Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:48 25.09.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Относно човешкия материал.нови [re: ШокоЛада]  
Автор blood2 ()
Публикувано07.12.12 23:23



Така правят и децата. Това е нормално. Като те псуват и ти викат и те обиждат миньорите, че не си силен да смяташ, че те мразят.



Тема Re: Относно човешкия материал.нови [re: Bлeчyгo]  
Автор ШокоЛада (Cola coca)
Публикувано07.12.12 23:25



Ми то така излиза Кроки, те няма сърца, а някакви супер машинки с по-дълъг срок за експлоатация...
Ръцете си ги дават снежно бели с мускули....
Абе въобще богове, а не хора...





Тема Re: Относно човешкия материал.нови [re: blood2]  
Автор ШокоЛада (Cola coca)
Публикувано07.12.12 23:27



Защо смесваш обич с инвестиция...
Те са двата полюса...
при бизнеса чувства няма, или поне не трябва да има.



Тема Re: Относно човешкия материал.нови [re: blood2]  
Автор ШокоЛада (Cola coca)
Публикувано07.12.12 23:30



Като те псуват и ти викат и те обиждат миньорите, че не си силен да смяташ, че те мразят.
-------------------------
Мче то по тази логика, няма да остане човек, който да не ме псува. Аз съм различна от всички...
и?
Да се псуваме, така ли...или да се обиждаме, че например ти си 1.90 а аз съм запъртък 1.60м...дрън дрън Блъди



Тема Re: Относно човешкия материал.нови [re: acid948]  
Автор Nazgulll ()
Публикувано08.12.12 08:11



Да бе да, по-голяма тъпотия не бях чувал през живота си. Тва за присаждането на органите изобщо няма да го коментирам, защото просто е нелепо.

На мен пък един приятел доктор ми каза, че органите на българите като ги присадиш имало 10 пъти по-голяма вероятност за успех. То няма статистика, ама ми се доверете, щото моя приятел лекар така ми каза.

Мн ми е смешно точно тия скандинавци и германци да ми ги хвалят, които когато в България се е развивала писмеността и науката те още са си изнасилвали майките и целта на живота им е била да превземат съседното племе, за да ги изядат и да си направят огърлица от костите на жертвите.

Редактирано от Nazgulll на 08.12.12 08:11.



Тема Re: Относно човешкия материал. [re: acid948]  
Автор Nazgulll ()
Публикувано08.12.12 08:22



Грешиш. Няма нищо по-качествено в тази раса. Специално скандинавците до преди 30-40 години са били некви примати, които са можели само да ловят риба и да секат дървета, почти нямат история и някакви културни постижения. Историята на скандинавците са викингите, които вече коментирах. Това е факт и показва, че като раса са доста недоразвити. Еволюцията е дълъг процес и промяната не става от днес за утре

В последните години дръпнаха напред благодарение на природните си ресурси.

За германците кво да кажем, очевидно има нещо много сбъркано в техният ген, щом след векове мислене накрая стигнаха до извода, че могат да си решат проблемите като започнат война срещу всички. Трябва да си доста тъп, за да направиш нещо такова и не случайно изядоха дебелия.

Нека бъдем реалисти.

Редактирано от Nazgulll на 08.12.12 08:23.



Тема Re: Относно човешкия материал. [re: acid948]  
Автор sachog ()
Публикувано08.12.12 08:45



този "генетически материал" направи ...това:



...и не само това...
защо доставчиците на нет не изискват удостоверение от психодиспансер преди да отпуснат услугата на някои???



Тема Re: Относно човешкия материал. [re: Nazgulll]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано08.12.12 09:21



Този ти пост е много далеч от истината. Скандинавските държави, които са на ръба на Европа, са развили високия си стандарт и социалната си стабилност въпреки липсата на особени природни ресурси (петролът в Норвегия е сравнително ново изключение), а не поради тях. Да не говорим, че точно преди 30- 40 години, една Швеция ,например, беше страна с уникален социално- икономически модел и със сигурност там не са се разхождали "примати" (ако не броим част от емиграцията от т.нар. някога Трети свят, колкото и политически некоректно да звучи).


Редактирано от PipilotaV. на 08.12.12 13:35.



Тема Re: Относно човешкия материал. [re: sachog]  
Автор Bлeчyгo (Крокодил)
Публикувано08.12.12 09:25



същия генетичен материал, и скандинавски и немски, през 13-и век при нападенията си над Владимирско-Суздалското княжество е горил деца!
Сами можем да си направим изводите колко е еволюирал, като си имаме и много, много пресен пример!



Тема Re: Относно човешкия материал.нови [re: Bлeчyгo]  
Автор sachog ()
Публикувано08.12.12 09:37



май и Андерс Брейвик е някакъв...такъв




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.