)
Публикувано17.01.13 21:39



Аз пък си спомням с майка ми когато се разхождахме по кея. Аз съм била под 10 годишна, може би. Сядахме с лице към плажа, разпъвахме вестник и си нареждахме на него хляб, доматче, краставичка, малко парченце сиренце. Майка вземаше краставичката, разделяше я на четири по дължина, но не докрая, и намазваше вътрешността й със сол. После ми даваше да си хапна. Това е един от най-запомнените от мен хубави спомени. Когато можеше и беше слънчево времето ходехме там. Гледахме плажуващите. После се разхождахме до фара и обратно.
През 2010, след близо 10 годишна раздяла с този град, аз се върнах(за малко). И за къде ми биеше сърцето да отида?! - Отидох на фара. Защо толкова го обичам това място, не зная. Или поне не съм убедена, че зная.



Тема Re: хубавонови [re: мъъррр]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано17.01.13 22:05



Хубава душа си ти Мръни.

sol lucet omnibus


Тема Re: хубавонови [re: Polydeuces]  
Автор мъъррр (теле-патка)
Публикувано17.01.13 22:10



Благодаря за хубавите думи!



Тема Re: хубавонови [re: мъъррр]  
Автор лчг (Крокодил)
Публикувано17.01.13 22:11



Ми добре.

Преди 7-8 месеца приятелката ми ме заряза!!!!
Не е сън, мамка му, все още толкова е хубаво





Тема Re: хубавонови [re: мъъррр]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано17.01.13 22:16



Ше каем, че си кривонделка от известно време. Не знам на липсата на оргазми ли се дължи или на липсата на мъже?!



Тема Re: хубавонови [re: мъъррр]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано17.01.13 22:20







Тема Re: хубавонови [re: Vitalite]  
Автор лчг (Крокодил)
Публикувано17.01.13 22:28








Тема Re: хубавонови [re: лчг]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано17.01.13 22:29



Знаех си, знаех си...





Тема Re: хубавонови [re: Vitalite]  
Автор лчг (Крокодил)
Публикувано17.01.13 22:31







Тема Re: хубавонови [re: мъъррр]  
Автор Обичам ()
Публикувано17.01.13 22:31



Може би е по-хубаво човек да разказва понякога истории на приятели и да си спомня чрез разказване, колко различно и хубаво се е чувствал някога. Чрез писане по-трудно се пресъздава всичко и според мен, като няма диалог става тъпо. Тоест по-трудно е да усетиш какво чувства отсрещната страна чрез писане. Все пак е интересно човек да споделя на други понякога и хубави спомени.

Понякога и децата разправят хубави истории, понякога и възрастните. То зависи и от компанията и от настроението.

Редактирано от Обичам на 17.01.13 22:34.



Тема Re: хубавонови [re: мъъррр]  
Автор Refurbished (Реставриран)
Публикувано17.01.13 23:07



Ето това ме "топли"


Browser Statistics 2012 December

1. Internet Explorer - 14.7 %

2. Firefox - 31.1 %

3. Chrome - 46.9 %

4.Safari - 4.2 %

5. Opera - 2.1 %




Тема Re: хубавонови [re: ШокоЛада]  
Автор TRlNlTY ()
Публикувано17.01.13 23:43



йеее, само така!
то това е най-хубавото влюбване, бе, Шоки,
да ти е честито!


и що пък трябва да минава, айде сега,
дай малко да сме оптимисти, ако не за друго,
поне заради темата, нали хубава трябва да е,
положителна, някаква такава.




Тема Re: хубавонови [re: мъъррр]  
Автор TRlNlTY ()
Публикувано17.01.13 23:45



кое е мястото, ако не е тайна?



Тема Re: хубавонови [re: Polydeuces]  
Автор TRlNlTY ()
Публикувано17.01.13 23:45



+1





Тема Re: офнови [re: мъъррр]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано18.01.13 00:21



Мър, извинявай за спама, ама ако си тук...само кажи...заслужава ли си Ледена епоха...защото сега си го свалям...
ако не да търся нещо друго..че като си легна да има какво да гледам..





