Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:58 07.07.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не съдете за да не бъдете съдени.нови [re: Vitalite]  
Автор Matin Diamant (la femme)
Публикувано06.11.12 23:17



Защо любопитство?:)))))

Спрях да чета жанра на около 12, почнах да сънувам по Шекли и то на "Ако с Фауст не успееш".

Но по- късно преоткрих тоя-оня. Честно казано в момента изобщо нищо не ми се чете. Може да я метна по- нататък:)))



Тема Re: Не съдете за да не бъдете съдени.нови [re: Matin Diamant]  
Автор Poзмapия (жилава)
Публикувано06.11.12 23:22



това, че не ти се чете, е първият признак че наближава ранният край на лятото.

а по отношение на смъртта - не е страшна. блъди знае и се опитвам да науча и него - собствената ни смърт не е страшна, страшно е, когато си отиват другите и ни оставят сами.

фройд също греши - не същуствува страх от собствената смърт. но коя съм аз, да оспорвам цяла наука. може да е само моята илюзия. в случай, че някой прочете поста ми, де.

---------------------
„Умиране няма и задачата има решение.” - Ст. Джонсън


Тема Re: Не съдете за да не бъдете съдени.нови [re: Poзмapия]  
Автор Matin Diamant (la femme)
Публикувано06.11.12 23:34



Аз съм на периоди и жанрове. Вервай ми, цел живот чета яко, но 160 книги за година леко ме шашкат и мен. Почивчица;))) То и други неща има, така де;))) Но и аз имам усещане за край на лятото, което си е нормално.


Страх? Не знам дали има. Аз съм се докосвала и ми е оставала само решимостта за малкото време в което съм тук да правя най- доброто, което мога. Но! Както казва Пратчет, тука всички които си говорим, ще умрем някой ден. Има нещо между страха, отчаянието от неизбежната н смърт и вярата и надеждата, и знанието, че не сме това тяло, не сме за малко тук и че пак ще се върнем, и то се нарича Живот, който е безценната възможност да изживееш това- онова.





Тема Re: Не съдете за да не бъдете съдени.нови [re: blood2]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано06.11.12 23:39



Точно така. Правилно мразиш.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Не съдете за да не бъдете съдени.нови [re: Polydeuces]  
Автор Liya ()
Публикувано07.11.12 00:16



Поли-ту, хай ве

Бех те оставила малко на подгласничките (хай втора-трета смяна)
10х, че питаш - оки съм, но ще се оправя
Разни дреболийки, не непреодолими, вълнуват повърхността, но без тях не може май...
Опитаха се да ме сватосват тези дни - некъв световно-прочут сърдечен хирург, сърдечен - забележи! Първо беше засегнат, че не зная кой е... Че аз за сърдечни болки да не ходя да ме оперират ве Той, забелезОх, си поръча некво малко шишенце вино, вместо кафе в 3 часа следобед, а после ме покани на кръчма в Солун на следващия ден , аз го отрезАх... После на скайп съм го нарекла Вальо, пък той бил Влади или обратното... и после мислех, че ми се е обидил за цял живот, но уви
След това нетбукчето ми се кривна и не ще да се затвори (без връзка с предната историйка), но вдигнах нета на главата си и дори от Сливен получих нещо, което не ми трябваше, и в крайна сметка май ще стои като десктоп, а то като такова не ми е нужно... Тъжна съм...
Ей такива друболийки, иначе животът е прекрасен! А! Забравих да кажа как се пльоснах вчера в уни-то Ужас! Засилена по стълбите, че закъснявах да върна ключа за залата, ама аз май все засилена си карам... на най-високите си кокили, ми се закача токчето и виждам пред себе си 5-6 стъпала, и аз хед фърст, тоест с глава напред - направо размазана се видях за секунди... Е, само ръката ми е посинена и едното коляно, но такова нещо не ми се е случвало от 20 години... Чудо е, че не строших нещо
Та добре съм си, ти как си, бубче?



Тема Re: Не съдете за да не бъдете съдени.нови [re: Polydeuces]  
Автор Liya ()
Публикувано07.11.12 01:39



Аз искам да използвам платформата да се извиня на всички, които са очаквали отговор от мен и не са получили такъв...
Сорри... Аз влизам инцидентно и виждам стотици (наистина стотици мнения - ако не вярвате, опитайте да не влизате ден-два и ще видите, че наистина стотици мнения се изписват на ден)... Та аз поглеждам последните 5, да речем, актуални теми и като попрочета, ми идва музата тук-там да се обадя...
Та не се чувствайте пренебрегнати моля





Тема Re: Не съдете за да не бъдете съдени.нови [re: blood2]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано07.11.12 02:04



О не! Не мога! Отварям в пълен преглед и след Поли виждам само Блъд. Чета. Тема. Поезия. Леко мистика. Накъм философия и романтика някакси. Абе кротко такова. Отнесено. И отдолу Блъди яко конкретно, практично, абе драматично приземяващо и без грам общо с картинката, дето ми мина отгоре, се изцепва с едно "Мразя всички!" Е не мога!



Блъди, не знам за какво говорите надолу, но това беше ужасно смешно. Не ти се подигравам, всъщност както искаш го приеми де, но просто съм като на кино - някакъв див авангардизъм, змия с ръце мята пържоли, лисици карат кънки или нещо подобно, направо ме сащисваш.



Тема Re: Не съдете за да не бъдете съдени.нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Liya ()
Публикувано07.11.12 02:10



То и аз забравих за темата и правилата, при преобладаващо мразене на веки втори пост и го призовах императивно да се спре господина със скапаните гени, но уви





Тема Re: Не съдете за да не бъдете съдени.нови [re: Liya]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано07.11.12 02:20



Еееееей, засякохме се с теб заедно нощна смяна, а?





Тема Re: Не съдете за да не бъдете съдени.нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Liya ()
Публикувано07.11.12 02:24



Аре да спинкаме


Гадинките издращили света и сега нанкат блажено - айде и ние - сладки сънища, Слийплесс




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.