Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:09 05.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Ново начало.  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано06.01.13 21:08



Дайте идея за ново начало. Искам нещо ново, различно, което поне на 80% да привлече вниманието ми и да накара мозъчните ми клетки да се размърдат.
Моля, мъжете в клуба да не се чувстват заплашени

...не говоря за връзки.
Може да е ново хоби или бизнес или творчество...знам ли...но просто да е ново и да е интересно.



Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор Oбичaм ()
Публикувано06.01.13 21:08



И аз искам ново начало.



Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано06.01.13 21:10



Съдейки по себе си, а аз съм само на 34 години е почти изключено в живота ми да поставям ново начало на каквото и да било. Последното ми ново начало в живота ми беше началото на следването ми през 2000та година, от там насетне повтарям само стари неща и не съм започнал абсолютно нищо ново...освен работата...



Тема Re: Ново начало.нови [re: Oбичaм]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано06.01.13 21:11



Ми давай идея, какво да е..





Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано06.01.13 21:12



Купи си пияно (може и електронно те не са много скъпи) и се научи да свириш.



science is about doubt

Тема Re: Ново начало.нови [re: Oбичaм]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано06.01.13 21:12



Предлагам ти да ми станеш асистент в наблюденията.



Тема Re: Ново начало.нови [re: FilerO99]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано06.01.13 21:15



Ама Файле, то така по течението не е интересно. Не ти ли се ще да се захванеш с нещо ново, непознато, интересно...
Аз преди години поставих ново начало на разглобяването, но вече ми е категорично забранено. Имах интерес към всичко което може да се разглоби, ама после имах проблем със сглобяването. Тогава се научих и да запоявам, ама вече няма какво...та бързо се простих с това хоби.





Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано06.01.13 21:17



Не бе, не се нося по никакво течение, занимавам си се с хобитата си, давам в тях всичко от себе си и определено може да се каже, че не само не се нося по течението, ами и бавно напредвам като техника и обем на заниманията. Да се захвана с нещо ново и непознато за мен?Не!Научните изследвания на НЛО са достатъчно интересни и винаги до края на живота ми ще останат непознати тези обекти които много рядко и само понякога наблюдавам през оптиките си.



Тема Re: Ново начало.нови [re: ya2011]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано06.01.13 21:18



Нямам никакъв интерес към това да се уча да свиря на нещо, а и нямам грам музикален слух. В нас има китара, ама ей така си седи, щерката щеше да се учи...ама щеше





Тема Re: Ново начало.нови [re: FilerO99]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано06.01.13 21:19



Ми значи ти просто нямаш нужда от ново начало.





Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано06.01.13 21:24



ми дай да се захванем с бизнес





Тема Re: Ново начало.нови [re: ya2011]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано06.01.13 21:25



ъмм, туй пияно заляно дали върви с бутилка водка





Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано06.01.13 21:26



Ами аз съм постигнал максимума, за какво ми е ново начало?



Тема Re: Ново начало.нови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано06.01.13 21:26



250 000 евро да ти се намират излишни?



Тема Re: Ново начало.нови [re: FilerO99]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано06.01.13 21:35



Според теб това е стартов капитал за бизнес? Ако си стигнал до там, че да имаш 250 в зелено или в евро и тепърва да се чудиш къв бизнес.......ами, казвам ти веднага 0 никъв...
Ето ти например си в прекрасна позиция за бизнес със сумата, която получи миналата година, защото, както двама писатели казват в една своя книга (Тръм и Кийосаки) - най-страшното е човек да има $10 000 и да не знае какво да прави с тях......
Ти обаче имаш много повече. А да търсиш 250 хил. евро за партньорство също не става...



Тема Re: Ново начало.нови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано06.01.13 21:45



Какъв бизнес? Дай идея...но от сега предупреждавам, не ставам за рамкиране, трябва да е нещо с много мисъл и предизвикателство...



Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано06.01.13 21:50



А в какъв смисъл рамкиране?



