Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:51 10.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Към мъжете - БЪДИ ПИЧ, КАЖИ НЕ!нови  
Автор Пyxчe (ританка)
Публикувано11.11.12 13:30



Възмутена съм за енти път от мъжките курви по белия свят.
Абе, пичове, много ви замолвам, разбере най-сетне какво искате и спрете да лъжете бедните женички.
Туй животно ми станало на 35-40 години, още не знае ебе ли му се, семейство ли иска; ще осеменява ли, или само ще се изхвърля.
Иначе вкупом всичко живо се нахвърля на дамите, решили да родят без пряка мъжка помощ, ама никой не поглежда изпедерастената, недорасла сган с чеп в гащите, която няма възраст и шества по света - всички до един въорЪжени с обвинения в сериозност и несериозност на жените; с обвинения в егоизъм и задушаваща помощ.
А най-ме изпълнят другарите-романтични и верни, ама с претенции за неземна хубост, интелект и богатство на жената до себе си; ако може, Азия Ротшилд да им бъде булка - чуждо няма да погледнат... А жените за тях са егати курвите, не разбират изобщо значението на думата либоф и вярност... Как пък един педеруга от тая армия сволочи не погледна някоя дебеланка, някоя луничава, някоя бедна селска мома без тон грим, без перфектна фризура от Капанов - гачели като не е модел на Викториа'с Сикрет с диплома от Йейл, не е жена с морал и акъл!
Възмутена СЪМ!

***
ЖиТиЕй, мадафака!

Редактирано от Пyxчe на 11.11.12 14:10.



Тема И аз.нови [re: Пyxчe]  
Автор мpънмpън (теле-патка)
Публикувано11.11.12 14:00



Пе-пе-е-руди такива(Както се каза в "Етажна собственост" веднъж. Дано не се обиди колегата с тоя ник, няма нищо общо с него).
Че сакън, ако ги нарека с истинското име, може некой от тях да са обиди, видиш ли. Те мноу чуфствителни са нароиха, та, затва псуват, мажат, обиждат..... Не, че знаят кого и защо, ама така, просто, от лична обида. Все жените им виновни, щото не са им пуснали. Комплекс, за малоценност във всяко отношение.



Тема Re: Към мъжете - БЪДИ ПИЧ, КАЖИ НЕ!нови [re: Пyxчe]  
Автор roshava (Дарма)
Публикувано11.11.12 14:10



другарите-романтични и верни, ама с претенции за неземна хубост, интелект и богатство на жената до себе си
Тези са най-големите!


Те не обиждат само жената, че не била свят, ами и другите мъже ... само те единствени и неповторими знаят какво е любов и могат да ти я дадат, ама щом не им препокриваме техните идеали за жена ... сори, нема любоФ за нас горкичките.

Е как да си вземеш някое от горе описаните? То ако ти се гледат деца, по добре две да си родиш/ осиновиш, отколкото едно такова и дете от него.



Тема Re: Към мъжете - БЪДИ ПИЧ, КАЖИ НЕ!нови [re: roshava]  
Автор Пyxчe (ританка)
Публикувано11.11.12 14:18



Мани, кошмарно място е станала биосферата за всяка сериозна жена, която знае какво иска.
Изумлявам са просто - вече не мога да изброя колко мъже ми обясняваха как не могат да намерят една свястна жена, за която са готови да направят всичко... па като почнат да обясняват за претенциите към външния вид на бъдещата булка, па като се изплачат и какви меркантилни били станали жените в днешно време - в същата тая минута ги пращам да пасат - и ставам поредната змия.

***
ЖиТиЕй, мадафака!



Тема Re: Към мъжете - БЪДИ ПИЧ, КАЖИ НЕ!нови [re: Пyxчe]  
Автор Matin Diamant (la femme)
Публикувано11.11.12 14:36



Не мисля, че си струва вживянето чак толкова в комплексите на отделни мъже.





Тема Re: Към мъжете - БЪДИ ПИЧ, КАЖИ НЕ!нови [re: Пyxчe]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано11.11.12 14:44



В БГ свестните мъже отдавна са голяма рядкост... повечето са пълни льольовци, които се интересуват само от мачове и как да се напият....

. Така че се преориентирай.

science is about doubt

Тема Re: Към мъжете - БЪДИ ПИЧ, КАЖИ НЕ!нови [re: Пyxчe]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.11.12 14:47



Мани, добре, че не съм мъж, който иска да се задомява!



Тема Re: Към мъжете - БЪДИ ПИЧ, КАЖИ НЕ!нови [re: Matin Diamant]  
Автор Пyxчe (ританка)
Публикувано11.11.12 14:48



Ами поради физически и най-вече морални причини няма как да пробвам цялото земно мъжко население между 20-40 години. Затова давам примери от личния си живот.
Нямам против връзка само за секс, ама искам ясно и точно очертана, не на първата седмица да започне да ми обяснява плановете си за брак до 12 месеца, деца до 24 месеца... а на втората седмица да ми изнася лекции за личната свобода, ако подхвърля предложение следващия месец да дойде да живее при мен.
А варианта с връткането на 5 жени наведнъж, да им сваля звезди и накрая да ги остави с пръст в устата, щот номер 4 му лижела ташаците по-страстно от другите - изобщо не е за коментар.

***
ЖиТиЕй, мадафака!



Тема Re: Към мъжете - БЪДИ ПИЧ, КАЖИ НЕ!нови [re: Пyxчe]  
Автор Matin Diamant (la femme)
Публикувано11.11.12 15:01



Аз се опитах да ти кажа, че поведението на даден мъж не определя стойността ти като жена. Сега.. нека да приемем така, че трябва да има всякакви, за да можем да оценим по достойнство истинските Мъже

. Така както ми го разказваш, би трябвало да си пет- шест идеи напред в разпознаването на типове мъже, които можеш просто да избягваш, предполагам?



Тема Re: Към мъжете - БЪДИ ПИЧ, КАЖИ НЕ!нови [re: Matin Diamant]  
Автор Пyxчe (ританка)
Публикувано11.11.12 15:05



Аз те разбрах. Оплакването ми е, че не виждам МЪЖЕТЕ сред сингълите.

***
ЖиТиЕй, мадафака!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.