Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:32 27.09.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Тема Re: Към мъжете - БЪДИ ПИЧ, КАЖИ НЕ!нови [re: Маги]  
Автор Nazgulll (девствен)
Публикувано11.11.12 20:55



Ясно, отказвам се.

Ти си сърдитка по рождение...

Пички по форумите няма :(


Тема Re: Към мъжете - БЪДИ ПИЧ, КАЖИ НЕ!нови [re: Пyxчe]  
Автор acroo (Liria)
Публикувано11.11.12 20:58



Абе я да те питам, каква ти е драмата с килограмите? Описанието ти на генетично кльощавите лъха на буквална злоба, какво са виновни генетично кльощавите, че ги описваш съвсем не така както са?





Тема Re: И аз.нови [re: acroo]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.11.12 20:59



Хич не ми пука, че някой ще гракне. Но не е моя работа да мисля вместо останалите.





Тема Re: Към мъжете - БЪДИ ПИЧ, КАЖИ НЕ!нови [re: roshava]  
Автор acroo (Liria)
Публикувано11.11.12 21:02



Масовото производство е предимно закръглени жени, а вече и момичета. В България народът масово е надебелял още от най-ранна възраст.

Това само за фактологията.



Тема Re: Към мъжете - БЪДИ ПИЧ, КАЖИ НЕ!нови [re: Пyxчe]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано11.11.12 21:03



Боуже, откъде ги вадиш тия идеали, които описваш така отвратително.




- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Към мъжете - БЪДИ ПИЧ, КАЖИ НЕ!нови [re: acroo]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано11.11.12 21:04



И хората с лунички какво им е непривлекателното се питам, които още в началото на темата са охулени, а на мен са ми слабост.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Към мъжете - БЪДИ ПИЧ, КАЖИ НЕ!нови [re: Amelia Pond]  
Автор acroo (Liria)
Публикувано11.11.12 21:06



Ще потърпим и може и да ни кажат.

А аз съм с лунички, не предполагах досега, че би трябвало да съм непогледната. Ще коригирам това си заблуждение веднага.



Тема Re: Към мъжете - БЪДИ ПИЧ, КАЖИ НЕ!нови [re: Amelia Pond]  
Автор Nazgulll (девствен)
Публикувано11.11.12 21:07



луничките rulz

Пички по форумите няма :(


Тема Re: И аз.нови [re: Vitalite]  
Автор acroo (Liria)
Публикувано11.11.12 21:07



Е, тогава защо изтъкваш гракването като причина?

Иначе, ако споделянето на мислите ни, е мислене вместо някой друг, то няма смисъл изобщо да пишем по форуми.

Както и да е, лаф да става.



Тема Re: Към мъжете - БЪДИ ПИЧ, КАЖИ НЕ!нови [re: acroo]  
Автор Пyxчe (ританка)
Публикувано11.11.12 21:08



Ами, и аз ги виждам. Ама са женени, с деца. Сега кво, 'здравата' логика казва, че си падам по женени? Хехе, ако някой го изкаже като твърдение, ще го призная за перфектния мислител.
Може би не ме разбра? Колко проби-грешки със свалячи на звезди трябва да направя, че и да продължавам тъпоумно да ги правя и да вярвам на такива, докато попадна на истински свестен?
Има един момент, в който "поемането на риска", както някой ще го нарече, става откровено тъпо повтаряне на една и съща грешка. Ами, не искам този живот да бъде моят - една нескончаема серия от непотвърдени мъжки думи.

***
ЖиТиЕй, мадафака!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.