Тема Re: Ново начало.нови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано06.01.13 22:00



Ми в смисъл, да стоя на едно място и да правя едно и също.
Например мен силната ми страна е общуването с хора, идеите, стъпалата нагоре.
Лош изпълнител съм на еднообразните неща, губя интерес и ги зарязвам.
Давам ти пример...решаваме, че ще правим торбички за подаръци, аз не ставам да ги правя, мога да ходя да търся пазари, да говоря с доставчици, да предлагам...но не и да лепя, режа и връзвам връзки.
Знам си дефектите, за това си ги казвам.





Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано06.01.13 22:00



Ми, аз не знам, понеже за да се даде такава идея трябва доста добре да се познава човека.Ама понеже хората са казали, че всичко ново е добре забравено старо, може да погледнеш назад и там може би ще видиш нещо което ти е било интересно.нещо, което ти е доставяло удоволствие и може сега да е момента да го възстановиш или развиеш по някакъв начин





Тема Re: Ново начало.нови [re: Bлeчyгo]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано06.01.13 22:13



Не искам старо, искам ново с тръпка...
Наскоро имах друга идея. Да се отвори магазин "Произведено в България" и там да се продават само и единствено български стоки. Хранителни. Като се започне от плодовете и зеленчуците, та се стигне до сирената, алкохола и сладкишите. Даже така се бях запалила, че исках да пускам имейли на производителите, дали една така идея би била интересна за тях. Ама се отказах...това е доста работа и сама няма да се справя.
Имах идея, да се занимавам с издаването на книги...разказчета и стихове от деца...предимно и само творчество на деца. И това ми мина...
Абе лошото е че лесно губя интерес и яко няма някой да ме бута...и да ме подкрепя, лесно зарязвам нещата



Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор Oбичaм ()
Публикувано06.01.13 22:14



А за антикварен магазин, не си ли се замисляла? Ще е интересно.





Тема Re: Ново начало.нови [re: Oбичaм]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано06.01.13 22:18



Ми знам ли....ама все си мисля, че в тази криза, освен храна, друго надали ще върви...



Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано06.01.13 22:24



значи не са били твоето си нящо

Като се открие, няма лесно да го зарежешТва ше да е като твоята си истинска либоф



Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор Oбичaм ()
Публикувано06.01.13 22:25



За храната има много изисквания и стандарти. И е прекалено сложно.



Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано06.01.13 22:29



Иди скочи с бънджи.

sol lucet omnibus


Тема Re: Ново начало.нови [re: Bлeчyгo]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано06.01.13 22:30



Когато либоФта не е споделена я зарязвам, та стой та гледай.
Непостоянна съм...дефект, знам си го
Просто някой трябва да ме бута или пък нещо да ми е предизвикателство и да си го навия на пръста



Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано06.01.13 22:32



А, може да отвориш кръчма

Аз ще те свържа с частни лицензирани изби, които предлагат уникални вина и ракии на повече от добри цени,комбинирано с добра кухня, със сигурност ще има успех!
Естествено работата включва рискове, ама за целта ще наемеш на работа мъркащитесигурен съм, че с един по-здрав сап, ще се справят чудесно с въдворяването на ред



Тема Re: Ново начало.нови [re: Polydeuces]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано06.01.13 22:33



Иди ти...що мен ме караш...


Баш пък с бънджи, като имам страх от височините, аз в асансьор се не качвам, ти ме прати да скачам от мостове...



Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано06.01.13 22:36



Да де, точно ново начало.

sol lucet omnibus


Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор Oбичaм ()
Публикувано06.01.13 22:40



Хайде да открием секта?





Тема Re: Ново начало.нови [re: Oбичaм]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано06.01.13 22:42



Кой ще е божеството и кой пророка?

sol lucet omnibus


Тема Re: Ново начало.нови [re: Bлeчyгo]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано06.01.13 22:43



Ми давай оферти де...





Тема Re: Ново начало.нови [re: Polydeuces]  
Автор Oбичaм ()
Публикувано06.01.13 22:46



Ще го измислим някак си.



Тема Re: Ново начало.нови [re: Polydeuces]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано06.01.13 22:46



Ново начало може да се превърне, във фатален край.





Тема Re: Ново начало.нови [re: Oбичaм]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано06.01.13 22:49



Абе знам ли...просто си говоря...дай тогава идея с ново хоби...но без да е свързано с височини...



Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано06.01.13 22:50



Шоколадкова, много е отговорно "новото начало" да е идея, дадена от друг. Не трябва ли да е нещо, което извира от теб? Нещо, което винаги ти се е искало да направиш, но или си нямала време, или воля, или кураж, или... нещо друго?






Тема Re: Ново начало.нови [re: Oбичaм]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано06.01.13 22:51



Секта ли? Как се открива?



Тема Re: Ново начало.нови [re: PipilotaV.]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано06.01.13 22:56



Ми Пипи, това е ей така за лаф....пък ако някой даде добра идея...вече става супер.
И хоби може...ама там трябва някой да ме запали...





Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор Oбичaм ()
Публикувано06.01.13 22:59



С религиозна литература, няколко лечителя, гадатели, съвет и йерархия някаква.



Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано06.01.13 23:02



Бъди мъж



sol lucet omnibus

Тема Re: Ново начало.нови [re: Polydeuces]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано06.01.13 23:13



Я, колко лесно било...





Тема Re: Ново начало.нови [re: Oбичaм]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано06.01.13 23:15



Ти пък попадийка ли ще ме правиш????


Каква религия, какви 5лв.
Това което винаги съм отричала, ти там ме натресе...за духовните учители ти говоря..



Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано07.01.13 00:22



Позачетох се сега в тази тема и Пипилота много хубаво го е казала.
Не знам как би станало друг да ти даде идея. Това трябва да стартира от теб и твоите наклонности и възможности. То каквото те бута отвътре-това е:)...просто му даваш израз и реализация по свой си начин.

Ето например, нещо от моят опит.

Хоби-Преди около 2г. изкарах курс за гледане на карти на Таро и Мадам Ленорман. Още от ученичка съм имала слабост към тези гадания. Имаше години дето си четях и сама се учех и занимавах. Но преди време усетих, че искам да наблюдавам как го правят и други и записах курс за сверяване на часовника и от любопитство./макар, че ми е хоби засега и забавлявам познати и непознати безплатно, ще дойде време дето може и някой лев да изкарам с това, ако много закъсам...за задобряване също, макар, че и сега щом имам клиентела, означава, че нещата вървят в правилна посока

/

Хоби-още от млада булка се научих да плета и шия гоблени. Прекрасен начин за мен да се разтоварвам, когато имам настроение за това. Отнасям се и си живея в мой свят тогава на 100%.

Когато ме осени арт музата си имам хоби да рисувам икони /не голями-максимум до размер 20/15см. Нищо общо с професионалните такива, но проучвам, подпитвам, наблюдавам, гледам много материали за техники в нета, старая се да хвана някои общи неща и си правя самоуки такива:))...дъсчица, четки, боички, образец, златен варак, лак и лека -полека докарвам нещо..каня се и курс да посетя, но нещо все ми идва нанагорно във времето напоследък...но съм си го обещала за в близко бъдеще.

Когато имам настроение пиша и по някоя глава от една автобиографична фамилна книга, която един ден, когато му дойде времето може и да излезе.

Понеже и професията ми е хоби-гримът:))...там няма празно и омръзване. Когато нямам пряка работа с хората и курсовете ми-пиша си статии за списания, лекции, сглобявам си учебници...4 от тях продавам успешно от десет години...е, не по много, но капе. Поддържам си страницата във фейсбук за грима-сътворявам си идеи за различни албуми например, правя си систематизирани колекции-хората са доволни, от там се завърта и колелото на контактите и т.н. Работата ми е на приливи и отливи и затова имам различни неща, с които си запълвам останалото време:)

Но от известно време имам страхотно ново хоби:)...голям ентусиазъм ме гони с него-сама си го измислих, систематизирах и подредих в програма. Проучвам, чета и изучавам историята на френските, английските, испанските крале и династии, така също и други европейски и руски:))...хахава станах от времена, имена и епохи...обаче е като дрога това, поне за мен:)...попадам в други измерения сякаш...хващам исторически връзки и обяснения за много неща. Следствие на това ми дойдоха пък идеи свързани с професията ми, която ми докарва и финансите...засега ще замълча

Освен това четенето на книжки, кафепиенето, нета и цигарките също са ми хоби
Та нямам време да се обърна...от ангажименти;))...скуката ми е непонятно нещо
А дано, ако не съм ти дала идеи то поне да съм те разнообразила с написаното:))...



