Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:37 24.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ревността - нещо нормално или болест?нови [re: na gosti]  
Автор roshava (Дарма)
Публикувано20.11.12 14:06



Не си ли виждал децата? Не играе с дадена играчка, но я му я вземи да видиш какъв цирк настава за нея.


Има мъже, които така се отнасят с колите си примерно ... кръщават ги с имена и не биха дали на никой да се качат да ги карат.



Тема Re: Ревността - нещо нормално или болест?нови [re: jumbles]  
Автор roshava (Дарма)
Публикувано20.11.12 14:07



Гласа на егото трудно се намалява до вид на изключване.





Тема Re: Ревността - нещо нормално или болест?нови [re: Vitalite]  
Автор roshava (Дарма)
Публикувано20.11.12 14:08



Ако приемем, че егото е болест, значи и всяко негово проявление е такова ... т.е. тогава да, права си.





Тема Re: Ревността - нещо нормално или болест? [re: WMC 5.00.13 RC]  
Автор roshava (Дарма)
Публикувано20.11.12 14:10



Ако си отглеждаш в двора див кон, наистина ще ти е нужно постоянно да го укротяваш, но защо пък да си отглеждаш такъв точно в градинката?





Тема Re: Ревността - нещо нормално или болест? [re: roshava]  
Автор na gosti (член)
Публикувано20.11.12 14:11



Освен колата една друга такава мъжка играчка е пистолет, примерно. Вземи му го и глей ти цирк.



Тема Re: Ревността - нещо нормално или болест? [re: roshava]  
Автор Маги ()
Публикувано20.11.12 14:16



А, така. Пуснала си една доста хубава тема, но ще се включа след малко, щото още не мога да отлепя.
Но все пак и да кажа нещо...За мен ревността е 100% негативно чувство и тежко на този, който я изпитва и на другия, към когото е насочена...





Тема Re: Ревността - нещо нормално или болест? [re: roshava]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано20.11.12 14:16



Кажи бонбонче рошаво, все по-апетитно ставаш за изпапкване!





Тема Re: Ревността - нещо нормално или болест? [re: шyндa]  
Автор roshava (Дарма)
Публикувано20.11.12 14:19



Аз бих го обяснила от моя гледна точка ... в началото на човек му се иска да обича и точно този насреща да е обекта на неговата обич, обаче има и страха, че може и да греши или чувствата да не са споделени. Тогава чувството не е толкова и ревност ... това е като да видиш вратите на Рая отворени, но като се затичаш да влезеш и те започнат да се притварят примерно, идва това чувство на страха да не изгубим моментите на блаженство, т.е. така си се настроил хубаво и предвкусваш сладостта на Рая, а има голяма вероятност да ти тръшнат вратата под носа.


Гадния момент в който някой ти подава бонбон и ти точно да го лапнеш и той си го слага в своята уста и почва да ти се подиграва как си се вързал ...

Тук желанията са тези, които ни причиняват негативни усещания. Чувството за самосъхранение също. Ревността е някъде на по-заден план, ако изобщо я има.



Тема Re: Ревността - нещо нормално или болест? [re: Маги]  
Автор roshava (Дарма)
Публикувано20.11.12 14:20



Ще чакам да се включиш активно.





Тема Re: П.П. [re: PipilotaV.]  
Автор na gosti (член)
Публикувано20.11.12 14:20



Разбрах те прекрасно. Ние не сме машини. Не само това, ами аз самия паднах в тая дупка. Без да се разпростирам имаше перид, периоди по- точно, в които мойто момиче изпадаше в бясна ревност. Те си продължават има си ги и сега. В един момент се усетих, че като контра, за отмъщение или за илюстрация, аз съм започнал да се държа по същия начин. Ефект някакъв се получи огледален.
После се освестих- аз съм си аз, кво се измъчвам сам себе си с неестествени неща.
И всичко си се успокои.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.