Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:17 16.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Кажете ми .....нови  
Автор maia_754 (просто аз)
Публикувано26.11.12 08:33



Много съм объркана.....много
Ще ви разкажа и се надявам на честни мнения, нападайте ме дори ( въпреки, че знам, че само жените сме такива)
Току що се регистрирах тук, защото знам, че пишат основно мъже

Имах връзка.....казвам имах, защото беше до преди час......не издържах повече......не знаех защо е с мен, след като ходи при други жени, казва ми за тях и пак при мен....казва, че съм неговата любов......връзката ни е дълги години. Т. е. беше. Оффф, 5 мин стоя и гледам и не знам как да го напиша, защото още повече ще ме заболи......само ще ви сложа това / копирам от фейсбук/ - "Ако харесваш едно цвете, ще го откъснеш ...... ако го обичаш, ще го поливаш всеки ден...." Е, той ме откъсна, но не ме поливаше. Показах му, че му прощавам, но и казах, че на една жена и трябва много малко, за да бъде щастлива....но той не се постара . И сложих края............казах му го преди час, че искам да се разделим, че не мога повече, че съм наранена, Той ми каза - ти полудя ли бе? Казах, че съм сериозна, той каза добре и затвори телефона.
Та въпроса ми към мъжете е провокиран от тази статия :


Така ли е това? Разкажете ми, моля ви!

Забравих да поздравя като започвах темата, извинете ме!



Тема Re: Кажете ми .....нови [re: maia_754]  
Автор roshava (Дарма)
Публикувано26.11.12 08:59



Я моля те ... а той питал ли се е на теб как ти е било преди раздялата, за да стигнеш до тук? Да му е трепнало трепкалото случайно? ... Направила си възможното, взела си решение, а сега гледай напред и възстанови себе си. Гледането назад не е здравословно, освен ако не търсиш поуки които да си извадиш, за да не повтаряш грешки.

И сега, след като осъзнае, че удобното момиче си е тръгнало .... можеш да очакваш всякакво не мъжко поведение, така че не мисли за него, как той ще се справи с раздялата, а помисли, ти как ще се справиш с отстояването на решението си.



Тема Re: Кажете ми .....нови [re: maia_754]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано26.11.12 09:05



Тази статия е писана от жена, нали?





Тема Re: Кажете ми .....нови [re: maia_754]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано26.11.12 09:13



О, за мен е изненада, че тук пишат основно мъже.

Но дори да намери нова, той никога няма да забрави, момичето, което е обичал!



Че кой забравя хората, които е обичал?



Тема Re:Кажете ми .....нови [re: maia_754]  
Автор maia_754 (просто аз)
Публикувано26.11.12 09:46



дали осъзнават мъжете изобщо какво загубват :(? Дали им е гадно като на нас!? Докога ще е тази буца в сърцето ми Боже :(



Тема Re:Re:Кажете ми .....нови [re: maia_754]  
Автор maia_754 (просто аз)
Публикувано26.11.12 09:50



исках да кажа в стомаха ми.......а сърцето ми плаче



Тема Re:Кажете ми .....нови [re: maia_754]  
Автор jumbles ()
Публикувано26.11.12 09:51



тва не само мъже го правят
айде стига хленца, докога буцата ... още някой и друг ден и ще отмине



Тема Re:Кажете ми .....нови [re: maia_754]  
Автор Nazgulll (девствен)
Публикувано26.11.12 09:54



Да бе, все мъжете виновни.

Млади, красиви и слаби жени по форумите няма :(


Тема Re:Кажете ми .....нови [re: maia_754]  
Автор blood2 ()
Публикувано26.11.12 10:12



Осъзнават. На някои мъже им е по-гадно отколкото на жените. Все пак мъжете искат секс, а жените обикновенно не се нуждаят от него.



Тема Re:Re:Кажете ми .....нови [re: maia_754]  
Автор blood2 ()
Публикувано26.11.12 10:21



Жените обикновенно са безчувствeни. Има ли един пример за раздяла, където жена не се е постарала да даде на мъж това което иска той?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.