Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:15 26.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано23.11.12 00:33



Останах с впечатлението, че ти само ходиш напред-назад и уреждаш документите.

Ама много сестрички имаш, Бзъни.



Soul is smarter



Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: WMC 5.00.13 RC]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано23.11.12 01:06



Бухтич, наистина ходих много напред-назад в последната седмица. То човек докато разбере кое откъде се вади и за какво изобщо става въпрос, си трябва ходене. Да му се не знае. Документи никакви няма да се уредят докато няма смъртен акт, сега само издирвам чие е жилището, за да не влезем да чистим в чужд имот. Както и колко точно дългове има баща ни, за да не се втрещявам после наведнъж.

А за сестричките - все съм си представяла как завъртаме някакъв як семеен бизнес. Хотел, заведение, сватбен дом. Това пет жени наведнъж не е шега работа, направо романтично.

Но се държа далече от тях, по-здравословно е. И малко мъчно, щото не е каквото ми се иска. Но така трябва. Като с приятелите. Общуваш с хората, които те радват, а другите оставяш настрана. Ти си чел тук някакви моменти, последно изревах като затръгна майка да се мести и изгони най-малката сестра, това не беше маловажно, но всъщност живея доста спокойно откъм семейство.



Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Liya ()
Публикувано23.11.12 02:48



Животът е особено нещо...





Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Liya ()
Публикувано23.11.12 02:57



И при нас всичко женско в рода - горкият татко.... Аз съм първата, която роди момче





Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано23.11.12 09:21



А така! Ходи доказвай после, че нямаш сестра!





Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: шyндa]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано23.11.12 09:23







Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано23.11.12 10:48



"Бухто" е среднощния кошмар на свяка една самотница. В България за мое голямо съжаление се нароиха страшно много леи 9баби) Яги.

Това са жени, които не разбират същността на мъжете и не са спобобни да създават необходимият им уют и да ги опазят. В следствие на което остават самодостатъчни самотнички.

Като ти мине "приключението", моля те, опиши си всичкото тичане. Защото това са ценни ноу-хау-та без които няма да можем да станем новата Силициева долина. Няма да можем да имаме истински стандарт на живот.

Телерик си правят обученията в "Сватбения мол". Оххх как ме настъпи по мазолчето.



Soul is smarter



Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор MupaM (ordinary юзър)
Публикувано23.11.12 15:18



Супер!

Аз влизам няколко пъти да прочета перипетиите около смъртта на баща ти, нали в Право и 40-50 имаше теми, но все не докарвам дотам, пък и все тая, де.

Всъщност защо не поискаш удостоверение за родствени връзки (за себе си) - така и преди издаването на смъртен акт на баща ти ще можеш да узнаеш дали наистина имаш още една сестра.

Странно що за човек е бил баща ви да не ви уведоми една друга за съществуването ви, но той си знае. Ако е вярно, дано се разбирате с момичето занапред.



Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано23.11.12 22:18



Дон'т фак май систър, мадафака донке ле ...
Ху дъ факис систър ...
И други песни ...
Аз пък си имам брат, ма ти това го знаеш :)))

Справяш ли се ?



Тема Re: Аз май имам сестра!нови [re: MupaM]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано24.11.12 10:09



Ооооо, аз онази наредба я изядох покрай братята и сестрата на баща ми и веднага се сетих, че за измъкване на евентуална моя сестра без удостоверение за наследници това с родствените връзки ще свърши идеална работа. Но бяхме по други общини, моята поне е наблизо до вкъщи и я оставих за понеделник-вторник. А с баща ни просто сме нямали никога връзка, иначе вероятно би казал, но не сме се виждали, разделят се двамата с майка и край.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.