Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:05 26.09.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: Относно човешкия материал.нови [re: acid948]  
Автор blood2 ()
Публикувано07.12.12 22:13



"металургията, открили са колелото, изработили са двигателя с вътрешно горене, овладели са тайните на атома, сглобили са първата в Европа печатарска преса"

"Първите доказателства за развитието на металургията датират от 5 - 6 хилядолетие пр.н.е. в археологически разкопки в Майданпек, Ярмовац и Плочник в Сърбия. "

"Най-стари сведения за използване на колело са от Месопотамия през 5 хилядолетие пр.н.е. - първоначално като грънчарско колело."

" Френският изобретател Етиен Ленуар създава първия двигател с вътрешно горене."

Айнщайн е овладял тайната на атома, а той е евреин.

"Печатането е открито в Китай през 6-и век,"

"Първият работещ модел на железопътен парен локомотив е проектиран и конструиран от Джон Фич в Съединените щати през 1794 г. "



Тема Re: Относно човешкия материал.нови [re: ratna]  
Автор blood2 ()
Публикувано07.12.12 22:14



Той лъже тотално. Проследи поста ми към него.



Тема Re: Относно човешкия материал.нови [re: ratna]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано07.12.12 22:17



Не споря за минали цивилизации - убеден съм, че са съществували такива. Вземи примерно статуите на Великденските острови...

Аз визирам тая - нашата цивилизация, в която и ти, и аз сме нещо като членове. Но в нашата цивилизация в момента лидерите на качествен материал са германците и скандинавците, както и евреите. Нашия народ към момента се числи към 80-те процента пълнеж... С което не искам да кажа нищо лошо за българите - ние сме били изключително важен фактор в световната история, но ония неща са в историята от няколко века.

Дышите глубже: вы взволнованы!


Тема глeй caнови [re: acid948]  
Автор Gatsbys (MнoгoГaмeн)
Публикувано07.12.12 22:17



aз нe cъм руca, ти нe cи пък брюнeткa.
квa cи мa!
a!!!

нямaш шaнc, eргo изпoлзвaй гo


Тема Re: Относно човешкия материал.нови [re: blood2]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано07.12.12 22:21



Не знам как да ти го кажа, но най-политически коректно ми звучи следния въпрос:

- Ти имаш ли глава и понякога използваш ли я за мислене?

Дышите глубже: вы взволнованы!


Тема Re: Относно човешкия материал. [re: acid948]  
Автор blood2 ()
Публикувано07.12.12 22:25



Качествен материал за какво? Защо всичката дрога отива към Германия и скандинавските страни?
Просто сега те имат късмет. Преди това са го имали в Египет, Месопотамия, Китай, Римската империя и така нататък.

В спорта нямат добри постижения. Китай, Корея и Япония ги превъзхождат на олимпиадата.

Ама Япония със своето население от над 100 милиона души изкарва толкова пари колкото цялото Скандинавие. Тя е фактор. Защо не харесваме Япония и японките?

Редактирано от blood2 на 07.12.12 22:30.



Тема Re: Относно човешкия материал. [re: acid948]  
Автор blood2 ()
Публикувано07.12.12 22:27



Нека харесваме китайците, корейците и японците. Защо да обичаме скандинавците? Всичко е произведено от Китай.

То е лесно като имаш нефт и газ и да изкарваш пари.



Тема Re: Относно човешкия материал. [re: blood2]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано07.12.12 22:32



Познатия ми доктор нямаше статистическа информация за японските донори на човешки материал...
Иначе - японците ги харесвам - дори в момента чета книги, за да се опитам да ги разбера...
Дрогата не отива към Германия и скандинавските страни, а отива основно към САЩ и Великобритания - това с дрогата не ти е силната страна.
Не ти е силната страна и спорта, явно. Знаеш ли как се възпитават спортисти от Югоизточна Азия, особено в Китай - та там имат заводи за спортисти...

Дышите глубже: вы взволнованы!


Тема Re: Относно човешкия материал. [re: acid948]  
Автор blood2 ()
Публикувано07.12.12 22:36



Знам, че имат заводи за спортисти. А ти знаеш ли, че професионалният спорт е лошо нещо като дрогата?



Тема Re: Относно човешкия материал. [re: blood2]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано07.12.12 22:39



Знам. Ама кво от това - ти намеси спорта като фактор...
А всъщност бягаш от темата - а именно, че германците и скандинавците наистина са по-качествени хора от другите нации...

Дышите глубже: вы взволнованы!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.