Тема Re: Ново начало.нови [re: Lira Emerald]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано07.01.13 00:51



Лира, темата е по-скоро за лаф и идеи...отколкото нещо сериозно.
Аз работа си имам, но просто питах за нещо което да ме грабне или пък някакво хоби, което би ми било интересно.
Не мога да шия, мога да плета, но не ми е интересно.
Както и да е...всяка идея е ценна...





Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано07.01.13 02:17



Написала си, че си имаш работа, пък новото очакваш да ти привлече 80% от вниманието? Това звучи твърде доста.

С колко % внимание ще работиш и ще си гледаш домашните любимчета? Хвани Блъдьо под мишка и направете сайт за рецепти и готварски съвети онлайн, да не се прави той на чак толкова настъпан.



Тема Re: Ново начало.нови [re: Бeзcъницa]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано07.01.13 02:52



При мен е малко сложно....


Ако нещо или някой не ми привлече 80% от вниманието, считай, че с нищо не съм се захванала. Ама тези 80% са само когато се занимавам с това нещо.
Например когато с гледам филм, изключвам всичко останало, можеш да ме псуваш, нито ще чуя, нито ще разбера.
Като чета книга е същото. Като се занимавам с нещо което ми е интересно и трябва да мисля, също изключвам всичко друго, ама това е временно, просто докато се занимавам.
Та за това е 80%...
Как само го каза.....
Лесно ли се хваща Блъдьо?



Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор мъъррр (теле-патка)
Публикувано07.01.13 08:31



Той е трудноуловим, но се примамва с парична издръжка.


Но пък идеята е добра.
Ето ти предизвикателство: изкарай Блъд от деперсията. Или чрез обща занимавка(бизнес, хоби, тинтири-минтири) или с бой, или с каквото ти хрумне като идея.
Така и ти ще си задоволена от страна на "новото начало", а така и той ще може малко да си подаде носа извън черанта дупка.



Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано07.01.13 09:21



Ами това е лаф

...всеки като сподели неговите си хобита и занимания, пък ако някой взаимства или му се породи интерес, ето нещо наготово, както се казва:)

Тази сутрин се сетих, че отдавна имам интерес към т.н. декупаж:)...това е също много интересно занимание, стига човек да има интерес към подобни приложни изкуства. Определено го препоръчвам :)

Иначе само ти си знаеш интересите, възможностите и само ти може да намериш подходящото за теб

п.с. Има някои ходят и копаят за злато:)...но то е по-мъжко начинание, въпреки, че гледам и жени има



Тема Re: Между другото...нови [re: ШокоЛада]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано07.01.13 09:29



Направи ми впечатление заглавието на темата ти-"Ново начало"...до тук добре, прекрасно даже, но след това тази "."-точка ме смути....подсъзнателно поставена...хем "Ново начало"-хем точка...сама заключваш сякаш енергията си. Помисли над това



Успех в начинанията-похвали се с измисленото

Сетих се за някоя друга идея-ако искаш се запиши като член в някоя МЛМ компания. Дали Орифлейм, Ейвън, дали Аква сорс или някоя подобна-това ако те влече де:) Много социални контакти има там-обучения, разнообразяване с лекции, срещи с хора и т.н. Не е въпросът да се правят голямите пари, там нещата вече са завзети, каквото и да ти разправят:)...но срещите, занимавките си заслужават, научаването на нещо ново, мотивационните лекции и т.н, канят се световни лидери лектори, има много забавления организирани от тези компании....това, разбира се ако има някой желание:)

Това се сетих, това написах...не го приемай сериозно

Редактирано от Lira Emerald на 07.01.13 09:33.



Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано07.01.13 09:32







Тема Re: Ново начало.нови [re: Lira Emerald]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано07.01.13 10:14



Декупажът е нещо изключително, разнообразно за хора с богата фантазия и възможност за голям фронт на приложение


От скоро започнах да прилагам елементарни техники с хартия за интериорно оформление на малки стени или трегери и резултатите са повече от впечатляващи!
Много ще се радвам, ако тука има хора с какъвто и да е опит и да споделят идеите си
моят все още е много мижав



Тема Re: Ново начало.нови [re: Bлeчyгo]  
Автор мъъррр (теле-патка)
Публикувано07.01.13 10:51



Браво бе! Това е много хубаво.
Ти не си ли мъж?!



Редактирано от мъъррр на 07.01.13 11:09.



Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано07.01.13 10:57



Заеми се със сериозно изучаване на шах - литература много, както и програми за анализ.
Научи някакъв език за програмиране.
Занимавай се с йога - не само асани.
Или пък фотошоп, или флаш - прави анимирани банери, за удоволствие.
....



Тема Re: Ново начало.нови [re: шyндa]  
Автор ratna ()
Публикувано07.01.13 11:07



шунда къв тоя масаж ?
Глей кво пише :
Включва масаж и стимулация на тестикули, зоната на перинеума, масаж на простатата / Г-точката , Лингам масаж / Йони масаж ( при мъже или жени) и освобождаване. Хората които не практикуват тантра или йога стигат до ерекция и едно спонтанно освобождаване което се случва по време на самия масаж, случва се масажа продължава още известно време и приключва. Този момент е напълно приемлив и не бива да притеснява никого тъй като зоната е ерогенна и стимулацията и допълнително изостря чувствителността.
Това е като някаква чччччччччиииииииииииииииииииияяяяяяяяяяяя



Тема Re: Ново начало.нови [re: ratna]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано07.01.13 11:08



оооо, направо е фантастише!


искаш ли да опиташ?



Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор jumbles ()
Публикувано07.01.13 11:11



ела ми тука, ше те науча се гмуркаш и щи покажа един нов свят, гарантирам размърдване на сичките ти мозъчни клетки барабар със сичкото около им





Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор Nazgulll ()
Публикувано07.01.13 11:26



Направи си операция за възстановяване на девствеността.



Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор пoняkoгa (свестна)
Публикувано07.01.13 11:29



Хайде на картинг

, като не щеш бънджи (макар, че сега не е подходящо времето за скокове)....... а ако ти е още скучно след карането, ще ти спретнем една татуировка (хем ще е нова, хем ще си я гледаш и после ще започнеш да мислиш как да си я промениш, демек ще те ангажира ). Ски, кънки, СПА............. Това са моите начини. И да готвя!

Дайте идея за ново начало. Искам нещо ново, различно, което поне на 80% да привлече вниманието ми и да накара мозъчните ми клетки да се размърдат. - БЕБЕ!



Тема Re: Ново начало.нови [re: пoняkoгa]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано07.01.13 11:35



И да готвя

и кого сготви най-накрая?





Тема Re: Ново начало.нови [re: пoняkoгa]  
Автор roshava ()
Публикувано07.01.13 11:36



Да, определено последното ще я грабне, та чак ще я завихри.





Тема Re: Ново начало.нови [re: шyндa]  
Автор пoняkoгa (свестна)
Публикувано07.01.13 11:37



Само да си проверя чакрите и ще ти кажа





Тема Re: Ново начало.нови [re: roshava]  
Автор пoняkoгa (свестна)
Публикувано07.01.13 11:37



Отговаря на всичките и изисквания





Тема Re: Ново начало.нови [re: мъъррр]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано07.01.13 11:48



Липсват ми тези гени...да изкарам Блъди от черупката.


Не са ми дадени по рождение....



Тема Re: Между другото...нови [re: Lira Emerald]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано07.01.13 11:52



Всяко изречение завършва с точка.


Непременно ще се похваля, стига да се захвана с нещо.



Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор Oбичaм ()
Публикувано07.01.13 11:53



Може и да е така.



Тема Re: Ново начало.нови [re: Vitalite]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано07.01.13 11:54



Не мога.


Нали това писах, не ставам да седя на едно място и да правя едно и също.
А ти ще ме вземеш ли с теб в Африка...при диваците..



Тема Re: Ново начало.нови [re: шyндa]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано07.01.13 11:56



Аз ли да правя или на мен да ми правят...





