Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:12 02.07.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Потроших столът на един бизнесмен - няма да плащам  
Автор FilerO99 (МАФИОТЧЕ)
Публикувано08.12.12 20:32



На работата ми потроших един стол и имам ултиматум от шофьорът му да купя нов стол до понеделник сутринта. Но аз първо не се подавам на никакви ултиматуми от никого, второ намесих много силни хора които ще се обадят на въпросния бизнесмен в понеделник да му кажат да не ме занимава с глупости. На практика постъпвам много некоректно, но това е цената на зверските икономии в които навлязох. Така ако играя по свирката на всеки купи това, купи онова, дай ми това, дай ми онова ще се разоря.



Тема Re: Потроших столът на един бизнесмен - няма да плащамнови [re: FilerO99]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано08.12.12 21:05



а в какво смяташ да инвестираш?

Да поиграем на море? Ти ще ми духаш, аз ще се вълнувам!


Тема Re: Потроших столът на един бизнесмен - няма да плащамнови [re: parvaty]  
Автор FilerO99 (МАФИОТЧЕ)
Публикувано08.12.12 21:07



В нищо конкретно няма да инвестирам. Дадох на баща ми 15 000 лева да довърши ремонта на долния етаж и според изчисленията му съм му дал с 3000 лева в повече. Останалите суми остават в банките където скоро ще ги преобразувам в срочен депозит.



Тема Re: Потроших столът на един бизнесмен - няма да плащамнови [re: FilerO99]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано08.12.12 21:18



грешка! парите трябва да се инвестират!



Да поиграем на море? Ти ще ми духаш, аз ще се вълнувам!

Тема Re: Потроших столът на един бизнесмен - няма да плащамнови [re: parvaty]  
Автор FilerO99 (МАФИОТЧЕ)
Публикувано08.12.12 21:19



Грешка е да се инвестират в България.





Тема Re: Потроших столът на един бизнесмен - няма да плащамнови [re: FilerO99]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано08.12.12 21:22



аз къде написах "в България"?!



Да поиграем на море? Ти ще ми духаш, аз ще се вълнувам!

Тема Re: Потроших столът на един бизнесмен - няма да плащамнови [re: parvaty]  
Автор FilerO99 (МАФИОТЧЕ)
Публикувано08.12.12 21:23



Няма да ги инвестирам никъде. Независимо къде. Остава мъртъв еврейски капитал. Просто за самочувствие. А аз си оставам обикновен охранител и то ако не ме уволнят тези дни заради счупеният стол.





Тема Re: Потроших столът на един бизнесмен - няма да плащамнови [re: parvaty]  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано08.12.12 21:32



А ти, Парвати, ако имаш толкова парЕ в какво ще ги инвестираш?

Аз лично преди година и нещо точно за тази цифра планирах да уебаджийствам под C#.

Soul is smarter



Тема Re: Потроших столът на един бизнесмен - няма да плащамнови [re: FilerO99]  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано08.12.12 21:32



Считай го за поличба.

Soul is smarter



Тема Re: Потроших столът на един бизнесмен - няма да плащам [re: WMC 5.00.13 RC]  
Автор FilerO99 (МАФИОТЧЕ)
Публикувано08.12.12 21:33



В каквото и да инвестирате в България тоталният фалит е програмиран още през 1987ма година.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.