Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:32 02.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Клубът се затварянови [re: ШокоЛада]  
Автор ПУХЧЕ (нетолерантна)
Публикувано10.12.12 19:04



Май е грешка във възприятията. За теб файла е обикновен форумен муньо, но аз съм го виждала и за мен е нещо много по-зле от това.

Втори шанс, разбиране и помощ без ограничения се дават само до навършване на пълнолетие.


Тема Re: Клубът се затварянови [re: ПУХЧЕ]  
Автор ШокоЛада (Cola coca)
Публикувано10.12.12 19:12



Ми да, само че за мен Файло е потребител, нямам епитети за него...защото просто не ми е от близките хора, или хората, които ме интересуват.
Един единствен път направих грешката да смеся реалното с виртуалното и стана страшно...като обица на ухото ми е и за това сега съм сложила голяма преграда между тях. Всичко което се случва си остава в двата свята..там където се е случило..иначе...няма оправия, повярвай...





Тема Re: Клубът се затварянови [re: ПУХЧЕ]  
Автор Nazgulll ()
Публикувано10.12.12 19:13



Ти да наричаш файла, че е зле, все едно хитлер да вика на майка тереза, че е злобарка.



Тема Re: Клубът се затварянови [re: ШокоЛада]  
Автор ПУХЧЕ (нетолерантна)
Публикувано10.12.12 19:19



На мен ли го казваш... За смесването и грешната преценка... всъщност грешната ми преценка е даване на шанс на хора, които не съм харесала още от пръв поглед/прочит - много мога да говоря, ма какъв е смисълът, като стане белята?

Втори шанс, разбиране и помощ без ограничения се дават само до навършване на пълнолетие.


Тема Re: Клубът се затварянови [re: Киро]  
Автор ШокоЛада (Cola coca)
Публикувано10.12.12 19:21



Киро, знам, че ще си го отнеса, я виртуално, я на ум, но понеже така и така си ми паднал тук...искам чрез теб да предам много ПО-ЗДРАВИ на един друг модератор, в един друг клуб. Кажи му, че ми липсва, щото неговите "изцепки" бяха незабравими...
не съм мислила, че може да ми е мъчно за "простотия" но е факт...
Бих му ги предала и лично, но нямам достъп до него...та нали той е МОДЕРАТОР.





Тема Re: Клубът се затварянови [re: Nazgulll]  
Автор ПУХЧЕ (нетолерантна)
Публикувано10.12.12 19:22



За теб специално все повече почвам да се уверявам, че си някой от десетките профили на този тип.
Изглежда погребално-черните никове в този клуб трябва да се четат с едно наум. Всичките са мързеливи, практически безработни и женомразци. Каква чудна компания.

П.П. Освен джоджо-моджо и изруда. Вторият специално си има кусури за дялкане, но поне не демонстрира болен комплекс.

Втори шанс, разбиране и помощ без ограничения се дават само до навършване на пълнолетие.

Редактирано от ПУХЧЕ на 10.12.12 19:25.



Тема Re: Клубът се затварянови [re: ПУХЧЕ]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано10.12.12 19:29



преди 7-ем г. в любов определена група започна да иска същото, като теб.след като исканията им бяха удовлетворени, те бяха първите, които престанаха да пишат там!Крайния резултат е състоянието на този клуб сега!



Тема Re: Клубът се затварянови [re: ПУХЧЕ]  
Автор Nazgulll ()
Публикувано10.12.12 19:32



Абсолютно невярно, просто това, което пишеш за пореден път показва, как изобщо не си в час.

Да, мързелив съм признавам си, работя при това от 22 годишен и се кефя на жените.

Редактирано от Nazgulll на 10.12.12 19:33.



Тема Re: Клубът се затварянови [re: Bлeчyгo]  
Автор ПУХЧЕ (нетолерантна)
Публикувано10.12.12 20:13



Пък аз много обичам причинно-следствените връзки между неща, които нямат нищо общо.
Ей-сега ще ти извадя една такава връзка - тези хора файла ги е застрелял, защото се е ядосал.
На теб оставям да намериш недостатъците на горното твърдение и да направиш аналогия за факта, който ти констатира като следствие от нещо си по-горе.



Втори шанс, разбиране и помощ без ограничения се дават само до навършване на пълнолетие.

Тема Re: Клубът се затварянови [re: ШокоЛада]  
Автор КироАдминистратор ( )
Публикувано10.12.12 20:17



Ти дебил ли си?? Наистина ли смяташ, всеки си мисли за теб и Вселената ротира радостно около превеликата ти скапана особа???
1. Кой, за бога си ти?
2. откъде, по дяволите, аз трябва да знам кой от 300 модератора има проблем с теб, който и да си???
3. Не ми губи времето с глупости, моля!

Две изречения си написъл а толкова много грешки! Тъпънар!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.