Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:02 27.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Кой как си избра ника?нови  
Автор мpънмpън (теле-патка)
Публикувано11.11.12 10:26



Аз моя си го смених с настоящия, защото все има от какво да е недоволен човек и аз като мрънкало един вид. ама не се написах мрънкало, а точно мрън-мрън, щото всеки ден кат са прибера у дома и ми се мрънка още преди да съм отворила. Мрън-мрън, мрън-мрън, мрън-мрън.....





Тема Re: Кой как си избра ника?нови [re: мpънмpън]  
Автор roshava (Дарма)
Публикувано11.11.12 10:34



Моят първоначално беше на принципа на няколко певци, като например, 100 кила, който няма и 50 такива.


Обаче, после установих, че си е много на място, защото винаги мислите са ми рошави, а от там и това което пиша из клубовете също.



Тема Re: Кой как си избра ника?нови [re: мpънмpън]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.11.12 10:45



Моят означава жизненост - щото притежавам животински магнетизъм съчетан с Божествен дух.


А флуидността означава много, ама много неща, които ме мързи да изброявам.



Тема Re: Кой как си избра ника?нови [re: мpънмpън]  
Автор blood2 ()
Публикувано11.11.12 10:53



Блъд, заради проблемите с кръвта и липсата на енергия и заради това, че съм червен и имам проблеми и с регенерацията. А никът беше зает и затова написах 2. blood2 е компютърна игра дето се биеш против лошите. А най-високото ниво на трудност е suicide. Демек моят живот е с толкова голямо ниво на трудност, че само за самоубийство мога да мисля, защото всичко е прекалено трудно и изисква способности, които нямам. При blood 2 на най-високо ниво на трудност не достигат и куршуми с които да убия врага. А в реалността няма и мисли и идеи и информация, която да имам в себе си, че да победя. Просто няма. Аз не съм виновен, че няма.

Редактирано от blood2 на 11.11.12 11:07.



Тема Re: Кой как си избра ника?нови [re: мpънмpън]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано11.11.12 11:03



Моят никнейм си е все такъв през годините, само го поокастрих лекичко преди около 2- 3 години, тъй като иначе розовото се разливаше в прекалено изобилие върху монитора.:)
Поводът да съм Пипилота е лишен от оригиналност: любима героиня от препрочитана многократно детска книжка и едно момиче, което отказва да си ходи от мен.:) Пък и какво му трябва повече на човек в този живот- една уютна Вила Вилекула, Томи и Аника отсреща, някой и друг домашен любимец, пълна чанта със златни парички и... малко добрини за свършване.






Тема Re: Кой как си избра ника?нови [re: мpънмpън]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано11.11.12 11:09



Мога да обясня и с мои думи - защо всички истински и хубави неща в живота се случват... безусилно! Естествено и плавно, без психическо напрежение.



Нека обаче оставим и г-н Патанджали да се изкаже!

Вижте Сутра 47 от Садхана Пада:

"47.Праятна-шайтхиля-ананта-самапатибхям
Вечната свобода (ананта) е избавяне (шайтхиля) от очакванията и усилията
(праятна). Това означава да сте еднакво неутрален."



Тема Re: Кой как си избра ника?нови [re: мpънмpън]  
Автор MilitaryMinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано11.11.12 11:21



Видях си го преди доста време в заглавието на

и веднага си го харесах. Първоначално ми беше ник в сървърите на халф лайф(скоро мисля да си правя клип като им правя 200/300:0) Като цяло мисля че доста ми пасва на разсъдъка.



Тема Re: Кой как си избра ника?нови [re: blood2]  
Автор Peperud (прелитащ)
Публикувано11.11.12 13:29



" При blood 2 на най-високо ниво на трудност не достигат и куршуми с които да убия врага. А в реалността няма и мисли и идеи и информация, която да имам в себе си, че да победя. Просто няма. Аз не съм виновен, че няма. "

ТИ ИМАШ КАТЕГОРИЧНО НУЖДА ОТ ВЪНШНА ПОМОЩ!
Но не "помощта" на юзърите тук, които се забавляват в чат с тебе....а ИСТИНСКА ПОМОЩ ОТ ИСТИНСКИ СПЕЦИАЛИСТ ПО ТВОИТЕ ПРОБЛЕМИ.
И аз ти предложих такъв Специалист.
Виж често когато човек се изправи пред един "Неразрешим проблем" защото не може сам да го разреши..... се появява някой за когото този "проблем" изобщо не е проблем. И го разрешава без никакъв проблем....

Обади ли се на моята докторка? Имаш Специална Препоръка и ще получиш специално отношение.....
Уговори си среща тази седмица обезателно. Докато случаят е още "топъл"...




Всяка пеперуда е била гъсеница преди да литне свободна.

Тема Re: Кой как си избра ника?нови [re: мpънмpън]  
Автор Matin Diamant (la femme)
Публикувано11.11.12 14:24



Аз моите ги сменявам сравнително често. Изразявам настроението си, или някаква част от себе си, или любим персонаж.

Всъщност както се избира ник обикновено, само дето аз го правя по- често и като част от забавлението, за което всъщност влизам тук. Обратното го считам за твърде сериозно, за да мога да го възприема на сериозно.

И така, този означава "диамантено утро". Може и "матине с диаманти", на кой както му харесва.



Тема Re: Кой как си избра ника?нови [re: Matin Diamant]  
Автор Маги ()
Публикувано11.11.12 14:42



И аз така...
Сменям си никовете доста често и то не за друго, а е някакъв вид протест към дира.
Преди време писах само с един ник...но се сдърпахме с Киро и той ми заличи "миналото".
Оттогава си ги сменям, ей така, просто си се забавлявам....






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.