Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:34 15.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Ново начало.  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано06.01.13 21:08



Дайте идея за ново начало. Искам нещо ново, различно, което поне на 80% да привлече вниманието ми и да накара мозъчните ми клетки да се размърдат.
Моля, мъжете в клуба да не се чувстват заплашени

...не говоря за връзки.
Може да е ново хоби или бизнес или творчество...знам ли...но просто да е ново и да е интересно.



Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор Oбичaм ()
Публикувано06.01.13 21:08



И аз искам ново начало.



Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано06.01.13 21:10



Съдейки по себе си, а аз съм само на 34 години е почти изключено в живота ми да поставям ново начало на каквото и да било. Последното ми ново начало в живота ми беше началото на следването ми през 2000та година, от там насетне повтарям само стари неща и не съм започнал абсолютно нищо ново...освен работата...



Тема Re: Ново начало.нови [re: Oбичaм]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано06.01.13 21:11



Ми давай идея, какво да е..





Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано06.01.13 21:12



Купи си пияно (може и електронно те не са много скъпи) и се научи да свириш.



science is about doubt

Тема Re: Ново начало.нови [re: Oбичaм]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано06.01.13 21:12



Предлагам ти да ми станеш асистент в наблюденията.



Тема Re: Ново начало.нови [re: FilerO99]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано06.01.13 21:15



Ама Файле, то така по течението не е интересно. Не ти ли се ще да се захванеш с нещо ново, непознато, интересно...
Аз преди години поставих ново начало на разглобяването, но вече ми е категорично забранено. Имах интерес към всичко което може да се разглоби, ама после имах проблем със сглобяването. Тогава се научих и да запоявам, ама вече няма какво...та бързо се простих с това хоби.





Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано06.01.13 21:17



Не бе, не се нося по никакво течение, занимавам си се с хобитата си, давам в тях всичко от себе си и определено може да се каже, че не само не се нося по течението, ами и бавно напредвам като техника и обем на заниманията. Да се захвана с нещо ново и непознато за мен?Не!Научните изследвания на НЛО са достатъчно интересни и винаги до края на живота ми ще останат непознати тези обекти които много рядко и само понякога наблюдавам през оптиките си.



Тема Re: Ново начало.нови [re: ya2011]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано06.01.13 21:18



Нямам никакъв интерес към това да се уча да свиря на нещо, а и нямам грам музикален слух. В нас има китара, ама ей така си седи, щерката щеше да се учи...ама щеше





Тема Re: Ново начало.нови [re: FilerO99]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано06.01.13 21:19



Ми значи ти просто нямаш нужда от ново начало.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.