Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:12 25.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Аз май имам сестра!  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано22.11.12 09:46



Още една, освен известните до тоя момент три!

Не знам защо така се радвам, ама се радвам и държах да ви кажа.
Не е доказано твърдо, но това не ми пречи да се усмихвам от два часа насам.

Добро утро на всички!



Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор roshava (Дарма)
Публикувано22.11.12 10:01



Честито!





Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Peperud (прелитащ)
Публикувано22.11.12 11:30



Чудя се и се мая ЩО ЗА РОДНИНСКИ ОТНОШЕНИЯ м/у най-близки...????
Такова чудо не бях срещал....





Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Peperud]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано22.11.12 11:40



Баща ми е създал някъде, някога, около 20 години след раздялата с моята майка, още едно дете. Нищо особено чудно няма. И аз искам да си мина през живота прелестно като по книжка, но не можеееее, на таз планета не ми е писано.





Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Nazgulll (девствен)
Публикувано22.11.12 11:51



Ако е така по-младичка, може да я запознаеш с клуба.

Млади, красиви и слаби жени по форумите няма :(


Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано22.11.12 11:56



Това е чудесна новина. дано всичко потръгне между вас.

sol lucet omnibus


Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Nazgulll]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано22.11.12 11:58



Тц, пада се по-скоро мъничка, отколкото младичка.


Не се отказваш гледам?



Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Peperud (прелитащ)
Публикувано22.11.12 12:00



"Баща ми е създал някъде, някога, около 20 години след раздялата с моята майка, още едно дете. Нищо особено чудно няма."

Какво значи "някъде, някога" ? Нали всичко става в България. Нали слуховете и клюките вървят постоянно.... Недоумявам наистина?!





Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Polydeuces]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано22.11.12 12:06



Е, не смятам да се натрапвам, поводът да я издиря както знаем, не е хич приятен, но пък на нея може да й хареса, че си има две големи каки и да ни одобри за роднини.





Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Peperud]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано22.11.12 12:14



Наште са се разделили малко след раждането на сестра ми. Майка ми е родила общо четири момичета. Аз съм номер едно, от същия баща е номер две. Три и четири са вече от други бащи. Кво да направя като майка ми се е женила и развеждала сто пъти. Моят баща не ни е търсил и ние не сме го търсили. Дали се е събирал с друга жена след майка ми си е негова работа, ние няма как да знаем. Да беше в малък град, да говориш за слухове. В София явно не се е получило. Сега разбирам, че към името на баща ми някъде са вписани не две, а три дъщери. И така. Стана ли ти по-ясно? Само да почна да говоря и не ти трябва сериал.





Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Peperud (прелитащ)
Публикувано22.11.12 12:21



Не те обвинявам тебе лично за нищо.
Просто ми е странно как може да не сте имали общи познати и напр. след раздялата на майка ти с мъжа и да не сте поддържали връзки с тях....
Има много подобни истории, когато роднини са се разгубили из света. Но да живеете в един град - дори като София и да не знаете нищо един за друг.....
в една толкова клюкарска държава - това ми е много странно.

Но нейсе. Радвай се на сестра си сега.... Пожелавам ти радости.






Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Peperud]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано22.11.12 12:35



Това е положението. Следващия път като кажа, че нямам нормално семейство, ще трябва да ми повярваш. Мхм. Съдба.



Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор na gosti (член)
Публикувано22.11.12 13:08



Всяка радост е повод за честитене. Честито, значи! Хубаво е, дето се радваш.



Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано22.11.12 13:43



Аз ще изчакам "Май" месец да мине и тогава, ако потвърдиш ще ти честитя.



Soul is smarter



Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: WMC 5.00.13 RC]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано22.11.12 13:50



Справедливо е. Приема се.





Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор дядo (пристрастен)
Публикувано22.11.12 13:56



И що гледаме турски сериали тогава?



Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: дядo]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано22.11.12 13:58



Деди. Аз нали затова сериали не гледам. Около мен има достатъчно сапунести вещества.





Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано22.11.12 14:19



Да, това е доброто от лошата ситуация.

sol lucet omnibus


Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Маги ()
Публикувано22.11.12 15:48



Въобще не знам какво да ти кажа...
Ако аз науча, че някъде имам сестра, първо ще се шокирам /от незнанието/, после ще ми стане любопитно, а по-после знам ли...може би ще искам да се видим и самата среща да покаже имам ли сестра или само биологичен роднина.
Ти мислила ли си какво ще правиш? /извинявам се, ако вече си дала такъв отговор, но не съм чела цялата тема/



Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор мpънмpън (теле-патка)
Публикувано22.11.12 16:08



Щом се радваш, честитя ти новата сестричка!





Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Маги]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано22.11.12 20:45



Първо трябва да се идентифицира официално починалият, че е точно баща ни. После да стигна до тази сестра по легалния начин, за да не издъня откъде съм научила. И да намеря майка й всъщност, не е редно на тийнейджър да се поднесат такива новини, тя е малка. На сестра ми /тази, дето сега ходим с нея насам-натам/ не съм казала и май няма да й кажа, поне засега. Аз където влезем, казвам "баща ни почина, трябва да научим това и това", а тя на едно гише почна с "наследихме един апартамент" и се вбесих. Е, лошо ще й стане, че трябва да дели великите милиони с още една сестра. Те и сегашните ми роднини не са кой знае с какво различно от биологичното навързани с мен, да ти кажа, не се надявам на някаква велика любов, просто ми стана приятно, че някога някой е харесал баща ми и са си имали дете. Та тъй.



Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: мpънмpън]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано22.11.12 20:46



Абе филм, Мръни. Филм.





Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор юpaтa ()
Публикувано22.11.12 20:52



няма е зле и един брат да излезе от някъде, че да ви нашари женското царство ама на...





Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано22.11.12 21:37



Като гледам... анимационен филм ти се оформя.

Само не мога да разбера защо за всичко само ти се грижиш, но ти си знаеш.

Soul is smarter



Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор мpънмpън (теле-патка)
Публикувано22.11.12 21:44



Хубавото е, че намираш сили да се усмихваш.
Наистина е филм.



Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Маги ()
Публикувано22.11.12 22:14



Ами да, то така и ще стане..стъпка по стъпка...
невероятно нещо е това живота, не знаеш в кой момент какво ще ти поднесе, какво ще придобиеш, кой и какво ще загубиш...



Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: юpaтa]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано23.11.12 00:17



Да видиш да не повярваш, на тоя женски фон!

Едната ми сестра всъщност има момче. Но там лек гръцки ген се е набъркал, та сигурно затова.



Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано23.11.12 00:21



О, да, и то точно преди празниците се пада. Сега както и да е, но ако толкова се забави откриването й и стане Коледа... най-добре да я намериш преди началото на Декември.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: WMC 5.00.13 RC]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано23.11.12 00:24



Не съм много сигурна какво имаш предвид под "всичко", това в момента все пак пряко ме засяга. Не виждам защо друг да се занимава.



Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Amelia Pond]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано23.11.12 00:28



Не бива, скъпа. Преди да идентифицират човека на сто процента, че е точно той, не бих си позволила никого да търся. Още не са ме викнали за проба за днк, поне месец до резултати, ще подминем Коледата, ако не и януари...



Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано23.11.12 00:33



Останах с впечатлението, че ти само ходиш напред-назад и уреждаш документите.

Ама много сестрички имаш, Бзъни.



Soul is smarter



Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: WMC 5.00.13 RC]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано23.11.12 01:06



Бухтич, наистина ходих много напред-назад в последната седмица. То човек докато разбере кое откъде се вади и за какво изобщо става въпрос, си трябва ходене. Да му се не знае. Документи никакви няма да се уредят докато няма смъртен акт, сега само издирвам чие е жилището, за да не влезем да чистим в чужд имот. Както и колко точно дългове има баща ни, за да не се втрещявам после наведнъж.

А за сестричките - все съм си представяла как завъртаме някакъв як семеен бизнес. Хотел, заведение, сватбен дом. Това пет жени наведнъж не е шега работа, направо романтично.

Но се държа далече от тях, по-здравословно е. И малко мъчно, щото не е каквото ми се иска. Но така трябва. Като с приятелите. Общуваш с хората, които те радват, а другите оставяш настрана. Ти си чел тук някакви моменти, последно изревах като затръгна майка да се мести и изгони най-малката сестра, това не беше маловажно, но всъщност живея доста спокойно откъм семейство.



Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Liya ()
Публикувано23.11.12 02:48



Животът е особено нещо...





Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Liya ()
Публикувано23.11.12 02:57



И при нас всичко женско в рода - горкият татко.... Аз съм първата, която роди момче





Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано23.11.12 09:21



А така! Ходи доказвай после, че нямаш сестра!





Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: шyндa]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано23.11.12 09:23







Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано23.11.12 10:48



"Бухто" е среднощния кошмар на свяка една самотница. В България за мое голямо съжаление се нароиха страшно много леи 9баби) Яги.

Това са жени, които не разбират същността на мъжете и не са спобобни да създават необходимият им уют и да ги опазят. В следствие на което остават самодостатъчни самотнички.

Като ти мине "приключението", моля те, опиши си всичкото тичане. Защото това са ценни ноу-хау-та без които няма да можем да станем новата Силициева долина. Няма да можем да имаме истински стандарт на живот.

Телерик си правят обученията в "Сватбения мол". Оххх как ме настъпи по мазолчето.



Soul is smarter



Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано23.11.12 15:18



Супер!

Аз влизам няколко пъти да прочета перипетиите около смъртта на баща ти, нали в Право и 40-50 имаше теми, но все не докарвам дотам, пък и все тая, де.

Всъщност защо не поискаш удостоверение за родствени връзки (за себе си) - така и преди издаването на смъртен акт на баща ти ще можеш да узнаеш дали наистина имаш още една сестра.

Странно що за човек е бил баща ви да не ви уведоми една друга за съществуването ви, но той си знае. Ако е вярно, дано се разбирате с момичето занапред.



Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано23.11.12 22:18



Дон'т фак май систър, мадафака донке ле ...
Ху дъ факис систър ...
И други песни ...
Аз пък си имам брат, ма ти това го знаеш :)))

Справяш ли се ?



Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: MupaM]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано24.11.12 10:09



Ооооо, аз онази наредба я изядох покрай братята и сестрата на баща ми и веднага се сетих, че за измъкване на евентуална моя сестра без удостоверение за наследници това с родствените връзки ще свърши идеална работа. Но бяхме по други общини, моята поне е наблизо до вкъщи и я оставих за понеделник-вторник. А с баща ни просто сме нямали никога връзка, иначе вероятно би казал, но не сме се виждали, разделят се двамата с майка и край.



Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Well]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано24.11.12 10:14



Всеки път като седна да ям, си мисля, че баща ми най-вероятно е нямал храна. И е седял без ток, без мебели, без нищо, насред това, което видях. С документи и простотии ще се оправя, но иначе все по-тежко ми става.



Тема Е, те т'ва е! Единодушнонови [re: Бeзcъницa]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано24.11.12 13:21



ти се присъжда наградата Споделенец на годината, за върхови постижения в областта Споделяне! (въз основа не само на тая тема)
Честито.



И за новата ти сестричка честито. Да почерпиш! И двете да почерпите.
А бе, направо, всичките сестри да почерпите! (б.а. нещо вече не съм сигурен в броя им )




Тема Re: Е, те т'ва е! Единодушнонови [re: Phillip]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано24.11.12 13:33



Продължавам да се чудя колко превратно и многостранно може да се тълкува една обикновена табелка.



Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано24.11.12 13:46



Честито Безсъница:)
Напълно те разбирам:)...едно време и аз узнах, че имам и сестра и брат-от баща ми:)...с тях се запознах, когато бях вече чак на 19г, те бяха с по 11 и 17г. по-голями от мен....преди да се ожени за майка ми е бил женен 2 пъти и от двете жени са тези сестра и брат.

От майка ми имам друга сестра, по-малка от мен:)...абе хахава работа



Да знаеш , когато децата са от една майка се водят едноутробни, а когато са от един баща се наричат-еднокръвни.

Редактирано от Lira Emerald на 24.11.12 13:52.



Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Lira Emerald]  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано24.11.12 14:13



Да знаеш , когато децата са от една майка се водят едноутробни, а когато са от един баща се наричат-еднокръвни.

Лир, моля те, напиши едно "есе" по тази тема, че е много полезно да се знаят такива неща.



Soul is smarter



Тема Re: Е, те т'ва е! Единодушнонови [re: Бeзcъницa]  
Автор мpънмpън (теле-патка)
Публикувано24.11.12 14:16



Мъчно ти е, защото все пак ти е бил родител. Жал ти е за него и усещаш колко онеправдан е бил, въпреки това, че не се е интересувал от вас.
Това чувство, колкото и да е тъжно е нормално. Ако не го изпитваше щеше да е ненормално.

