Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:18 02.07.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: Край. Не искам никого.нови [re: мъъррр]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано02.01.13 11:51



Аз го усетих като съвсем добронамерено мнение, опитващо се да излезе от дидактиката...И може би "искам да се промениш" не трябва да се възприема като назидателност, а израз на загриженост.






Тема Re: Край. Не искам никого.нови [re: roshava]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано02.01.13 11:55



........Айнщайн явно не е мастурбирал много, иначе щеше друго да мисли ...



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Край. Не искам никого.нови [re: мъъррр]  
Автор roshava ()
Публикувано02.01.13 11:55



Мър, позволявай си да грешиш, не се затваряй в черупката на знаенето и моженето.

“Човек, който никога не е правил грешки, никога не е опитал нещо ново”

Никога не се страхувайте от правенето на грешки. Да не изреждам колко велики открития са станали точно по този начин, със сигурност ги знаете. Грешката не означава провал.

Грешката може да ви направи по-добър, по-умен и по-бърз ако откриете и осъзнаете правилния извод от нея. Особено ако е голяма още по-добре, защото така със сигурност ще я запомните и ще гледате следващия път да я избягвате с всички сили.

Открийте мощната сила на правенето на грешки. Някой много успял човек беше казал, че ако искаш да успееш задължително трябва да утроиш броя на грешките, които правиш и мисля, че е доста прав!


Защото

Знанието идва от опита!

“Информацията не е знание. Единственият източник на информация е вашият опит.”

Знанието идва от опита-точка! Можете да обсъждате дадена задача, но дискусията само ще ви даде философско разбиране за нея.

Вие първо трябва да опитате да свършите задачата сами, на практика, да я преживеете от първа ръка и тогава ще имате истинска, реална информация за нея. Действайте, трупайте опит!

Не прекарвайте времето си криейки се зад спекулативна информация, излезте навън и го направете. Само така ще спечелите безценни знания.






Тема Re: Край. Не искам никого.нови [re: Джoaннa]  
Автор roshava ()
Публикувано02.01.13 12:02



Напротив, точно това му е помогнало да стигне до този извод.


Ако мислиш постоянно за грозната съседка от горният етаж, не се учудвай, че нещата не стават така, както когато мислиш за секс бомбата от долният етаж.



Тема Re: Край. Не искам никого.нови [re: roshava]  
Автор мъъррр (теле-патка)
Публикувано02.01.13 12:04



Не си ли забелязала, че мненията ти винаги са с цел поучаване.
Аз не искам да ме поучават.
Когато имам нужда от съвет, аз питам.
Да видя някъде въпрос?

Относно грешките, мога да ти кажа само едно: "Един път сгрешил - човек е, два пъти сгрешил - групак е."
Аз не смятам, че глупакът е моето бъдещо име.

Инак, благодаря за съветите ти!





Тема Re: Край. Не искам никого.нови [re: roshava]  
Автор Джoaннa (Гордата ТО)
Публикувано02.01.13 12:15



....ама то на мъжете от грозна не им става бе, или са ме излъгали мръстниците



всичко е в ръцете ми .......мамка му

Тема Re: Край. Не искам никого.нови [re: мъъррр]  
Автор roshava ()
Публикувано02.01.13 12:17



Мър, аз давам житейски изводи, те винаги ни се виждат като поучения, когато не сме ги достигнали, но когато ги достигнем, гледаме на тях като да кажеш, че солта е солена. Нещо естествено вярно, като че си жив, докато дишаш.



Мър, умно е да грешиш до тогава, докато не научиш урока от тази грешка. Ако спреш да грешиш, само защото е глупаво, но не си научил урока ... това е пагубно. И това ти го казвам от опит, защото никога не съм слушала, когато ми кажат, "Не прави това, ще сгрешиш!", а аз не съм разбирала кое ми е грешката. Защото когато разбереш къде ти е грешката, няма начин да не спреш да я правиш .... за това не спирай да грешиш Мър, но и не спирай да си учиш уроците от грешките.

А що се отнася до глупаците ... обожавам да съм глупак. Това е единственото състояние в което можеш да се радваш на живота като дете. Да си знаещ е най-скучното нещо на света.



Тема Re: Край. Не искам никого.нови [re: PipilotaV.]  
Автор roshava ()
Публикувано02.01.13 12:18



Житейски уроци ...





Тема Re: Край. Не искам никого.нови [re: Джoaннa]  
Автор Nazgulll ()
Публикувано02.01.13 12:18



Всичко е въпрос на алкохол.



Тема Re: Край. Не искам никого.нови [re: мъъррр]  
Автор roshava ()
Публикувано02.01.13 12:20



Мър, само споделям собствен опит и житейски изводи. Но ако не мога да споделям такива неща в твой теми, кажи и ще спра да го правя ....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.