Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:38 30.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Край. Не искам никого.нови  
Автор мъъррр (теле-патка)
Публикувано01.01.13 22:09



Явно съм в някаква емоционална дупка или просто депресия. А може и да минавам в друг период, не зная.
Отказвам се категорично. Не искам нито досегашните си приятели, нито нови.
Не искам мъж.
Искам да съм си сама.

На Коледа никой не ми се обади, дори смс не ми прати(от приятелите).
Не ме и поздравиха и за именния ден миналата година.
На нова година бях с тях. Няма да повторя. Добре мина, всичко беше ОК, но аз се чувствах не на място. Не ги усещам като онези приятели, които бяхме като деца. Променили сме се. Проблема е в мен.
Едната от нас е станала по-добра, по-общителна, ангажирана и самостоятелна(Евала му правя на момичето.). Другата е станала завистлива и сплетничи. А аз съм станала ужасно лоша и силно обидлива и докачлива, неблагодарна даже.
Изградихме различни характери. Отдавна не сме деца и сега много по-ясно виждаме различията си, които до преди 14 години бяха прилики между нас.

И с мъжете не ми върви. Не че ги няма около мен. Както никой не ме забелязва, така изведнъж по трима четирима ме свалят и флиртуват. Но с моите претенции хич и не им обръщам внимание. За мен са просто хора. Усмихвам се и ги подминавам. След един мой дълъг случай(известен на всички ви), просто разбрах, че не мъжете само не отговарят на моите нужди, но и аз на техните.

Най-добре ми е като съм сама. Може да ми е самотно, но е по-лошо да съм самотна сред хора, като снощи. Поне ще ми е спокойно.
Е, излях си душата.



Тема Re: Край. Не искам никого.нови [re: мъъррр]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано01.01.13 22:15



Мръни, това е много хубаво - ще можеш да посветиш цялото си свободно време само на себе си. Възползвай се от момента.



Тема Re: Край. Не искам никого.нови [re: мъъррр]  
Автор Oбичaм ()
Публикувано01.01.13 22:17



Емоционално си слаба и не харесваш ролята, която ти приписват околните.

" А аз съм станала ужасно лоша и силно обидлива и докачлива, неблагодарна даже. "

Не можеш да усетиш другите и емоциите им и да сте на една Информационна вълна.

"Отказвам се категорично. Не искам нито досегашните си приятели, нито нови.
Не искам мъж.
Искам да съм си сама."

Успокой се де.

"Може да ми е самотно, но е по-лошо да съм самотна сред хора, като снощи. Поне ще ми е спокойно. "

Приятелите омръзват, ако не печелиш нещо от тях. Или комплименти и емоции, или нещо друго.



Тема Re: Край. Не искам никого.нови [re: мъъррр]  
Автор roshava ()
Публикувано01.01.13 22:22



Промяната винаги започва от теб ... промени себе си към по-добро и света около теб ще се напълни с по-добро.





Тема Re: Край. Не искам никого.нови [re: мъъррр]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано01.01.13 22:35



Аз с приятелите с изключение на един нямам абсолютно никакъв проблем и приятелствата ни продължават вече десетилетия наред, но жените не искам да ги чувам, не искам да ги виждам, не ги желая в живота си. Това което пиша въобще не е насочено срещу теб защото си жена, просто го констатирам съвсем безпристрастно и неутрално без никаква задна мисъл.



Тема Re: Край. Не искам никого.нови [re: мъъррр]  
Автор ПУXЧE (нетолерантна)
Публикувано01.01.13 22:42



Хм, аз май съм станала реалистка, но от злобните, нетолерантни, леко саможиви. Без никого мога, но с лоша компания - усетя ли я, че е лоша - дим да ме няма. И без това ме забравят твърде бързо.
Неблагодарна в никакъв случай не съм, но много внимавам да не изпадна в положение да трябва да благодар на хора, които не харесвам, а повечето са такива.
У хората ме дразни това, че ги мързи да мислят. Че мен ме мързи понякога да си измия веднага чашата от кафето - за мен е окей. Измивам я. Но да те мързи да си размърдаш мозъка; да плещиш глупости; да нямаш никакво чувство за такт и 'шегите' да минават в грубо вмешателство и плетене на клюки наживо, и то очевидно без да се усетиш - това не мога да го приема до себе си.
Последните ми две истински тръпки се оказаха както следва - доста глуповат мъж, добродушен, много красив, но пиянде; и другият - сваляч, доста интелигентен, който се оказа с гадже и недостигащо количество секс. Интересното е, че и двамата се опитаха да ме поздравят за рожденния ми ден, но и двамата го направиха по толкова безумно тъп начин, че за мен излезе направо обида.
Аз да се променя? Мне, няма да стане. Няма никаква логика. Появява се някой, представя се в невероятно добра светлина, мил, кавалер и т.н. - и като му звънна за третата среща, има работа; преди петата среща вече съм разбрала, че 'работата' му се изразява в официално гадже, с което живеят заедно. Това беше последната случка. След подобни преживявания някой да ми дава съвети АЗ да се променям и да ми прави вивисекции колко съм негативна - благодаря, но не.
Не се смятам за негативна. Всъщност, не съм и нетолерантна. В интерес на истината съм много мил човек. Просто обичам ясните и конкретни отношения и НЕ обичам да ме правят на глупачка, за да извлекат полза от мен. Надали ще се намери тук човек, който да уважава ползите повече от мен, но държа да са взаимни. А такива взаимни ползи предполагат ясни и конкретни отношения.

Втори шанс, разбиране и помощ без ограничения се дават само до навършване на пълнолетие.


Тема Re: Край. Не искам никого.нови [re: мъъррр]  
Автор ШокоЛада ()
Публикувано01.01.13 23:27



Мърче, няма проблем, че искаш да бъдеш сама, просто явно от това имаш нужда, защото си била пренатоварена от емоции, хора и т.н.
При теб не мога да разбера друго, защо виждаш винаги лошо в хората? Това не те ли тормози?
Аз например елиминирам всеки, който ме дразни, не го обсъждам, а просто не го чета, не го виждам, не го забелязвам и така ми е лесно.



Тема Re: Край. Не искам никого.нови [re: мъъррр]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано01.01.13 23:30



При мен е тотална демотивация. Заринаха ме с смс-и и пак ми е тъпо.



Тема Re: Край. Не искам никого.нови [re: мъъррр]  
Автор TRlNlTY ()
Публикувано02.01.13 00:07



мога само да кажа, че напълно те разбирам

а за това, което си споделила
и за решението ти
се иска сила,
така че сигурна съм, че ще се справиш

и не е нужно човек да е сам, но понякога помага
всеки има нужда от подходящите хора...




Тема Re: Край. Не искам никого.нови [re: мъъррр]  
Автор LadyMorgana (Πο )
Публикувано02.01.13 00:15



относно мъжете няма сега какво да го раздаваш толкова философски (дали са 0, или 3 наведнъж!), а гледай купон да става. Виж, Лепа Брена например се смее, как като студентка (когато е била не по-малко свежа и ''расова'' (това самата тя си го казва ''расова русокоска'')), никой не я е забелязвал. А после, като певачка се ''лепели като мухи'' на нея.

Та - за какво точно ти трябват мзжете в момента?

Quod licet Jovi, non licet bovi




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.