Защото дори да ставаше въпрос за непознат, ти пак би усетила тъга и жал. А в случая вече става дума за родител.

Това усещане не зная колко време ще те държи, но е важното да не се оставяш да промени нагаласата ти към живота. Все пак не ти си виновна за живота, който е имал баща ти. Не ти си отговорна. Не забравяй това и недей да поемаш неговия кръст изцяло. Тази тежест не я заслужаваш.



Тема Каква табелка?нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Phillip (-; свежъ :-)
Публикувано24.11.12 14:26



Не съм изчел всичко тук и сигурно съм пропуснал като е обсъждана ...





Тема Re: Е, те т'ва е! Единодушнонови [re: мpънмpън]  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано24.11.12 14:28



Мъжкото родителство не започва с вдигането на крачетата и не приключва с даването на 110 лева месечно за две деца.

А дали не е проблем да споделиш за твоя баща? и доколко го познавеше, Мръни?

Soul is smarter



Тема Re: Е, те т'ва е! Единодушнонови [re: мpънмpън]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано24.11.12 14:34



А ако той ни е търсил? Ако майка ни го е натирила? Нали се сещаш, че няма как да не се питам и няма как да разбера. И наистина се усещам виновна, че никога не съм го търсила. Чудила съм се, хрумвало ми е, но не направих нищо. И е умрял сам.



Тема Re: Каква табелка?нови [re: Phillip]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано24.11.12 14:35



На клуба табелката. Просто не е задължително да се споделят такива лични неща. На мен не ми пука и не се притеснявам, но всеки разказва каквото би искал, не е конкурс и някакво задължително за споделяне, това исках да кажа.



Тема Re: Е, те т'ва е! Единодушнонови [re: Бeзcъницa]  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано24.11.12 14:46



Това, че Ви е била майка съвсем не означава, че може самоволно да ви лишава от неговото внимание. Той ако наистина е искал да се среща с вас е щял да го направи.

По закон минималното родителство го задължава поне два пъти в месеца по за 10 часа или нещо подобно бе да изкарва времето си с Вас.

Така, че майка ти няма никаква директна вина, че не сте поддържали взаимоотношения.

ПП: Говоря ти от собствен опит. Няма закон който да пречи на един баща да вижда и да общува с децата си макар и за кратко време. Иначе комунизмът доста добре обучи хората да са неспособни да обичат истински...

Soul is smarter



Тема Re: Е, те т'ва е! Единодушнонови [re: WMC 5.00.13 RC]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано24.11.12 14:50



Аз точно с това се утешавам - че ако е искал да ни види и да поддържа връзка с нас, е щял все пак да си намери начин. Знам за случаи, в които майките се държат като идиоти и крият децата, но ние много отдавна сме пълнолетни, за да зависи връзката само от майка. Което не пречи да ме гризе съвест, криво ми е, то е ясно, че няма лесно да мине. А за комунизма грам не те разбрах. Хората са си хора.



Тема Re: Е, те т'ва е! Единодушнонови [re: Бeзcъницa]  
Автор мpънмpън (теле-патка)
Публикувано24.11.12 15:18



Ако майка ти е имала вина за това, баща ви да не ви потърси, то тази вина си е изцяло нейна.
А и както каза, вие отдавна сте пълнолетни. Ако е имал огромно желание е щял да ви намери.

Каквото и да е станало, каквото и да е било, то е минало. И в това минало ти и сестра ти нямате никаква вина. Чувстваш се зле, но не търси виновника в себе си. Нормално е при смърт, живият да страда. Естествено е. Но не се обвинявай за грешките на другите. Ти и сестра ти не сте допускали грешка. Не поемай чуждата вина. Защото ако го направиш ще нараниш единствено себе си и то без да го заслужаваш.



Тема Re: Е, те т'ва е! Единодушнонови [re: Бeзcъницa]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано24.11.12 15:19



Знаеш ли навремето аз бях инициатора да се свържа с баща ми. Майка ми беше против. Когато се свързахме той беше много щастлив, че съм го потърсила...каза ми: Знаех си, че ще дойде този момент.
Междувременно след развода им, майка ми се омъжва втори път и кара мъжът си да ме осинови, защото биологичният ми баща е бил в категория: Изменник на Родината. Осиновява ме въпросният пастрок по заказу государственого комитета...както се шегувам:).

