Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:47 24.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: ТЕМА за ПРАЗЕН ЧАТ !!!нови [re: roshava]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано17.11.12 20:14







Тема Re: ТЕМА за ПРАЗЕН ЧАТ !!!нови [re: Vitalite]  
Автор roshava (Дарма)
Публикувано17.11.12 20:44







ХАРЕСВАШ МИ ТАКА

облякла мой пуловер
по турски седнала на пода
като синя нощна лампа
насред таз панелна пустош
в която само ти си дом.



Тони Теллалов



Тема Re: ТЕМА за ПРАЗЕН ЧАТ !!!нови [re: roshava]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано17.11.12 21:00







Тема Re: ТЕМА за ПРАЗЕН ЧАТ !!!нови [re: Vitalite]  
Автор roshava (Дарма)
Публикувано17.11.12 21:07



..........на лунния шаман


когато разцъфтя в ръцете ти
страстта на мойто женско тяло
задуха вятър луд в пердето
и нажежи света до бяло
И нека спорят философите
и мъдреците да се намъдруват
безумно светли са очите ти
и дланите ни се целуват
Рисувам с пръсти твойта сянка
докосвам клепките ти с устни
за всички земни разстояния
аз всички влакове изпуснах
и няма мъдрост ,няма време
над нас секундите се гонят
в гласът на моето неверие
на моята надежда в стонът
И аз съм женски лекомислена
в смехът ми гукащ от дълбоко
и аз съм луда,аз съм истинска
в невинността и във порока
Когато силен в свойта слабост
проникващ в моята утроба
полуспасен,полунаказан
и от любов полуотровен
в ритъма на дива радост
като цветя и насекоми
се любихме с доброто чувство
на най-природните закони
не помня смях ли се,извиках ли
но в кръг предметите се сляха
и след вика бе страшно тихо
и хиляди щурци запяха
и тръпнех още с нервна тръпка
и бях щястливо уморена
невинна бях и бях разпътна
и побеждавах победена....




Тема Re: ТЕМА за ПРАЗЕН ЧАТ !!!нови [re: MilitaryMinD]  
Автор Poзмapия (жилава)
Публикувано18.11.12 00:37



Понесе, ама още фащам око. Даже и акъл. Хм. Самолетът си го бива. Прочетох туй-онуй за него.



---------------------
„Умиране няма и задачата има решение.” - Ст. Джонсън

Тема Re: ТЕМА за ПРАЗЕН ЧАТ !!!нови [re: Peperud]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.11.12 12:07



Здрасти!

Поздравявам те с

... знам, че няма да протестираш.



Тема Re: ТЕМА за ПРАЗЕН ЧАТ !!!нови [re: Peperud]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано19.11.12 09:11



Очите ви са затворени. Вие сте топли, свити удобно на кълбо. Вие сте в безопасност, а в ушите ви звучат успокояващи познати звуци. За да се освободите от този сладък плен, вие протягате ръка и натискате външната обвивка на вашия свят. Усещате този свят, изследвайки го с пръсти.

Отворете очи. Някъде под вас едва блещука бледа червенина. Твърде малко се вижда.
Но има много докосвания. Вие отново прокарвате ръка по ръба на вашия свят. Той е мек и еластичен и леко се поддава. Изведнъж усещате натиск отвън върху опипващата си ръка. Контакт.

Отговаряте на натиска. Внезапно се чуват звуци. те нямат общо с хармонията на бездната, в която сте се къпали толкова дълго. Вие се отдръпвате назад, изненадани от шума на външния свят. Но звуците приемат някакъв собствен модел, пулсипане, нещо като ритъм. И вие се люшкате, течността свисти покрай крайниците ви и отново се връща. Течността се излива около тялото ви, гали и набраздява кожата ви, докато усетите ласките вътре в самите себе си.


Пеперудче, по - късно ще продължа



Днес ми е чувствено.



Тема Re: ТЕМА за ПРАЗЕН ЧАТ !!!нови [re: Vitalite]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано19.11.12 09:40



Усещате крайниците си съединени с вълната. Всичко във вас струи, като водорасло, през което тече морето. Вълната идва и си отива. Долната част на тялото ви се носи с течението, докато се движите сприливи и отливи на водата, чувствайки се като самия океан.

Ритъмът продължава. Това е натиск, силно натискане. То ви притиска мощно в стената на вашия свят, но е толкова приятно. Хубаво е да ви стискат - кожата ви се набръчква леко, усещате убождания между гърдите и краката. Вдигате ръце и приятните убождания се появяват отново. Вълна от хармония и чувственост се носи около вас. Удоволствието е избликнало във вашия прозрачен свят и сега то се пени и бълбука около тялото и лицето ви. Вие вдишвате острата миризма на неговата чувственост. Вие сте тази вълна на удоволствие. Онова, което се носи през водата, се носи и през вас. И течността, която струи около крайниците ви, забързва своя ход, триейки всичките ви пори, назад и напред, докато не ви се стори, че ще се разтопите от удоволствие.


Извини ме, но сутринта срещнах едно старо гадже и О, Боже, искрата не бе угаснала!





Тема Re: ТЕМА за ПРАЗЕН ЧАТ !!!нови [re: Vitalite]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано19.11.12 09:56



Огромен талаз на доволство закрива морето около вас и окъпва лицето ви. Вие вдишвате ендорфина и отваряте учудено уста, опиянени от това чудно упойващо вещество, издухано на кълба във вашия свят, просмукващо се в цялото ви същество.

Изведнъж нещо ви стиска силно. Отново боли. Но облакът от удоволствие, част от който сте и вие, усещате болката като друга крайност. Това е различен вид чувственост - другата страна на чувствеността. Раната, която е болка, която е удоволствие, става неразделна част от цялото ви същество. Как, най - накрая, можете да познаете удоволствието без мъничко болка? Вътре във вашия свят стените се нагъват. Заплашват да ви разкъсат, да ви смачкат. Но като малка коркова тапа по повърхността на огромния океан, вие продължавате да подскачате. Вие оцелявате.


Ах, ах, ах...



Тема Re: ТЕМА за ПРАЗЕН ЧАТ !!!нови [re: Vitalite]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано19.11.12 10:00



Много дълго беше това раждане



sol lucet omnibus

Редактирано от Polydeuces на 19.11.12 10:00.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.