Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:45 28.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Анкета  
Автор blood2 ()
Публикувано05.11.12 11:28



Пускам анкета за Самоубийство. Демек как е най-добре да изживея живота си, преди умра.


Какво да правя преди да се Самоубия?
Да ходя на село и там нищо да не правя.
Да съм в София и да мързелувам.
Да чакам докато нещата станат зле и да няма какво да ям.
Да се скарам с баща си, че навън като изляза да ми е още по-гадно.
Да таковам циганки, че после да ми стане хубаво и по-лесно да взема решение.
Да се опитам да крада нещо или да прекарвам наркотици и като ме хванат тогава.
По друг начин, приемам и предложения всякакви.

Иначе начина съм го измислил, но въпроса ми е какво да преживея до тогава, че да не се чувствам прекалено зле.
И да мога да се усмихна де, когато отивам да умра, защото все пак се отървавам от ужасно бреме, бремето на несъвършенните гени.






Тема Re: Анкетанови [re: blood2]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано05.11.12 11:35



Един доста мрачен философ казва нещо от сорта: няма никакъв смисъл човек да се самоубива- когато и да го направи, ще е прекалено късно.:)

А ако трябва да съм по- сериозна и особено ако ти си сериозен, притесняваш ме. Имаш нужда от помощ, преди спиралата на депресията да те е засмукала безвъзвратно. Ако и аз да не познавам толкова... екстровертни депресии.




Тема Re: Анкетанови [re: blood2]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано05.11.12 11:36



Що-годе бива да се самоубиеш когато станеш на 80, преживял си някой-друг инфаркт или инсулт, имаш диабет, високо кръвно, тежка склероза и поне още пет болести, които не ти позволяват да станеш от леглото, не можеш вече нито да се храниш сам, нито да отидеш до тоалетната. Дотогава не ти трябва.



Тема Re: Анкетанови [re: blood2]  
Автор jumbles ()
Публикувано05.11.12 11:37



виж тук
що не се пробваш да направиш някое и друго банерче или лого срещу заплащане
опитай това изживяване, а





Тема Re: Анкетанови [re: PipilotaV.]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.11.12 11:39



Майната им на философите. Взимат пари за да говорят, голями тарикати са.
Е, не се притеснявай толкова. Това моето си е нормален процес при наличието на такива бъгави гени.
Нямам нужда от помощ вече. Хората са нищожества, и нови способности не дават.



Тема Re: Анкетанови [re: blood2]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано05.11.12 11:42



Имаш нужда от пълна хипноза, която да запрати някъде в неоткриваемите дебри на боклука в подсъзнанието ти думичката "гени". След което от катарзиса на малко бой и повечко секс, най- подир което може и да ти дойдат разни по- конструктивни житейски идеи.




Редактирано от PipilotaV. на 05.11.12 11:43.



Тема Re: Анкетанови [re: Бeзcъницa]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.11.12 11:42



Е, ти ми пожелаваш да се мъча. И откъде пари за това някой да ме гледа до тогава? Кой ще се грижи за мен? Жена ли? Българка?



Тема Re: Анкетанови [re: jumbles]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.11.12 11:45



Пробвал съм години наред да спечеля нещо в Интернет. Няма начин да се прехранваш от каквото и да е. Трябва да си хакер и да крадеш данни и да ги продаваш. Аз съвършенни банери не правя. Не съм художник. Имам бъгави гени. Завиждам им на художниците.



Тема Re: Анкетанови [re: blood2]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано05.11.12 11:46



Ха, нали знаеш какво означава желанието за самоубийство?





Тема Re: Анкетанови [re: PipilotaV.]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.11.12 11:47



Каква хипноза при скапани гени? Мухъл ли да хипнотизират?


Идеите се дават свише, а не от мозъка. Аз съм ненужен за Бог.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.