Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:03 25.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: Анкетанови [re: Vitalite]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.11.12 16:15



Най-накраят ли разбра, че хората са нищожества?





Тема Re: Анкетанови [re: Vitalite]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано05.11.12 16:15



Искаш да споделиш твои наблюдения и анализи или ... ?






Тема Re: Анкетанови [re: blood2]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано05.11.12 16:19



Не, един вид колкото ти е по-гадно сега, но по-дълго живееш, толкова по-яко ще ти е в следващия живот. А ако се самоубиеш и си спестиш няколко гадни дена или години, ще има да ги наваксваш с лихвите в следващия. Затова най-доброто, което можеш да направиш, е да виждаш в нещастието бъдещето щастие и да бъдеш благодарен за него. Смирение с живота и това, което той ти е дал/отнел... не за друго, а от любов към себе си. Подари си смирение и изживей каквото ти е писано. Пък даже ще ти стане по-леко, защото като те боли глава, колкото повече мислиш за това, толкова повече те боли. Та така и с твоите проблеми... ако ги приемеш, че съществуват, примириш се с тях и не ги мислиш и коментираш, няма да "болят" толкова. Просто се разсейвай.




- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема айде още един самоубиец, пуснинови [re: blood2]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано05.11.12 16:19



си темата и в ГЗС, Филето що фенки набра след една такава негова тема........само той си знае


Бълди, не бъди блудкав, да се самоубиеш е лесно; давай по трудния начин - демек, живей, и само си помисли, че някои хорица се борят за един ден повече

Редактирано от HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ на 05.11.12 16:20.



Тема Re: Анкетанови [re: Amelia Pond]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.11.12 16:23



Няма следващ живот. Не го ли разбра? Ти искаш да ми е гадно и да съм мазохист, докато умра. И ти не вярваш, че има следващ живот. Жените, ако вярваха в това, щяха да предлагат безплатна любов и щастие на другите. И да се жертват и с любов и с омраза за светлото бъдеще на човечеството.

Вяра на жена в следващ живот= нямане на деца, а раздаване на любов и усмивки на всички, та дори и на жени.



Тема Re: айде още един самоубиец, пуснинови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.11.12 16:25



Файла е супер готин и работи и има средства. На него му е лесно да омая жените с очарованието си.

Човек винаги избира лесният начин- Фройд. Не мога да противореча понякога на Психолозите.



Тема Re: Анкетанови [re: blood2]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано05.11.12 16:31



Просто Суета Човешка.





Тема Re: Анкетанови [re: Vitalite]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.11.12 16:33



Те не вярват, че като умрат после ще се преродят и затова са суетни. Затова и не помагат на другите. А аз като пиша, че ще трябва да се Самоубия пак не ми помагат.





Тема Re: Анкетанови [re: blood2]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано05.11.12 16:39



К'во ти пука - занимавай се с неправене. Естествен антидепресант е това.





Тема Re: Анкетанови [re: Vitalite]  
Автор blood2 ()
Публикувано05.11.12 16:40



Ама ме е страх, че ще умра и няма средства.

И ми е гадно. За какво съм се родил тогава? Другите да могат, а аз не. И ми писна да не правя нищо. И не съм и сам. И не ми дават да лежа по цял ден.

Редактирано от blood2 на 05.11.12 16:41.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.