Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:57 02.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Комплекси, недостатъци, самочувствиенови  
Автор ПУXЧE ()
Публикувано09.12.12 19:43



Искам да се изплача колко ми омръзна хората да ми говорят да съм си надживеела най-сетне комплексите. Оубаче гледайте в каква ситуация ми го казват!
Той - То и аз, и пухчето сме едни бездетни безотговорни боклуци
Аз - моля те, когато се САМОиронизираш, говори единствено за себе си, не ме включвай и мен
Той - ама аз само се бъзиках
Аз - бъзик, ама първо ме обиждаш, второ го правиш, като ме включваш в собствените си притеснения, че нещо не ти е наред
Той - еее, ти кога ще разбереш, че светът не се върти само около теб, надживей си комплексите

Естествено, ако има свидетели на разговор от този тип, те винаги се обръщат към мен пред събеседника 'какво си го слагаш'.
Това, което не разбирам, е защо хората като са добри в нещо, казват 'АЗ', а като не са добри, смотолевят 'е, то НИЕ С Х не сме добри в това'. Защо когато обясняват как 'ние с Х' не сме добри в нещо, никога не вземат под внимание дали на Х му е през оная работа за това, в което 'аз'-ът горе действително се проваля?
И защо, маа му стара, когато ний се бъзикаме, светът трябва да се върти около нас и нашето особено чувство за 'хумор', обаче когато отсреща не обичат да ги подиграват и го заявяват културно, светът не може да се върти около тях?
И не ми казвайте, моля ви се, че Е въпрос на оцеляване... за мен не е въпрос на оцеляване, а на демонстрация на личната простотия - зер, пред един човек, който си мълчи, няма с кво друго да изпъкнеш, освен с крещене.

Редактирано от ПУXЧE на 09.12.12 20:13.



Тема Re: просташка компаниянови [re: ПУXЧE]  
Автор FilerO99 (МАФИОТЧЕ)
Публикувано09.12.12 19:45



Движиш в просташка компания с просташко обкръжение от долнопробни селяни. Сама си направи този избор.





Тема Re: Комплекси, недостатъци, самочувствиенови [re: ПУXЧE]  
Автор Цар Изроуд ()
Публикувано09.12.12 19:51



Благодаря ти, че сподели.



Тема Re: Комплекси, недостатъци, самочувствиенови [re: Цар Изроуд]  
Автор ПУXЧE ()
Публикувано09.12.12 20:00



Доктор Изруд, имам още един проблем. Същите тези простаци се насират, когато аз започна да им правя еднолична забелжка. Изглежда това е начинът за борба, но ми е още по-малко на сърце, отколкото комплексарското им чувство за хумор. Как да постъпя? Това са мои колеги и роднини, трудно ще прекъсна контакти или игнорирам хора, с които се виждам ежедневно.



Тема Re: Комплекси, недостатъци, самочувствиенови [re: ПУXЧE]  
Автор Цар Изроуд ()
Публикувано09.12.12 20:03



Няма да прекъсваш никакви контакти. Бий за да те уважават!



Тема Re: Една тежка въздишка...нови [re: Цар Изроуд]  
Автор ПУXЧE ()
Публикувано09.12.12 20:05



Знаех си аз, че няма спасение...



Тема Re: Една тежка въздишка...нови [re: ПУXЧE]  
Автор Цар Изроуд ()
Публикувано09.12.12 20:08



Не е проблем. Те в началото малко се (правят че се) сърдят, но после те гледат с други очи.

Другия вариант е енергийно прочистване, ама там може и да прекъснеш някоя друга връзка.



Тема Re: Комплекси, недостатъци, самочувствие [re: ПУXЧE]  
Автор eдинak (ентусиаст)
Публикувано09.12.12 20:09



Аз, Пухче, начи, малко ще се дистанцирам от мненито на Цар Изрод, човек който незнайно как много уважавам, и ще си позволя да споделя издълбоките си мисли.
Понеже съм пил.
Ти, Пухче, си един чудесен представител на женската част от населението на Земята и това, повярвай, не е гнусен майтап.
Нещата при теб се развиват ама точно както си е било от време оно и ще си бъде поне до 21.12.12
Демек. Ти си търсеща личност, която не се задоволява с променливите на функцията около себе си и иска да намери решение на проблема. Ти, май диър, си човек, който може да надрасне себе си и останалите и да намери лично щастие. Една вметка, не мачкай онези, по които стъпваш, докато ги надрасваш - най вероятно ще се чувстваш зле в последствие, а и може и да ти потрябват по пътя надолу. Защото имаш малко акъл в главата си. Само не забравай накъде си тръгнала, докато вървиш, че точно там се губят повечето от младите.
Последно - много си надраснала онази дето си играеше с котета...



Тема Re: Комплекси, недостатъци, самочувствиенови [re: ПУXЧE]  
Автор Gatsbys (MнoгoГaмeн)
Публикувано09.12.12 20:09



искам дете от теб!

- мерси, готин комплимент.
- сериозна съм!
- и аз.
- дете иска дете.
- на 26 години съм.
- биологически.

- ти не искаш ли дете с мен?
- искам, ама като пораснеш.
- пораснала съм отдавна.
- щом казваш.
- казвам.

- значи нямаш нищо против?
- имам.
- кво?

- ми, че не можеш сама да решиш къде и кои обувки да си купиш.
- че винаги ме питаш дали да си земеш чадъра или не.
- ако не ти кажа, че е топло за палтото ти, ше се потиш цел ден.
- и сичките мангизи за гримчето ти отивaт на вятъра.
- само щото не разбираш че е достътчно само, да погленеш термометърчето на
прозореца.
- на всеки прозорец съм ти закачил едно такова с големи червени дигитални
цифрички, нали?

- само тези няколко незначителни детайли те дисквалифицират като бъдеща майка,
малката ми.
- как искаш да четеш термометъра на бебето като е болно?
- разбираш ли сега?

- по-важните важности ти спестявам тука.
- не е нужно да те правя още по-несигурна.
- нали?
- такъв съм аз, сенсибелен съм си по рождение.
- ама кой мен разбира.
- м?

нямaш шaнc, eргo изпoлзвaй гo


Тема Re: Комплекси, недостатъци, самочувствиенови [re: Gatsbys]  
Автор eдинak (ентусиаст)
Публикувано09.12.12 20:40



Пич, много ми харесваш, дори ме разчувстваш, ама тук си груб. Излишно груб.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.