Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:34 26.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Студ...нови [re: мъъррр]  
Автор MilitaryMinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано21.12.12 22:41



Не се движиш достатъчно през деня, като възможна причина.





Тема Re: сушуар в леглотонови [re: dama spatia]  
Автор мъъррр (теле-патка)
Публикувано21.12.12 22:41



Е, вярно бе!
Той бившия навремето преди да се оженим имаше такова. Стопляше по-добре от тоа ш...н климатик.



Тема Re: Студ...нови [re: MilitaryMinD]  
Автор мъъррр (теле-патка)
Публикувано21.12.12 22:42



Напротив. Движа се много и то бързо. Ама и ям много, и то предимно сладко.
Което ме навява на мисълта, че за нова година трябва да отслабна поне 2 - 3 кила, че съм пуснала коремче на бабче.



Тема Re: Студ...нови [re: мъъррр]  
Автор FilerO99 (оперативная)
Публикувано21.12.12 22:43



Момиче, климатикът ти е развален!Пак ти повтарям - моят е на 25 градуса и в стаята ми е много топло. Ако го сложа на 30 градуса без и то без да ползвам турбото ще трябва да се съблека чисто гол!Климатика ти не е изправен или му липсва фреон или просто е развален следствие на техническа амортизация!И гълта ток на вятъра!Второ немаловажно което ми го казаха специалисти, че климатиците поне новите климатици харчели повече ток като се изключвали, трябвало да работят непрекъснато до пролетта!Сега дали това важи за твоя климатик нямам представа, просто ти казвам каквото чух от тях и то преди няколко седмици.



Тема Re: Студ...нови [re: ШокоЛада]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано21.12.12 22:44



топли, топли, ама много зависи от реотана

колкото по-голям,толкова повече топли



Тема Re: Студ...нови [re: FilerO99]  
Автор мъъррр (теле-патка)
Публикувано21.12.12 22:45



Силно се зарибявам да го спра и да не го ползвам въобще.
Ще си обмисля финансовото състояние и ако мога да си го позволя за този месец, още утре ще си направя подарък - духалка. Ако не , тогава през януари. Но при всички положения ще взема.



Тема Re: Студ...нови [re: мъъррр]  
Автор Обичам ()
Публикувано21.12.12 22:47



Не би трябвало да ти е толкова студено сега. Все пак не е студено навън много.

Стига де. Затопли се. Не е толкова студено. Поне в леглото трябва да ти е топличко.



Тема Re: Студ...нови [re: Bлeчyгo]  
Автор ШокоЛада ()
Публикувано21.12.12 22:48



Ти смяташ ли, че 10 мин. ефективен работен режим, може да те затопли за 12 часа...
Аз твърдя, че не може...

...независимо какъв е реотана...



Тема Re: Студ...нови [re: Обичам]  
Автор мъъррр (теле-патка)
Публикувано21.12.12 22:49



Това ти казвам, че не ми е топло. И при тези все още не прекалено ниски температури това може да значи, че или остарявам, или се разболявам(изключено), или съм се изнежила(много лошо).



Тема Re: Студ...нови [re: ШокоЛада]  
Автор мъъррр (теле-патка)
Публикувано21.12.12 22:51



Мани бе!
След ефективния режим, после ще има залепване от моя страна и неефективни безсмислини опити за отлепване на отсрещната страна. Само зор и за двамата.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.