Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:12 29.09.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Аз съм велик, а хората са парцали!нови  
Автор FilerO99 (ФАШОГЕНТ)
Публикувано06.11.12 14:03



Ето например в университета докато другите колеги все ги късаха на изпитите, аз си изкарвах и си излизах усмихнат, а те с наведени глави. Във фитнес-залата мъжете с моя ръст се мъчеха със 70 кг, а аз вдигах 110 кг от лежанка! Сега тези които охранявам изкарват по 8-10 пъти повече от мен, но аз се обличам несравнимно по-добре от тях!Докато другите караха руски коли по улиците, аз имах Пасат Б4 и им се надсмивах. Когато другите мизерстваха и събираха стотинки по компютърни клубове, АЗ влизах с пачки от по 1000-1500 лева. Другите мъжленца и нещастничета правят евалата на жени които им се подсмиват, аз режа, тъпча и унижавам всяка която ми се изпречи на пътя!По-велик съм и от астрономите в астрономическото общество. Те макар и да имат телескопи за по 2000-3000 лева нямат 500 наблюдения като мен, нали?По-велик съм и от всякакви рокаджий и метъли и повече разбирам на тази тема от тях. Защото аз имам над 12 000 часа слушане на музика, а на тях едва едва им се събират по 3000-4000 часа и то само на 3-4 групи. Нещастници!И в работата си съм велик - аз въобще не спя, а колегите ми чистачките ги намират рано сутрин заспали като разстреляни сутрин!




Охарата са прости като гъзове, народа са тапагьози!



Тема Re: Аз съм велик, а хората са парцали!нови [re: FilerO99]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано06.11.12 14:12



Което си е така, така си е!



sol lucet omnibus

Тема Re: Аз съм велик, а хората са парцали!нови [re: Polydeuces]  
Автор FilerO99 (ФАШОГЕНТ)
Публикувано06.11.12 14:14



Моето желание е ти лично да станеш още по-велик и от мен и да тъпчеш и унижаваш всичко наред!

Давай смело напред!



Тема Re: Аз съм велик, а хората са парцали!нови [re: FilerO99]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано06.11.12 14:15



Не ми е в стила и характера. Аз харесвам радостта в очите на хората. Не ме интересува да мачкам.



sol lucet omnibus

Тема Re: Аз съм велик, а хората са парцали!нови [re: Polydeuces]  
Автор FilerO99 (ФАШОГЕНТ)
Публикувано06.11.12 14:16



Да видя радост в очите на народа е най-сигурния начин да ми се срине настроението.





Тема Re: Аз съм велик, а хората са парцали!нови [re: FilerO99]  
Автор ratna ()
Публикувано06.11.12 14:20



Досега бях с впечатление , че само българските жени са парцали , но явно и мъжете са такива . Ти виждаш всички като малки и големи изтривалки , гюдерии , сюнгери на мръсотия и т.н





Тема Re: Аз съм велик, а хората са парцали!нови [re: FilerO99]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано06.11.12 14:21



Това беше хубаво. Ако замениш народа с плебс - също мачка. Но пък народа е сборно понятие. Когато го отделиш от стадото индивидът се превръща в мислещо същество. Уж

sol lucet omnibus

Тема Re: Аз съм велик, а хората са парцали!нови [re: Polydeuces]  
Автор FilerO99 (ФАШОГЕНТ)
Публикувано06.11.12 14:23



Ела да видиш юруда просташки на Женския пазар в София

, то са едни изроди-пенсионери с отворени усти и празни чанти с 12-диоптъра очила, то са едни селянки-продавачки които се провикват като за последно, то са едни циганки които вместо да се ебат за пари са седнали контрабандни цигари да продават, то са едни милиционери, то си е ебало мамата!



Тема Re: Аз съм велик, а хората са парцали!нови [re: ratna]  
Автор FilerO99 (ФАШОГЕНТ)
Публикувано06.11.12 14:24



Ти виждаш всички като малки и големи изтривалки , гюдерии , сюнгери на мръсотия и т.н

Абсолютно!Българските мъже са със шкембета, тънки портфейли и 10 сантиметрови пишки!





Тема Re: Аз съм велик, а хората са парцали!нови [re: FilerO99]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано06.11.12 14:26



Вярно е неприятно там. Не ходя и ми е гадно защото е нищета и физическа и душевна. Защо се стигна до това според теб? Кое накара обществото да се превърне в грозно създание?

sol lucet omnibus



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.