Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:54 12.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Аз ли съм луд или всички сте откачени?нови  
Автор Mpaзя ви ()
Публикувано09.11.12 22:38



Аз ли съм луд или всички сте откачени? Писах над 4 години, че искам да се махна от баща си, че може и да отида в друг град дори, ако намеря жена или друг да ми е финансова опора или да има как да живея. Вие сега ме пращате при психолози. Аз ви пиша, че не мога да живея с баща си и той е постоянно с мен и ме заплашва и като излезна навън ме пита, защо излизам или къде ще ходя, а вие пак не го разбирате.
Ами ходете си вие на психолози, аз ще търпя колкото мога и, ако няма пари или положението е зле ще се самоубия. Написах точно и конкретно какво желая, лична свобода и да съм самостоятелен, но не я получих. Какво искате от мен? С какво може да ми каже и помогне психолог или друг, с нищо.

Като не може да се живее, не може и това е. Оставете ме намира. И съм грозен и за това ми се подигравате.

Ама вие луди ли сте, да смятате, че ще мога да работя нещо и то за много пари, че да се издържам сам в София?
И при положение, че съм гадост. А и не мога да работя.

Луди. Кажете ми, че не мога така да живея и, че трябва да се самоубия и това е. Защо се правите на откачени?

Редактирано от Mpaзя ви на 09.11.12 22:39.



Тема Re: Аз ли съм луд или всички сте откачени?нови [re: Mpaзя ви]  
Автор Poзмapия (жилава)
Публикувано09.11.12 22:40



Не знам ти дали си гадост, ама аз съм, със сигурност.

---------------------
„Умиране няма и задачата има решение.” - Ст. Джонсън


Тема Re: Аз ли съм луд или всички сте откачени?нови [re: Poзмapия]  
Автор Mpaзя ви ()
Публикувано09.11.12 22:42



За теб го знаем. Винаги искаш да се оплакваш, ако ще да е и пред умиращ човек, само и само ти да се чувстваш като жертва.





Тема Re: Аз ли съм луд или всички сте откачени?нови [re: Mpaзя ви]  
Автор Liya ()
Публикувано09.11.12 22:43



Виж кво - ти се правиш на луд - признай си го пред себе си, на мен не ми отговаряй, че ми писна да превръщаш клуба в полет над кукувиче гнездо, честно...
Къде искат красота за бачкане освен за модния подиум, бе?
Аре, бягай да спиш!



Тема Re: Аз ли съм луд или всички сте откачени?нови [re: Poзмapия]  
Автор ratna ()
Публикувано09.11.12 22:43



айде сега . никой от вас не е гадост .
А финансовата стабилност е цел № 1 на 99% от хората , затова е толкова трудно постижима . Един клон от дървото , натоварен с милярди хора . докъто не се счупи



Тема Re: Аз ли съм луд или всички сте откачени?нови [re: Poзмapия]  
Автор Liya ()
Публикувано09.11.12 22:44



Що ги говориш тези, бе Роузи?





Тема Re: Аз ли съм луд или всички сте откачени?нови [re: Liya]  
Автор Mpaзя ви ()
Публикувано09.11.12 22:45



Хайде тогава да крадем. Къде да пренасям кокаин или какво друго. Как другите хора са живи? Има хиляди болни и с Телк и някой ги гледа и то забележи , женааааааааа.



СХВАНА ЛИ? ЖЕНА ГЛЕДА НЕТРУДОСПОСОБЕН МЪЖ.



Тема Re: Аз ли съм луд или всички сте откачени?нови [re: Mpaзя ви]  
Автор Poзмapия (жилава)
Публикувано09.11.12 22:45



Ми ти нали правиш същото.

---------------------
„Умиране няма и задачата има решение.” - Ст. Джонсън


Тема Re: Аз ли съм луд или всички сте откачени?нови [re: Liya]  
Автор Mpaзя ви ()
Публикувано09.11.12 22:46



Защото е гадина и лоша. Смята, че хората са нищо на този свят, единствено собственото дете не е човек, а извънземно и някакво божество.



Тема Re: Аз ли съм луд или всички сте откачени?нови [re: Liya]  
Автор Poзмapия (жилава)
Публикувано09.11.12 22:47



щото е така. ще ми мине.
но един ден като ми изровят кокалите, ще познаят, че съм аз. това ще са най-самотните кокали на света.
(рано е още, макар че всички сме смъртни)

---------------------
„Умиране няма и задачата има решение.” - Ст. Джонсън



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.