Баща ми е правил опити с писма, когато съм била малка да се свърже с майка ми от чужбина, но тя ги е унищожила...искала е всичко да остане тайна.
Бил е предупреден да не ми разбърква мозъка и да не ме търси, защото съм осиновена.

Но понеже няма нищо тайно, което да не стане явно...след време аз разбрах и не мирясах, докато не го издирих.
Поддържахме контакт до смъртта му през 2006г./тоест от 1983 до 2006г./
Никога и за секунда не съм съжалила, че го издирих и свързах с него.
Ако аз не го бях нправила, той ми каза, че нямал морално право да го направи...все пак тайната на осиновяването и да не ми направи нещо лошо по този начин.



Тема Re: Е, те т'ва е! Единодушнонови [re: Lira Emerald]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано24.11.12 15:30



Нас никой /като следващ баща в твоя случай/ не ни е осиновявал, за да измисля подобна причина. До 17 съм живяла далеч от майка, в друг град, баща ми е идвал веднъж, била съм чавдарче и имам снимка. Тоест знаел е прекрасно къде съм и че няма кой да му попречи да ме види, ако дойде до там. Но не е дошъл. Абе не знам. Станалото - станало...



Тема Re: Е, те т'ва е! Единодушнонови [re: Бeзcъницa]  
Автор Lira Emerald (LIRA..)
Публикувано24.11.12 15:35



Дано не е било от безотговорност...права си, миналото си е минало. Порови се малко и спри в един момент:)



Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Lira Emerald]  
Автор Лили Bиxpoнpaв (позната)
Публикувано24.11.12 15:36



Да знаеш , когато децата са от една майка се водят едноутробни, а когато са от един баща се наричат-еднокръвни.

Хахахахах
Това са точно правните понятия.

Обаче междувременно/защото правото е доста стара наука/ биологията доказа, че майките не само износват децата, а им дават 1/2 от гените им.
Та кръвта е поравно.

Ако трябва да сме точни - трябва да се наричат - едноутробни и еднотестисни.





Тема Re: Е, те т'ва е! Единодушнонови [re: Бeзcъницa]  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано24.11.12 17:28



Безсънна, аз отдавна ти обяснявам, че не го разбираш "Свещеничеството". То не че аз като Свещ умея да светя правилно, но от друга страна не изпадай в ролята на вълка от "болен здрав носи", който от "срам" не се осмелява да се противопостави на лисицата...

Знам, че за много неща не ме разбираш, но в случая не се самообвинявай и в никакъв случай не се самобичувай за сегашното ти положение - Бик от малко теле МЛЯКО не суче!

Приеми го като постулат. Ще дойде време (2-3 най-много до 5 години) и ще намериш отговорите. Но засега приеми, че това е "ТАКА".



Soul is smarter



Тема Re: Е, те т'ва е! Единодушнонови [re: Lira Emerald]  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано24.11.12 17:29



Лир, ти винаги си била извън нормата на нормалното. Една на хиляда имат твоя късмет.

Soul is smarter



Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано25.11.12 23:42



Поне социална пенсия ще е имал, си мисля. Щеше да помоли някой за хляб. Аз храна не отказвам да дам, ама все пари просят тиквениците. Веднъж му купих банички на един и после се замислих, дали не се е опитал да ги продаде ...
У нас всичко е шантаво. И ние сме шантави. Има една страна - страната на откачените неща. И тя се казва България. Другото й име е Мафия.

Не трябва да ти е тежко. Всеки си има съдба. И всеки ще умре някак. Ставало е и ще става винаги, с всеки жив. Болката е част от живота. Покоят - част от смъртта. Доколкото я познаваме. Без болка няма живот. Без смърт няма покой.



Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано28.11.12 17:11



а стига бе!
ей тва е то живот, като на кино!


нека има, хубаво е човек да има братя и сестри, и близки хора...



Тема бe aкo питaш мeн cи имaш Брaтнови [re: Бeзcъницa]  
Автор Gatsbys (MнoгoГaмeн)
Публикувано28.11.12 17:30



шe ти дaм Aйпитo мoу нa Бeлeжкa.
a ЛeoC нeмaл cecтрa, нeмaл.
нaли!

нямaш шaнc, eргo изпoлзвaй гo



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.