Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:30 22.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ревността - нещо нормално или болест?нови [re: roshava]  
Автор MilitaryMinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано20.11.12 14:56



Но и незначи че трябва да го изоставиш? Нали за обич си говорим? Аз не ти говоря за ревност която затваря, а такава с която човек показва че държи на някого.





Тема Re: Ревността - нещо нормално или болест?нови [re: MilitaryMinD]  
Автор roshava (Дарма)
Публикувано20.11.12 15:01



къде казах, да го изоставиш? Казах само, да го оставиш да си направи свободният избор.



А що се отнася до ревността, за мен тя е липса на доверие, а където няма доверие, няма и обич.



Тема Re: Ревността - нещо нормално или болест?нови [re: roshava]  
Автор Nazgulll (девствен)
Публикувано20.11.12 15:07



По-скоро ти си мислиш така. Не знам защо, но ми се струва, че доста надценяваш способностите си.

Млади, красиви и слаби жени по форумите няма :(


Тема Re: Ревността - нещо нормално или болест? [re: MilitaryMinD]  
Автор Маги ()
Публикувано20.11.12 15:10



И не само трябва да се стесни...ами въобще да се махне този кръг.
Виж, докато не се разбере, че на този свят нищо не ти принадлежи освен спомените, хората ще продължават да имат чувство за собственост.
Когато обичам някой, го обичам, но не мога да кажа, че той е мой и да слагам ограничения. Ако и той ме обича, самият той ще си ги постави, за да ме направи щастлива. Разбираш ли.
За мен ревността е порок, порок на комплекси, несигурност и чувство за собственост.
Аз принадлежа само на себе си и никой не може да ме "притежава", ако аз не поискам това.
Ревността и недоверието убиват любовта.



Тема Re: Ревността - нещо нормално или болест? [re: roshava]  
Автор MilitaryMinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано20.11.12 15:12



Ти за каква ревност говориш? След като те зарежат ли? Тези ревностти не искам да ги коментирам, не са ми интересни.





Тема Re: Ревността - нещо нормално или болест? [re: Маги]  
Автор MilitaryMinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано20.11.12 15:17



Искаш да кажеш, че немога да те ревнувам, ако те възприемам като човек със всичко изброено от теб?



Тема Re: Ревността - нещо нормално или болест? [re: roshava]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано20.11.12 15:20



Що? Ше лъсне голото отдолу ли?
А, няма страшно!





Тема Re: Ревността - нещо нормално или болест? [re: MilitaryMinD]  
Автор Маги ()
Публикувано20.11.12 15:22



Искам да кажа, че не трябва да ме ревнуваш, защото тровиш преди всичко себе си, а след това и мен. Ако аз те обичам, няма сила на земята, която да ме накара да бъда с друг или да търся друг. Вместо да хабиш сили и нерви за ревност, направи така, че да не поискам самата аз да изневеря или да погледна друг. Ревността е липса на доверие..а без доверие не се живее.

Редактирано от Маги на 20.11.12 15:24.



Тема Re: Ревността - нещо нормално или болест? [re: Маги]  
Автор MilitaryMinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано20.11.12 15:27



Ти говориш за такъв етап от връзката, до какъвто аз не съм стигал и не говоря за него като цяло.



Тема Re: Ревността - нещо нормално или болест? [re: MilitaryMinD]  
Автор Маги ()
Публикувано20.11.12 15:31



Не, аз говоря по принцип за ревността.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.