Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:25 04.07.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Секса е тъпнянови [re: Nazgulll]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано02.01.13 20:07



За Шекспир, за Шекспир и Есхил си говорим.





Тема Re: Секса е тъпнянови [re: Nazgulll]  
Автор Чистометка (летяща метла)
Публикувано02.01.13 20:08



Ми така става, като не искате да идвате в квартирите на жените или не ви се дават пари за хотел, затова ги каните вкъщи и няма накъде да шавнете.
Да не мислите, че сте по-добри със сутрешното пърдене и половинчасово сране. Не мога да вляза да си измия зъбите.

Втори шанс, разбиране и помощ без ограничения се дават само до навършване на пълнолетие.


Тема Re: Секса е тъпнянови [re: Nazgulll]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано02.01.13 20:09



Смислен разговор с тъпачки не е възможен.



Тема Re: Секса е тъпнянови [re: Vitalite]  
Автор Nazgulll ()
Публикувано02.01.13 20:10



Не помня в произведение Шекспир да се е провеждал следният разговор :

"Скъпииии, благодаря ти, че ме ощастливи и ми позволи да се порадвам на твоето страхотно мъжество. Сега ще те оставя за полвин-един час сам, а междувременно аз ще отида в кухнята да ти направя нещо за хапване"



Тема Re: Секса е тъпнянови [re: Чистометка]  
Автор Nazgulll ()
Публикувано02.01.13 20:11



Ти па все едно сутрин не пърдиш.



Тема Re: Секса е тъпнянови [re: Nazgulll]  
Автор Чистометка (летяща метла)
Публикувано02.01.13 20:11



Щом само това си видял, ясно... Малка ти е пишката.
Секса при жените е малко по-сложен от вкарване и изкарване на 15-см чурка и тупане в гърдите 'наебах та, ай тиху ся, искам да спа, уморих се'.
Въобще нямате акъл да асимилирате цялата полезност на играта 'пълен преглед на тялото'. За вас има само една дупка някъде и вашата малка пишурка.
Спри да правиш секс. Животът ти ще се улесни десетки пъти.

Втори шанс, разбиране и помощ без ограничения се дават само до навършване на пълнолетие.


Тема Re: Секса е тъпнянови [re: Nazgulll]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано02.01.13 20:12



"Скъпииии, благодаря ти, че ме ощастливи и ми позволи да се порадвам на твоето страхотно мъжество. Сега ще те оставя за полвин-един час сам, а междувременно аз ще отида в кухнята да ти направя нещо за хапване"


Защо се оплакваш?



Аз обикновено пращам съкровището да ми приготви нещо за хапване.



Тема Re: Секса е тъпнянови [re: Nazgulll]  
Автор Чистометка (летяща метла)
Публикувано02.01.13 20:14



Не. И не сера половин час. Тоалетна, миене на зъби, обличане и гримиране ми отнема общо половин час, и то ако реша да се занимая по-дълго с гримовете или да се лакирам в последния момент. На вас половин час ви е само изтропването. За кво си говорим.

Има и друго нещо. Искаш кифла - получаваш кифла. Ама вие така и не го разбрахте. Ако не искаш някаква пикла да ти важничи в леглото, не я търси в моловете и дискотеките.

Втори шанс, разбиране и помощ без ограничения се дават само до навършване на пълнолетие.


Тема Re: Секса е тъпнянови [re: Чистометка]  
Автор Nazgulll ()
Публикувано02.01.13 20:15



Да, не можем всички да имаме огромни чурки като теб.



Тема Re: Секса е тъпнянови [re: Nazgulll]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано02.01.13 20:16



..от малък са ти сбъркани представите и затова сега страдаш, кофти е, но ще ти мине, споко...с времето ще разбереш че не всяка путка става за ебане и тогава ще усетиш сладостта от секса ..сега няма как да ти го обесня ...



всичко е в ръцете ми .......мамка му


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.