Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:04 23.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Предстои Коледа!нови  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано25.11.12 13:16



Подозирам, че много от вас (може би с изключение на Пеперудения) сте наясно с истината за Дядо Мраз или Дядо Коледа, но както и да е - какво очаквате около предстоящата Коледа?
Обзети ли сте от магията на Коледното настроение или разчитате на себе си за да се поощрите с нещо готино, нещо, което да ви даде повече, отколкото си представяте, нещо само за вас!
Аз си харесах например едно РС, на което ще мога да си инсталирам и любимата си МАС OS, както и новия Windows 8 - ще е нещо като Ин и Ян... Между другото знаете ли, че китайците наричат куровете си Yang, а путките си - Iin? :)

Дышите глубже: вы взволнованы!


Тема Re: Предстои Коледа!нови [re: acid948]  
Автор FilerO99 (ФАШОГЕНТ)
Публикувано25.11.12 13:17



А аз вече имам на новия си лаптоп новия Уиндоус 8 и да ти кажа хич не ми харесва!



Тема Re: Предстои Коледа!нови [re: FilerO99]  
Автор acid948 (летящ кинжал)
Публикувано25.11.12 13:20



Ако и на мен не ми хареса тоя широко рекламиран Windows 8, просто ще си инсталирам доброто старо XP... :)

Дышите глубже: вы взволнованы!


Тема Re: Предстои Коледа!нови [re: acid948]  
Автор FilerO99 (ФАШОГЕНТ)
Публикувано25.11.12 13:32



Едва едва нацелих как се изключва компютъра. Освен това понеже бях пиян когато го инсталирах на новия си лаптоп с едно заведение май направих инсталацията така че да не може да се пуска кабелен интернет, а само Блубут и Уйфи.





Тема Re: Предстои Коледа!нови [re: acid948]  
Автор мpънмpън (теле-патка)
Публикувано25.11.12 17:38



Аз вече написах едно писъмце до дядкото. Ама нема ти кажа какво искам, че няма да се сбъдне инак.





Тема Re: Предстои Коледа!нови [re: мpънмpън]  
Автор ratna ()
Публикувано25.11.12 21:16



По повод предстоящата Коледа и аз да споделя мислите си .
Редно ли е едно джудже от работилницата на дядо Коледа да получи подарък ?
По колко им плаща дядо Коледа на джуджетата-работници ?
Те не са ли просто роби , които нямат друг избор ?
Дядо Коледа не е ли съвършенния крадец щом успява да задоволи всички желания , а никога не е залавян и осъждан ?
По какви критерии избира хората на които изпълнява желанията (явно парите за него не са пречка ) ?
Дядо Коледа държи ли да му се заколи прасе ?
Има ли дядо Коледа e-mail ?



Тема Re: Срещнах веднъж дядо Коледанови [re: ratna]  
Автор ratna ()
Публикувано25.11.12 21:47



Срещнах веднъж дядо Коледа на автогарата в Дупница .
чакахме някакъв бус , но имаше някаво разминаване и буса не идваше .
Затова пък беше дошъл буса на дядо Коледа , на който пишеше Дупница-Лапландия .
Добрия старец беше щедър и в духа да коледа раздаваше на децата бонбони , а на възрастните наливно червено вино и тези дарове бяха в забележителни количества . Защото само за един час докато чакаме превоз изпихме сумата и чаши червено вино и мислихме да не ходим никъде повече


Но се започна с претенциите , на едни им се пиеше чай с ром , на други бенди , на трети ............... Хората не оценяваха рядката възможност да бъдат в компанията на най-чакания човек по коледно време и да се черпят неограничено от даровете му . След толкова чаши никой не се сети да го попита къде са останали другите му подаръци , все пак знаем че даровете му са много разнообразни . Но важното е , че започна веселбата още от автогара Дупница това е да се издегнеш над материалните си желания



Тема Re: Предстои Коледа!нови [re: ratna]  
Автор na gosti (член)
Публикувано26.11.12 10:32



И, щом той от памтивека изпълнява ВСЯКАКВИ желания, може ли някой да си представи какви са желанията на Снежанка?



Тема Re: Предстои Коледа!нови [re: acid948]  
Автор юpaтa ()
Публикувано26.11.12 11:48



Очаквам от Коледата, онези невидими с очи, уши и видими с душа, сърце моменти, мигове и атмосфера. Залагам повече на подаръците, които аз ще направя, а не ще получа.
А магията вече започна - вчера гледахме "Полярен експрес"





Тема Re: Предстои Коледа!нови [re: acid948]  
Автор blood2 ()
Публикувано26.11.12 11:50



Пожелавам си да се запозная с най-голямата мазохистка на светът, че да ме обича и издържа.

Не знам дали Дядо Коледа подарява хора и то роби.

Редактирано от blood2 на 26.11.12 11:57.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.