Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:20 27.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Въпрос за мъже /и не самонови  
Автор roshava ()
Публикувано07.01.13 12:24



Я аз да си попитам, че ми е много интересно това нещо.

Защо мъжете все правят нещата наопаки? Кажеш му, мини по А и ще стигнеш за 5 мин, те непременно ще тръгнат по Б, независимо че могат и да се изгубят. Кажи му, че за да стигнеш до следствие, причината е усмивка и той ще ти се намръщи като буреносен облак.


Добре де, защо? Защо ни карате да ви лъжем и манипулираме, за да направите или тръгнете по лесното за вас? Защо трябва да ви казваме, вървете по Б или намръщи се, за да тръгнете по вярното А и да се усмихнете за да получите следствието? Защо?

И после, жените били тъпи, защото ви били казали грешният начин, а вие умните, защото сте нацелили правилният като не сте я послушали.

Редактирано от roshava на 07.01.13 12:25.



Тема Re: Въпрос за мъже /и не самонови [re: roshava]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано07.01.13 12:28



Повечето мъже са на мнение, че именно жените правят нещата наопаки и следват някаква странна женска антилогика. Ти си на противоположното мнение, че мъжете правят нещата наопаки, но си единствената жена която съм срещал да изразява такова мнение, напротив повечето жени спорят с мъжете си, но никога досега не съм чувал да казват за някой мъж, че прави нещата наопаки.



Тема Re: Въпрос за мъже /и не самонови [re: roshava]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано07.01.13 12:29



А защо си мислите, че светът се върти около вас? И защо си мислите, че трябва да ви слушаме и да изпълняваме обезателно? И ако не слушаме и не изпълняваме не ставаме ли лоши момчета? А вие не харесвате ли лошите момчета?





Тема Re: Въпрос за мъже /и не самонови [re: FilerO99]  
Автор пoняkoгa (свестна)
Публикувано07.01.13 12:30



Обратни са

, за това



Тема Re: Въпрос за мъже /и не самонови [re: FilerO99]  
Автор roshava ()
Публикувано07.01.13 12:33



Повечето жени се дразнят от този начин на мислене на мъжете и за това се карат и спорят, дори и аз го правя. Но когато една жена се примири и приеме, че нещата са просто така, започва да говори точно както казах ... праща мъжа за зелен хайвер, за да е сигурна, че той няма да отиде за такъв. Така мъжете им остават с мнението, че жената има нелогично мислене.


Какво да се прави, на нас ни остава само да ви обичаме, след като ви разберем.



Тема Re: Въпрос за мъже /и не самонови [re: roshava]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано07.01.13 12:36



Много просто - манипулират неосъзнатите, оставят се да бъдат манипулирани пак неосъзнатите.



Тема Re: Въпрос за мъже /и не самонови [re: roshava]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано07.01.13 12:37



За логиката и адекватността на един човек може да се съди по това как шофира автомобил. И няма по-лоши и неадекватни шофьори от жените...

Още нещо - всяка взиране в по-малките житейски детайли води до частични противоречия между половете относно едни и същи неща поради различното им разбиране и тълкувание. А от друга страна по-грубото гледане на живота води до простота и хармония между половете.

При мен мисленето е системно от повече от 12 години.

Редактирано от FilerO99 на 07.01.13 12:38.



Тема Re: Въпрос за мъже /и не самонови [re: шyндa]  
Автор пoняkoгa (свестна)
Публикувано07.01.13 12:40



А защо си мислите, че светът се върти около вас? - защото вие се въртите около нас и вие сте нашия свят

и по силата на транзитивното свойство, означава, че света се върти около нас .

И........ непослушни момчета, въобще на означават "лоши"



Тема Re: Въпрос за мъже /и не самонови [re: шyндa]  
Автор roshava ()
Публикувано07.01.13 12:41



Шурдилович ... ето от къде идва целият конфликт от последните теми ... от неразбирането на този елементарен мъжки "дефект".
Жените просто трябва да приемем, че вие сте едни лоши момчета и да знаем, че ако ви казваме в прав текст нещата, ще имаме насреща едни инатливи лоши деца, които никога няма да направят това което им казваме, дори то да е най-очевадно правилното и просто решение на проблема.
И като всяко инатливо, лошо дете /лелеее аз какво бях на времето

/, трябва да го водим без то да се усети. Т.е. вие сами ни правите едни изкусни манипулаторки, защото никога не слушате, когато ви казваме нещата "право куме в очи". Все търсите под вола теле.

Не Шурдилович, не харесваме лоши момчета, примиряваме се, че не можем да ги променим и им хващаме цаката.



Тема Re: Въпрос за мъже /и не самонови [re: roshava]  
Автор Hoй (библейския)
Публикувано07.01.13 12:41



Защо мъжете все правят нещата наопаки? - да ама не.Правим си нещата според нашия си начин, който за вас е неясен, но за нас си е правилен.А е неясен, просто защото мразим да се обясняваме за елементаризми.
Дали ни манипулирате или вие така си мислите?

Я ми засегни някой важен за мен интерес или се намеси във важни за мен неща и ще разбереш дали не знзам за опитите ти за манипулация.

"Библия учить нас любить ближнего своего. Кама-сутра объясняет, как это делать. "


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.