Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:58 30.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Петиция за връщане  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано18.12.12 22:04



на Пеперудата!
Да!
О, не......
Ами да, бе! Връщайте дядката, че така и не каза и доизказа много неща!
Без него - клубът няма да е същия! Това е като Мода без Идън, като Програмисти без Гуру у Корпоратив, като ГЗС без Джоана, Като....... Дирника без Файла, Като Стивън Кинг без мен и Петку Воевода....., е, видяхте кво се получи.

Хора, вие сте наред! Пеперуд в Споделено ПредиКоледа 2013, още по Коледа 2012





Тема Re: не съм съгласен [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор FilerO99 (МАФИОТЧЕ)
Публикувано18.12.12 22:12



Знаеш ли според мен защо Киро го махна?Защото след всичките му изцепки в клуб Споделено Киро му осигури достъп до клуба, а той за благодарност пусна линк към собственият си сайт където е плюл години наред по Киро - това го знам защото преди години влезнах и четох, четох, четох, четох...Та такава е благодарността на Оро към Киро, освен това второ нещо - непосредствено след като Киро го пусна в Споделено, той отново му се изсра на главата като пусна някаква тема в която го плюеше. Аз изрично съм написал, че Киро е много толерантен администратор, но набиеш ли му се в очи, прекалиш ли лошо ти се пише...



Тема не съм чела Оро, нито чета Гъзби, [re: FilerO99]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано18.12.12 22:15



но определено Киро е администратор номер 1! Аз ако бях 20 % от хората,дето пишат в дир-а нямаше да пишат!!! Що касае Оро за мен този път беше ПОВЕЧЕ от толерантен - само мен девиантния чичка ме нарече "проста путка" поне 10-на пъти, а никой не реагира!! Да не ти казвам, че Гъсби също си позволява да ползва епитети по мой адрес! (когато се налага да го чета, аз иначе никой от двамата не чета, воглаве с набора им Джъмблес... някак, не ми стои добре жена на достопочтена възраст да пише за канилингус и прочее простотии... стои ми ... бляк! гнусно!!!)

Ако внимаваш какво говориш няма да се чуеш какви ги приказваш!


Тема Re: не съм чела Оро, нито чета Гъзби, [re: parvaty]  
Автор FilerO99 (МАФИОТЧЕ)
Публикувано18.12.12 22:17



Чакай, бе!Джумблес на колко години е?



Не е ли на 30 години?

Редактирано от FilerO99 на 18.12.12 22:17.



Тема Re: не съм чела Оро, нито чета Гъзби, [re: FilerO99]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано18.12.12 22:18



ми, преди години един момък някъде беше писал някакви неща... аз още нямах лични впечатления от нея... но останах с убежденията, че е поне на 2 по толкова!

стига пък ти, на 30... не звучи като жена на 30! на мен поне! но може и да съм пристрастна заради постовете на онова момче.... не знам! а и не ме вълнува, тя също се държи неадекватно, поне с мен, и не я чета!

Ако внимаваш какво говориш няма да се чуеш какви ги приказваш!

Тема Re: не съм чела Оро, нито чета Гъзби, [re: parvaty]  
Автор jumbles ()
Публикувано18.12.12 22:18



ти май нещо се опита да кажеш



Тема да се видим на кафе! [re: jumbles]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано18.12.12 22:20



ти кажи кога и къде, аз съм фрийлансър, мога по всяко време! Смятам, че имаме какво да уточняваме помежду ни - подавам ти ръка!

Кога и къде?

Ако внимаваш какво говориш няма да се чуеш какви ги приказваш!

Тема Re: да се видим на кафе! [re: parvaty]  
Автор jumbles ()
Публикувано18.12.12 22:21



кавала съм ти вече, не съм от София



Тема Re: да се видим на кафе! [re: jumbles]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано18.12.12 22:22



жалко, наистина ми се щеше да се видим! Когато не се заяждаш с мен, и където не пишеш на мен има твои постове, които ми харесват - искаше ми се да те видя лично!!! Добре, от къде си?



Ако внимаваш какво говориш няма да се чуеш какви ги приказваш!

Тема Re: не съм съгласен [re: FilerO99]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано18.12.12 22:23



Абсолютно съгласен с теб!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.