Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:23 30.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Кой как си избра ника?  
Автор мpънмpън (теле-патка)
Публикувано11.11.12 10:26



Аз моя си го смених с настоящия, защото все има от какво да е недоволен човек и аз като мрънкало един вид. ама не се написах мрънкало, а точно мрън-мрън, щото всеки ден кат са прибера у дома и ми се мрънка още преди да съм отворила. Мрън-мрън, мрън-мрън, мрън-мрън.....





Тема Re: Кой как си избра ника?нови [re: мpънмpън]  
Автор roshava (Дарма)
Публикувано11.11.12 10:34



Моят първоначално беше на принципа на няколко певци, като например, 100 кила, който няма и 50 такива.


Обаче, после установих, че си е много на място, защото винаги мислите са ми рошави, а от там и това което пиша из клубовете също.



Тема Re: Кой как си избра ника?нови [re: мpънмpън]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано11.11.12 10:45



Моят означава жизненост - щото притежавам животински магнетизъм съчетан с Божествен дух.


А флуидността означава много, ама много неща, които ме мързи да изброявам.



Тема Re: Кой как си избра ника?нови [re: мpънмpън]  
Автор blood2 ()
Публикувано11.11.12 10:53



Блъд, заради проблемите с кръвта и липсата на енергия и заради това, че съм червен и имам проблеми и с регенерацията. А никът беше зает и затова написах 2. blood2 е компютърна игра дето се биеш против лошите. А най-високото ниво на трудност е suicide. Демек моят живот е с толкова голямо ниво на трудност, че само за самоубийство мога да мисля, защото всичко е прекалено трудно и изисква способности, които нямам. При blood 2 на най-високо ниво на трудност не достигат и куршуми с които да убия врага. А в реалността няма и мисли и идеи и информация, която да имам в себе си, че да победя. Просто няма. Аз не съм виновен, че няма.

Редактирано от blood2 на 11.11.12 11:07.



Тема Re: Кой как си избра ника?нови [re: мpънмpън]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано11.11.12 11:03



Моят никнейм си е все такъв през годините, само го поокастрих лекичко преди около 2- 3 години, тъй като иначе розовото се разливаше в прекалено изобилие върху монитора.:)
Поводът да съм Пипилота е лишен от оригиналност: любима героиня от препрочитана многократно детска книжка и едно момиче, което отказва да си ходи от мен.:) Пък и какво му трябва повече на човек в този живот- една уютна Вила Вилекула, Томи и Аника отсреща, някой и друг домашен любимец, пълна чанта със златни парички и... малко добрини за свършване.






Тема Re: Кой как си избра ника?нови [re: мpънмpън]  
Автор бeз ycилиe (обективен)
Публикувано11.11.12 11:09



Мога да обясня и с мои думи - защо всички истински и хубави неща в живота се случват... безусилно! Естествено и плавно, без психическо напрежение.



Нека обаче оставим и г-н Патанджали да се изкаже!

Вижте Сутра 47 от Садхана Пада:

"47.Праятна-шайтхиля-ананта-самапатибхям
Вечната свобода (ананта) е избавяне (шайтхиля) от очакванията и усилията
(праятна). Това означава да сте еднакво неутрален."



Тема Re: Кой как си избра ника?нови [re: мpънмpън]  
Автор MilitaryMinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано11.11.12 11:21



Видях си го преди доста време в заглавието на

и веднага си го харесах. Първоначално ми беше ник в сървърите на халф лайф(скоро мисля да си правя клип като им правя 200/300:0) Като цяло мисля че доста ми пасва на разсъдъка.



Тема Re: Кой как си избра ника?нови [re: blood2]  
Автор Peperud (прелитащ)
Публикувано11.11.12 13:29



" При blood 2 на най-високо ниво на трудност не достигат и куршуми с които да убия врага. А в реалността няма и мисли и идеи и информация, която да имам в себе си, че да победя. Просто няма. Аз не съм виновен, че няма. "

ТИ ИМАШ КАТЕГОРИЧНО НУЖДА ОТ ВЪНШНА ПОМОЩ!
Но не "помощта" на юзърите тук, които се забавляват в чат с тебе....а ИСТИНСКА ПОМОЩ ОТ ИСТИНСКИ СПЕЦИАЛИСТ ПО ТВОИТЕ ПРОБЛЕМИ.
И аз ти предложих такъв Специалист.
Виж често когато човек се изправи пред един "Неразрешим проблем" защото не може сам да го разреши..... се появява някой за когото този "проблем" изобщо не е проблем. И го разрешава без никакъв проблем....

Обади ли се на моята докторка? Имаш Специална Препоръка и ще получиш специално отношение.....
Уговори си среща тази седмица обезателно. Докато случаят е още "топъл"...




Всяка пеперуда е била гъсеница преди да литне свободна.

Тема Re: Кой как си избра ника?нови [re: мpънмpън]  
Автор Matin Diamant (la femme)
Публикувано11.11.12 14:24



Аз моите ги сменявам сравнително често. Изразявам настроението си, или някаква част от себе си, или любим персонаж.

Всъщност както се избира ник обикновено, само дето аз го правя по- често и като част от забавлението, за което всъщност влизам тук. Обратното го считам за твърде сериозно, за да мога да го възприема на сериозно.

