Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:49 29.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: ЖЕНИТЕ СА КУЧКИ, А МЪЖЕТЕ ГОВЕДА!нови [re: roshava]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.12.12 23:28



Колкото и невероятно да звучи, другите те поставят. Ти само можеш да си себе си или да се правиш на друг.

"В затворите е доказано, че затворниците са много по-строги един към друг, отколкото надзирателите към тях."

Ти какво очакваш от убийци, друго отношение освен агресия ли ?


Мръни или ти си избрала мрънкането и недоволството? А какви мъже привлича си е нейн избор.

Редактирано от blood2 на 17.12.12 23:29.



Тема Re: ЖЕНИТЕ СА КУЧКИ, А МЪЖЕТЕ ГОВЕДА!нови [re: blood2]  
Автор roshava ()
Публикувано17.12.12 23:30



Не очаквам ни най малко да признаеш, че съм права ... и си носиш последствията от това.





Тема Re: ЖЕНИТЕ СА КУЧКИ, А МЪЖЕТЕ ГОВЕДА!нови [re: мpънмpън]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано17.12.12 23:56



Боже... и си помисли това, а не как примерно един мъж го е грижа за детето му и колко е хубаво, че има такива хора и че то има такъв родител?


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: ЖЕНИТЕ СА КУЧКИ, А МЪЖЕТЕ ГОВЕДА!нови [re: Amelia Pond]  
Автор мpънмpън (теле-патка)
Публикувано18.12.12 08:09



Ти май не умееш да четеш. Препрочети ме. Може и да разбереш какво се опитвам да кажа.
То е хубаво, че има такива хора. Ама е лошо, че си усложняват живота с простачки ( А такива има на всяка втора крачка.)
Не е нужно да съм психолог или експерт някакъв, за да разбера, че се е запознал с бившата си(явно) на купон и тя му се е натискала, а той увлечен от нейната "красота" и "отвореност" се е поддал на "влюбеност". Последствията са ясни - брак , развод(евентуално, ако имат), и накрая дете с разделени родители. Майкат аси гледа кефа с новия мъж и се образува проблем детето къде ще е по празниците. Бащата мисли за детето си, а майката за путката си(съжалявам за грубостта).

Колко по-ясно да пиша, че да разбирате ве ?!





Тема Re: ЖЕНИТЕ СА КУЧКИ, А МЪЖЕТЕ ГОВЕДА!нови [re: roshava]  
Автор мpънмpън (теле-патка)
Публикувано18.12.12 08:11



Ти по какво съдиш, че мрънкам?! По постовете и темите ми или по ника?
На мене ми прави впечатление, че само ника ми ви ръководи.
Я виж колко пъти съм се оплаквала и от какво, колко пъти съм пускала сериозни теми без оплакване и тогава ме квалифицирай.
Аз когато мрънкам си казвам. Имам тая доблест.
И не ми се лепят мрънкала, а обикновено ми се лепят бройкаджии. Има разлика, нали?!



Тема само да попитамнови [re: мpънмpън]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано18.12.12 08:32



Не съм много наясно с типажите мъже.Какво представляват бройкаджиите? защо ги наричат така и по какви жени си падат?



Тема Re: ти имаш някаква негативна нагласанови [re: parvaty]  
Автор вoлнa птицa (ентусиаст)
Публикувано18.12.12 08:49



Чудесен виц. Откраднах си го за Фейсбук

Хубав ден!



Тема Re: ЖЕНИТЕ СА КУЧКИ, А МЪЖЕТЕ ГОВЕДА!нови [re: blood2]  
Автор вoлнa птицa (ентусиаст)
Публикувано18.12.12 08:51



Ти само такива мъже ли познаваш? Много тъжно!



Тема Re: ЖЕНИТЕ СА КУЧКИ, А МЪЖЕТЕ ГОВЕДА! [re: мpънмpън]  
Автор roshava ()
Публикувано18.12.12 09:14



Мръни, по постовете и темите съдя, а ника ти, показва, че и ти го вярваш.
Дори и тази ти тема, дори и темата за целувката и прегръдката ... мрънкаш, че няма свестни мъже и че няма кой да те прегърне и целуне, за това делиш нещата, поне едното да получиш ако не и двете. Ти се принизяваш сама до някакви малки желания, сякаш казваш ... "Ама аз искам толкова малко, защо не мога да го получа. А мога да дам толкова много." ... с което привличаш мъже, които искат само да взимат от теб ....

Няма да продължавам Мръни, но ти трябва сериозно да си преосмислиш начина на мислене ... почни да се обичаш и цениш, за да го правят и околните. Стани жизнерадостен човек и ще видиш как света около теб ще се промени. Спри да се принизяваш до мрънкало, защото ти си ценен човек и заслужаваш много повече ... само си го вземи.





Тема Re: ЖЕНИТЕ СА КУЧКИ, А МЪЖЕТЕ ГОВЕДА! [re: roshava]  
Автор мpънмpън (теле-патка)
Публикувано18.12.12 09:18



Не мога да разбера едно: Ти не можеш да четеш или просто се опитваш да поучаваш хората без да имат нужда от това, мислейки си, че те са нищожества, въпреки, че не са? Моля, уточни кое от двете е валидно за теб?!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.