Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:24 24.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Относно човешкия материал.нови [re: ШокоЛада]  
Автор Nazgulll ()
Публикувано08.12.12 15:19



ми само ми ходиш по гъза и мрънкотиш



Тема Re: Относно човешкия материал.нови [re: Nazgulll]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано08.12.12 15:20



Хм - подозирам, че постоянно си мрънкаш "My precious" докато се влачиш по жълтите павета?



Дышите глубже: вы взволнованы!

Тема Re: Относно човешкия материал.нови [re: Nazgulll]  
Автор ШокоЛада (Cola coca)
Публикувано08.12.12 15:20



Мечтател....





Тема Re: Относно човешкия материал.нови [re: acid948]  
Автор Nazgulll ()
Публикувано08.12.12 15:29



Да, мрънкам си го. Мрънкам го, щото ми омръзна от "ние сме боляри", "ние сме македонци", "всичко далеч от морето е провинция", "тая мръсна софия", "тия гадни шопи".

Аз съм горд, че съм софиянец, горд съм че живея в един от най-големите градове в европа, горд съм, че всичко готино в тая държава се случва тук, горд съм че живея в едно от най-древните селища в света, горд съм, че имаме МЕТРО. И нищо не може да промени това, камо ли пък злобните подмятания на някъв селчо.



Тема Re: Относно човешкия материал.нови [re: Nazgulll]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано08.12.12 15:30



Може ли да уточним само: горд си, че имаме МЕТРО или метро, сещаш се?






Тема Re: Относно човешкия материал.нови [re: Nazgulll]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано08.12.12 15:31



Виж кво - някакво ам-гълче като теб да развява байрак колко е велико, че се е родило у Шопско - не съзнаваш ли колко селяндурско ти е поведението?



Дышите глубже: вы взволнованы!

Тема Re: Относно човешкия материал.нови [re: PipilotaV.]  
Автор Nazgulll ()
Публикувано08.12.12 15:35



От всичко съм горд, такава гордост ме е обзела, че направо ми иде да запея химна на софия





Тема Re: Относно човешкия материал.нови [re: acid948]  
Автор Nazgulll ()
Публикувано08.12.12 15:36



Да, нали, аз като се кефя, че съм от софия било селяндурско, ама немците като се кефят, че са от германия или шведите, че са от Стокхолм си е съвсем в реда на нещата. Що за двойни стандарти



Тема Re: Относно човешкия материал.нови [re: Nazgulll]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано08.12.12 15:37



Ама т'ва след като се напуши или преди?






Тема Re: Относно човешкия материал.нови [re: Nazgulll]  
Автор ПУXЧE ()
Публикувано08.12.12 17:18



Аха... И като си от София, да не си с два?
София, откакто е станала столица, я правят провинциалистите. Създават работни места, после работят на тях, после като народят 1-2 чавета, се обявяват за истински софиянци и се тупат в гърдите - метро, жълти павета, Оборище, Александър Невски, СУ... Колко от знаковите паметници, места и цивилизационни облагородявания... и други на София са измислени и платени от истински кореняци-софиянци поне трето поколение? Ама софиянци, не от онуй село, дето днес е квартал Под-уя-ни... Щото и Мартен е село, ама доскоро беше русенски квартал... а сега вече е град май. Щото и Батенберг, и Фердинанд не са софиянци, нищо, че са с титли.
Звучиш ми като работническо внуче от Люлин 2. Или айде, от мен да мине, Овча купел.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.