Тема Re: Ново начало.нови [re: jumbles]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано07.01.13 11:58



Обещаваш ли? Това наистина ми би било интересно.
Лятото като дойда при теб и ще ме научиш, ама да предупредя, не мога да плувам.





Тема Re: Ново начало.нови [re: Nazgulll]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано07.01.13 11:59



....няма как...това е Незгул....



Тема Re: Ново начало.нови [re: пoняkoгa]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано07.01.13 12:01



Да бе, отговаря. Дъртичка е вече





Тема Re: Ново начало.нови [re: пoняkoгa]  
Автор roshava ()
Публикувано07.01.13 12:02



Даже повече от очакваното.





Тема Re: Ново начало.нови [re: шyндa]  
Автор roshava ()
Публикувано07.01.13 12:04



Хич не е дъртичка, стига желание да има.





Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано07.01.13 12:07



Там ще щадим мозъчните си клетки

- ще заложим на здравите си задни части.



Тема Re: Ново начало.нови [re: пoняkoгa]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано07.01.13 12:09



Бебето действа убийствено върху мозъчните клетки.





Тема Re: Ново начало.нови [re: пoняkoгa]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано07.01.13 12:11



Иванкеееее, не се заплесвай, а хвани та почерпи......





Тема Re: Ново начало.нови [re: шyндa]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано07.01.13 12:14



На баба ти хвърчилото пък на тебе...дърта съм била...


А масажи предлагаш. Къде се вреш при дъртите тогава...



Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано07.01.13 12:16



Е, за някои неща възрастта не е от значение





Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор пoняkoгa (свестна)
Публикувано07.01.13 12:16



Трай, че имам проблем с втората си чакра!

........ Ти си Ванче



Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано07.01.13 12:17



както искаш. важното е да ти се ангажира съзнанието 80 %



Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано07.01.13 12:31



Айде сега. Това ми щукна, това написах.


Декупажът ми е на мен интересен, ама нали някой трябва да се вдигне до художествен магазин да вземе това-онова, все не ми е на първо място. Имам едни осиротели шкафчета в коридора, те са нарочени за жертва, ако се захвана. Иначе миналата година като ме стегна шапката, си нацъфтях тук-там стените и така ми хареса, че още стоят.

Една клиентка пък рисува стъклени бутилки и подарява. Във фейсбук гледам, че хората на бизнес направо са го ударили с приложните изкуства. Рисуват, моделират, пекат керамики и бижута. Ако те влекат творчески занимавки, има ужасно голям избор.



Тема Re: Ново начало.нови [re: шyндa]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано07.01.13 12:36



Това ти ли го казваш бре, младеж....





Тема Re: Ново начало.нови [re: пoняkoгa]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано07.01.13 12:39



На мен проблема ми е в първа чакра...





Тема Re: Между другото...нови [re: ШокоЛада]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано07.01.13 13:27



Ново начало не е изречение...това е заглавие:)

Както и да е...

/освободи съзнанието си от точката-все пак и всичко ще е наред/



Тема Re: Ново начало.нови [re: Бeзcъницa]  
Автор acroo (Liria)
Публикувано08.01.13 13:04



За стари шкафчета мисля че е много добре, ако използваш нестандартна на цвят патина. Не знам дали се казва патина де, побългарих го от френски, но става въпрос за ей такива неща:





Тема Re: Ново начало.нови [re: Бeзcъницa]  
Автор acroo (Liria)
Публикувано08.01.13 13:06



Ето и още, макар че цвета на тази е ..





Тема Re: Ново начало.нови [re: acroo]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано09.01.13 01:14



Много си мила, но за декупаж съм ги заплюла.

Нещо такова плюс колона с рафтчета. Просто в коридора няма на какво да пречат, ако прекаля с цветовете или сбъркам нещо.



Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор ШокоЛада (made inBulgaria)
Публикувано09.01.13 02:01



Реших за новото начало.
Започвам да изучавам Мароко и искам да отида там.
Изоставам ви за известно врече и се гмуркам в закачките.





Тема Re: Ново начало.нови [re: ШокоЛада]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано09.01.13 02:11



Ясно. По късни доби се избистрят вдъхновенията!

Да ти е честит новият мерак!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.