И така, този означава "диамантено утро". Може и "матине с диаманти", на кой както му харесва.



Тема Re: Кой как си избра ника?нови [re: Matin Diamant]  
Автор Маги ()
Публикувано11.11.12 14:42



И аз така...
Сменям си никовете доста често и то не за друго, а е някакъв вид протест към дира.
Преди време писах само с един ник...но се сдърпахме с Киро и той ми заличи "миналото".
Оттогава си ги сменям, ей така, просто си се забавлявам....





Тема Re: Кой как си избра ника?нови [re: Маги]  
Автор Matin Diamant (la femme)
Публикувано11.11.12 14:46



Аз не протестирам, напротив, възползвам се от възможността, която дава дир-а. И си имам неписано правило да не пиша с два ника паралелно де. Но това вече са лични предпочитания :))



Тема Re: Кой как си избра ника?нови [re: мpънмpън]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано11.11.12 15:25



Сладка тема!



Като дете излизах тайно нощем. Скачах от втория етаж в градината, за да играем, а по един гараж и през прозореца на тоалетната отгоре се прибирах. После години наред работех нощем. Нататък се запознах с мъжа ми, в един и половина след полунощ пиехме капучино до НДК, това ни бяха срещите. Ся има някакъв кратък период, в който май-май нощем съм спала. Докато родих. После пак няма спане. Само нощем можех да си обърна внимание. Баня, маникюрче, музика, нещо за четене, яяяяя - интернет! Покрай срещи в чата с един семеен приятел, който работеше в Дубай, си намерих клубовете. Някоя нощ е било. Дъщеря ми беше на три години и само нощем можех да поседна да си събера душицата. Е, как да се кръстя? Ми Безсънна.

В интерес на истината, обичам да спя. И мога да заспя по всяко време. Просто съм совичка.



Тема Re: Кой как си избра ника?нови [re: мpънмpън]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано11.11.12 16:46



ама ти не си каза какъв ти е бил предишния?



аз какво да кажа, то при мен е ясно за ника, всички знаят филма - може би съм някаква такава твърде силна жена, като героинята, просто защото ми се налага, а не защото го искам... иначе превода на думата също ме привлича - Троица, Светата троица - Отца и Сина, и Светия Дух... все пак съм и вярваща...


П.П.
В началото бях *Снежанка*, ама ей така със снежинките, че ме кефеше, а Снежанка дойде преди години на майтап от една съученичка, която ме оприличи на въпросната героиня една вечер на една екскурзия, като се показах от прозорчето на бунгалото на втория етаж по нощница и с пусната, висяща коса - няма да забравя в какъв неочакван смях избухна тя тогава и не спря да се смее до момента в който не благоволи да ми обясни на какво съм й заприличала хубави спомени...


Редактирано от TRlNlTY на 11.11.12 16:50.



Тема Предишниянови [re: TRlNlTY]  
Автор мpънмpън (теле-патка)
Публикувано11.11.12 17:00



ми беше кани кани, но него не съм го избирала. Просто исках да се регистрирам и така ми дойде. Дори не го мислих май.



Тема Re: Предишниянови [re: мpънмpън]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано11.11.12 17:15







Тема Re: Кой как си избра ника?нови [re: мpънмpън]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано11.11.12 19:28



А моят определя душевността ми.



sol lucet omnibus

Тема Re: Кой как си избра ника?нови [re: Polydeuces]  
Автор мpънмpън (теле-патка)
Публикувано11.11.12 19:38



Ооооо, зодия близнаци викаш!



Тема Re: Кой как си избра ника?нови [re: мpънмpън]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано11.11.12 19:43



Зодиите нямат нищо общо



sol lucet omnibus

Тема Re: Кой как си избра ника?нови [re: мpънмpън]  
Автор Poзмapия (жилава)
Публикувано11.11.12 20:34



в един друг сайт бях с хумористичен прякор. мъжките никове ме нападаха, че с такъв никъ съм нямала шанс мъж да поиска да се запонае с мен и да види в мен жената.
смених го на бебешко розово. самата аз се светнах, че е инфантилно. оттам станах бебето на розмари. потребителите в сайта, решиха, че съм к..ва.
смених го само на розмари. се същата работа. и излязох от сайта. регистрирах се тук поради други причини, но така или иначе се кротнах и в психото. и там блъди ми се накара, че това било абсолютно негативно и сатанинско име, поради връзкато му с бебето на розмари. и станах розмария.

---------------------
„Умиране няма и задачата има решение.” - Ст. Джонсън


Тема Re: Кой как си избра ника?нови [re: мpънмpън]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано11.11.12 22:18



въведох следните букви на съвсем, ама съвсем случаен принцип : w e l l

И ей го на ;)
И който повярва на това е идиот де :)



Тема Re: Кой как си избра ника?нови [re: мpънмpън]  
Автор Liya ()
Публикувано12.11.12 01:02



Просто си написах съкратен вариант на името си в далечната 2002-ра, когато ми изглеждаше нормално да си се регистрирам със собственото име - сега не бих го направила, сега бих написала нещо от сорта на Енигма, Блонди, Бонче, Хармаяни, Лейди Дрън-дрън, Пай се и т.н.



Редактирано от Liya на 12.11.12 01:17.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.