Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:57 20.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Изкуство от/за Коледа и Нова Година  
Автор acroo (Liria)
Публикувано30.12.12 15:17



Специален поздрав:



Това са откъси от балета "Лешникотрошачката". Това е КоледниЯТ балет пар екселанс и е специален поздрав за човека, на който отказах нещичко преди малко- да се откупя един вид.

Балерината е една моя любимка- Алина Сомова, възпитаница на легендарното балетно училище Ваганова и прима балерина в Марински. Тя е едно невероятно бижу.

Та, това е тема за изкуство свързано с Коледа и Нова година. Казах онзи ден, че всичко е кич, така е.. до голяма степен, ама не пречи да му се порадваме.



Тема Re: Изкуство от/за Коледа и Нова Годинанови [re: acroo]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано30.12.12 15:28



Прекрасно!

А кичът е доста разтегливо понятие, а според голяма част от хората, които имат допирни точки с изкуството е дори задължителен.





Тема Re: Изкуство от/за Коледа и Нова Годинанови [re: Vitalite]  
Автор acroo (Liria)
Публикувано30.12.12 15:39



За нетърпеливите да гледат цялото клипче, препоръчвам да погледнат вариацията започваща от 7:08. Перфектна музика с перфектна хореография, специално за усмивки. А тя е такова слънчице..



За кича няма две мнения по въпроса.



Тема Re: Изкуство от/за Коледа и Нова Годинанови [re: acroo]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано30.12.12 16:49






- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Изкуство от/за Коледа и Нова Годинанови [re: Amelia Pond]  
Автор yetti (((())))
Публикувано30.12.12 17:58



тва "д-р ху" пооправили ли са го. гледах първия сезон и ми се стори малко дървен, като театър, както кааха в една друга тема. като изключим актьора, който беше някакъв образ в няколко английски филма, историите и кинематографията не ми харесаха особено. но доста говорят за тоя сериал.



Тема Re: Изкуство от/за Коледа и Нова Годинанови [re: yetti]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано30.12.12 18:09



Ами аз на всички им казвам, че първи сезон чак в края си набира скорост и аз самата след като гледах първите няколко епизода после след 2 години едва се върнах към него и му дадох шанс и то защото бях болна и си казах - защо не. Велико е, но... изисква търпение, първият сезон, подвежда... От втория стартът е летящ.
Може да пробваш и от 5ти... с новия доктор... общо взето е доста сепарирана сюжетна линия. Но пък според повечето (вкл. и мен) Дейвид Тенант (2ри, 3ти и 4ти сезон) е най-добрият доктор, та.... Но да - началото беше разочароващо и за мен. Може би, знаеш ли, най-добре е да пробваш първи сезон от епизод 9 - The Empty Child.... оттам почва раздвижването. Така няма да се блъскаш и после в хронологията.
Но иначе се подписвам под гениалността на шоуто. Чувството за хумор е убийствено.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!

Редактирано от Amelia Pond на 30.12.12 18:11.



Тема Re: Изкуство от/за Коледа и Нова Годинанови [re: Amelia Pond]  
Автор yetti (((())))
Публикувано30.12.12 18:17



ясно, може значи да го погледна пак.

аз сега съм на family guy.

голема простотия е.



Тема Re: Изкуство от/за Коледа и Нова Годинанови [re: yetti]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано30.12.12 18:20



Чувала съм, но не съм пробвала още.

Но Докторът си струва. Принципно на мен ми изби дори Хаус в класацията. Всъщност е нещо между "Хаус" и "Приятели", хахаха. Но с британска класа.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.