Тема Re: хубавонови [re: мъъррр]  
Автор TRlNlTY ()
Публикувано18.01.13 00:23



С любовта на живота ми изкарах веднъж една лятна вечер не, ами цяла нощ в делничен ден (т.е., на следващия бях на работа) на гости на леля му, а там беше и един негов приятел - странна дружинка се заформихме, ама ни се получи много весело и хубаво. Алкохол не пия и тогава не пих, те разбира се се черпиха, но както винаги се шегуваха, че те пият, пък аз се напивам. Беше много весело, не знам, някакъв странен дух имаше на уют и приятелство, и споделяне. Дори не си спомням точно за какво си говорехме. За мен тази вечер и нощ беше време споделено изцяло с най-милия ми човек. Седях до него, слушах приятния му глас, докосвахме се, прегръщахме се. По някое време помня, че беше хванал да ми чете Шекспир, а аз лежах на дивана с глава на коленете му и го слушах. Стараеше се да чете бавно и романтично. А аз нещо го бъзиках, че си придава важност и се смеехме. Не знам, помня ги лелята и приятеля, ама някакси смътно. Просто помня, че бяха мили и весели, но за мен тази вечер си беше нашата - на мен и него, заедно, цяла нощ, като никога друг път... По някое време на нощта помня лелята ми предложи да ходя в спалнята да си легна. Отказах, исках да се насладя докрай на преживяването, не исках да заспивам. Будала, ще кажете, можело е някой да ме посети сигурно в стаята, като легна, а?! Ами, будала или не, честно казано въобще не ми е хрумвало даже това, не ми се е приисквало просто. Исках само да си седя до него и да му се радвам - на гласа, на очите, на усмивката, ръцете му, всяко едно движение... Просто го попивах с очите си, запаметявах сякаш, за да мога след време да си спомням с усмивка, както сега го правя. Не знам, вълшебно ми беше и ми беше напълно достатъчно. Не исках нищо повече и не исках нищо да променям. Сякаш всичко беше напълно такова, каквото трябва да е и всяко нещо си беше на мястото, до най-малката подробност. Просто думите не стигат да опиша чувството... На сутринта, тръгвайки за работа той стана да ме изпрати до вратата и ме хвана за ръка, водейки ме натам. Очаквах целувка на вратата, но се появи приятеля му и понеже си е зевзек взе да се шегува и го задърпа за другата ръка. Вътрешно побеснях и задърпах любовта си по-силно към мен, да ама онзи не пускаше. А любовта, сякаш разпъната на кръст се засмя искрено и доволно. Подразних се, но си казах, че това е лудост да се тегли така човек в двете посоки и няма да участвам в това. Пуснах го и забързах към асансьора, а зад мен се чу едно: Обичам те, миличка! от което изтръпнах, заковах се и се обърнах. Той се усмихна ведро и влезе вътре, теглен за ръката от онова ухилено чудовище, което точно в този момент ми идваше да убия!

Не съм имала по-красива утрин. Не знам дали ходех или летях до спирката. А там за моя изненада ме чакаха наште да ми съобщят колко били притеснени и че звънели в полицията да ме издирват. Бабата беше забравила да им предаде посланието, че няма да се прибирам. А трамвая точно идваше - какъв кеф, нямаше как да слушам половин час повтарянето им на едно и също. Качих се, вратите се хлопнаха, а аз доволно продължих да си спомням и да се усмихвам, и така през целия ден. Добре, че работата ми тогава го позволяваше.

Редактирано от TRlNlTY на 18.01.13 00:34.



Тема Re: офнови [re: ШокоЛада]  
Автор TRlNlTY ()
Публикувано18.01.13 00:36




кой те излъга, че това филмче е приспивно?ох, ще ме уморитеее



Тема Re: офнови [re: TRlNlTY]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано18.01.13 00:39



А не е ли...


Нали е анимация......цяла вечер ровя и не мога да си намеря филм, нито пък свестна игра...
Е свалих го вече...ще го гледам...



