Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:10 26.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Кво стана ся?нови  
Автор мpънмpън (теле-патка)
Публикувано08.11.12 18:53







Тема Re: Кво стана ся?нови [re: мpънмpън]  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано08.11.12 19:55







Soul is smarter



Тема Re: Кво стана ся?нови [re: WMC 5.00.13 RC]  
Автор мpънмpън (теле-патка)
Публикувано08.11.12 21:01



Страшен пич. Талант и половина. Улюбих са.

П.П.: А ти като толкова си запознат, да те питам, знаеш ли любителска фрии програма за изчистване на глас?



Тема Re: Кво стана ся?нови [re: мpънмpън]  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано09.11.12 00:10



Да, зная, но аз използвам "Бухто 11.04" т.е. Линукс.

Всичко под Линукс е БЕЗПЛАТНО и на всичкото отгоре (от 2 години насам е) по-добро от комерсиалното под Windows XP (SP3).

Няма вируси и няма онова нещо дето не е браузър.

Не съм мазохист... СОРИ.

Soul is smarter



Тема Re: Кво стана ся?нови [re: мpънмpън]  
Автор TRlNlTY (съзерцателка)
Публикувано09.11.12 00:19



не е познал...
майка ми е мед. сестра и е психопат, защото именно, цитирам:

психопатът се чувства пълноценен, когато може да доминира над околните, когато ги потиска и се самоизтъква за тяхна сметка.

нея това я държи, иначе през останалото време е в отвратително настроение и далеч не е оптимист... кефи се единствено, когато доминира, нищо че това доминиране може да е за абсолютно малоумни неща и в малоумни ситуации, няма значение, важното е, че е станало нейното! така даже често вече я хващам да си противоречи, защото самата тя се губи и вече не знае какво иска, понеже съгласиш ли се веднага трябва да си промени мнението, че да успее да ти направи мръсно и да стане нейното... абе, сложна работа, аз още навремето й обяснявах, че трябва да потърси професионална помощ, защото след време ще е късно, ама като не ме слуша, на ти сега, пълна лудница... лошото е, че се налага и аз да живея в нея...

и накрая и аз ще...



Тема Затова....нови [re: TRlNlTY]  
Автор мpънмpън (теле-патка)
Публикувано09.11.12 06:40



бягай по-далече.
Ако можеш само запаси добрия тон с нея.

Иначе вярно и ти ще изкукаш. Защото средата влияе.



Тема Re: Кво стана ся?нови [re: мpънмpън]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано09.11.12 08:41



Всички тестове потвърдиха, че съм хибрид между емпат и психопат, т.е. Божествена.



Да му мислят човеците около мен.



Тема Re: Кво стана ся?нови [re: мpънмpън]  
Автор roshava (Дарма)
Публикувано09.11.12 09:23



Всичките тези професии изискват от човек да проявява съчувствие и по-голямо внимание към околните. А тези качества не са присъщи за психопатите

Точно това проваля цялото им твърдение.


Както е с полицаите и престъпниците ... най-добрият полицай, е перфектният престъпник и обратно, защото за да хванеш престъпник, трябва да имаш неговото мислене. Точно същото е и с психопатите ... не са опасни тези, които нямат емпатия, защото те са лесно разпознаваеми, а от там и безопасни. Но истинският психопат е не само високо интелигентен, но и точно емпатиен ... Ако вземем за пример "Междузвездни войни", трябва да притежаваш силата, за да можеш да преминеш от тъмната страна. ... Как ще манипулираш хората, ако не можеш да ги усетиш? Как ще им дърпаш конците, ако не можеш да им ги намериш?
По-просто казано, психопатите си избират професии в които имат влияние върху повече хора, за да си правят кефа да ги манипулират и мачкат. Което не значи, че всички избиращи такива професии са от тъмната страна.

Ето нещо интересно по темата ако ти се гледа ...



Тема Re: Кво стана ся?нови [re: WMC 5.00.13 RC]  
Автор roshava (Дарма)
Публикувано09.11.12 09:27



Груб си, а и се правиш на глупав .... повечето компании, правят програми и за двете платформи, т.е. ако знаеше такава, има голяма вероятност да е и за уика и фрии. Ама до колкото разбирам, не знаеш такава.





Тема Re: Кво стана ся?нови [re: TRlNlTY]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано09.11.12 10:21



Хаха, сега остава да сервирам на мойта мамка, че е психопат и катастрофата ще стане пълна!

Дръж се, мацко, и тез елементи имат оправия, съвсем сериозна съм. Като знам какво хладнокръвие и липса на емоции проявявам при общуване с мама, ще взема аз да стана един психопат. Или психо-патка? Търпят се такива хора, може, има си начини, не се тормози!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.