Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:10 14.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
Тема Re: да симулираш оргазъм не е никак труднонови [re: MilitaryMinD]  
Автор roshava ()
Публикувано16.12.12 14:58



Ти за връзка ли говориш или за пазар някакъв?



Тема Re:Re: да симулираш оргазъм не е никак труднонови [re: Бeзcъницa]  
Автор eдинak (ентусиаст)
Публикувано16.12.12 15:02



"И едва ли една жена (или поне едва ли всяка) би се лишила от блажен завършек, за да гали нечие его, пък било то и собственото си."

Точно ето това, как се връзва с темата? На какво отговаря? Кой въобще е лишавал умишлено някого от нещо сиИ, по-важното, как, аджеба, се получава? Жената, тя милата, иска да си свърши готино, ма се напъва да не, за да може да се престори ли? Мдаааа... ама някой друг път.
Честно, не разбирам, как ще погалиш нечие его, като зорлем се лишиш от блажен завършек.
Извъртате се пак, ми айде, обяснявате неща, които са ясни като кристална вазичка, ма да не навлизам в подробности, че ще ми се нахвърлите. Напомняте ми на онова хлапе, от горния клуб, дето си избрало да пише за бухала, ама понеже нищо не знаело и описало кравата, ама яко я описало!



Тема Re:Re: да симулираш оргазъм не е никак труднонови [re: eдинak]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано16.12.12 15:03



Няма нужда да обясняваш - важното е, че аз те разбрах.





Тема Re:Re: да симулираш оргазъм не е никак труднонови [re: eдинak]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано16.12.12 15:09



Ами, аз ясно съм казала "едва ли би се лишила", което съвсем не значи, че някой друг я е лишил съзнателно. Останалото са твои спекулации с излишно развълнуван тон.

По темата бях дотук. Явно е пълно със знаещи, при това бетонирани в знанието си, което първо: обезмисля всякакви дискусии, второ: означава да навлизам в аргументи из интимния си опит, което е нелепо в случая.




Тема Re: да симулираш оргазъм не е никак труднонови [re: roshava]  
Автор MilitaryMinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано16.12.12 15:15



За реалността, такава каквато я виждам.





Тема Re:Re: да симулираш оргазъм не е никак труднонови [re: eдинak]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано16.12.12 15:31



Еееей, как да няма връзка с темата!

Става дума за това, че жената съвсем естествено предпочита и иска да стигне наистина до оргазъм, вместо да го играе палячо само заради мъжа. За да си мисли той, че е страхотен или само за да изглежда за него великострастна мацка с тез бурни стенания, както ти спомена. Ако някой си е наумил да симулира, се лишава от реалното усещане. Когато си постигне каквото е достатъчно, може да си симулира колкото реши и независимо от конкретната причина. Ся да ти изброявам още причини, освен главната моя, която споменах, не ми се занимава. По-добре изкуствен оргазъм, отколкото диво неориентирано лашкане от вида "нееее, ще карам така, докато ти свършиш първа, хайде, хайде". Слагаш точката и се спасяваш. Например. Не разбирал той как се погалва его. Ми може би, не е твърде странно, ти си от другата страна. Нямам нищо против да ти е ясно всичко, би било чудесно, аз участвам с надеждата някой да има предвид което съм казала, пък ако не ще или смята, че лъжа - здраве да е.



Тема Re: да симулираш оргазъм не е никак труднонови [re: blood2]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано16.12.12 15:45



Не аз вярвам в Него и се противопоставям на дявола в теб и на този на когото се кланяш.

sol lucet omnibus


Тема Re:Re: да симулираш оргазъм не е никак труднонови [re: Бeзcъницa]  
Автор eдинak (ентусиаст)
Публикувано16.12.12 15:59



Обърках се нещо, извини ме.



Тема Re:Re: да симулираш оргазъм не е никак труднонови [re: eдинak]  
Автор ШокоЛада ()
Публикувано16.12.12 16:04



. Напомняте ми на онова хлапе, от горния клуб, дето си избрало да пише за бухала, ама понеже нищо не знаело и описало кравата, ама яко я описало!
------------------------
Това е от друг клуб...а и разказчето беше направо уникално...


Стига пък ти си се връзвал...има хора и хора...всеки е с разбиранията си...
Но определено не си прав в някои неща, но не искам да ги обсъждаме, защото знаеш, че не обичам да говоря на такива теми...



Тема Re:Re: да симулираш оргазъм не е никак труднонови [re: ШокоЛада]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано16.12.12 16:16



Не е прав само в това, че не спази правилото Не казвай на жени това, което не искат да знаят.



Иначе, по тия въпроси всички сме прави, съобразно опита си и това, в което вярваме.




Страници по тази тема: << 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.