Тема Re: офнови [re: ШокоЛада]  
Автор TRlNlTY ()
Публикувано18.01.13 00:40




голяма си скица
за теб трейлъри няма ли, чадо?
и мое ли да не знаеш кво е ледена епоха?!
язък!

а ако заспиш на него направо ще е някакъв рекорд - не съм чувала още за човек, заспал докато се смее

Редактирано от TRlNlTY на 18.01.13 00:41.



Тема Re: офнови [re: TRlNlTY]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано18.01.13 00:42



А от къде нерви бре чедо...да гледам всичко по минута...ми че то аз ако ги изгледам всичките то що ми е филм....





Тема Re: офнови [re: ШокоЛада]  
Автор TRlNlTY ()
Публикувано18.01.13 00:47




ох, не мога повече!



Тема Re: офнови [re: TRlNlTY]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано18.01.13 00:49



Лягам...лека...дано Мър не ни се сърди за спама, ако не...моля Безсънна да го изтрие...





Тема Re: офнови [re: ШокоЛада]  
Автор TRlNlTY ()
Публикувано18.01.13 00:49



ааа Мър е пич,
лека!





Тема Re: офнови [re: ШокоЛада]  
Автор мъъррр (теле-патка)
Публикувано18.01.13 16:14



Ама как ще ви се сърдя, то е така добронамерено и мило.
Исках да ти пратя бележк асега, ама не можах, а и вече явно е късно да ти давам съвет за филма.
Мога само да споделя, че най-забавен ми беше случаят с катерицата, когато попадна в Атлантида и по-точно като я наводни.





Тема Re: офнови [re: мъъррр]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано18.01.13 16:20



Вярваш ли ми, че съм заспала в 6 сутринта...
А на филмчето съм се смяла с глас...
Тръгнах да свалям и другите серии и докато чакам между временно изгледах и мръсни танци, защото го имах свален...
Въобще страхотна кино нощ си спретнах...





Тема Re: офнови [re: ШокоЛада]  
Автор мъъррр (теле-патка)
Публикувано18.01.13 16:27



И ти като мене. Като изгледах 4 част, и аз така реших да дръпна другите, та сда ги гледам пак, да си ги спомня.





Тема Re: офнови [re: мъъррр]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано18.01.13 16:38



А защо не можеш да ми пращаш бележки...
Вярвай ми, че с глас съм се смяла....такова весело филмче е...



Тема Re: офнови [re: ШокоЛада]  
Автор мъъррр (теле-патка)
Публикувано18.01.13 16:44



Ами не зная защо.


Не ми позволява нещо.



Тема минови [re: ШокоЛада]  
Автор TRlNlTY ()
Публикувано18.01.13 17:05



аз ти казах, че няма да заспиш след тва филмче,
ма ти като не слушаш...






Тема Re: офнови [re: мъъррр]  
Автор TRlNlTY ()
Публикувано18.01.13 17:06



Това не винаги е грешка,

написал дир-а...






Тема Re: минови [re: TRlNlTY]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано18.01.13 17:16



Ооооо и не само...час и половина танцувах "мръсни танци" с палчето на крачето...в ритъм с музиката...





Тема Re: минови [re: ШокоЛада]  
Автор TRlNlTY ()
Публикувано18.01.13 17:51




как издържаш без сън,
я ме светни, че вече едва гледам,
а пък кафетата в такъв случай не помагат особено,
да не кажа, че влошават положението...




Тема Re: офнови [re: мъъррр]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано18.01.13 22:45



Мър, разбрах какъв е проблема с бележките. След като втори човек ми каза че не е успял да ми прати, проверих профила си. Била съм ги забранила, кога и как е станало не ме питай...

ама сега всичко е ок.



Тема Re: офнови [re: ШокоЛада]  
Автор roshava ()
Публикувано18.01.13 22:52



Не го ли беше гледала?


ленивеца ми е любим ... с него няма скука.



Тема Re: офнови [re: ШокоЛада]  
Автор мъъррр (теле-патка)
Публикувано18.01.13 22:52



Ахааа. Ясно.



Тема Re: офнови [re: roshava]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано18.01.13 23:15



Не..бях го пропуснала, незнайно защо...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.