Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:58 12.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Браво на Бзъннчето!  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано02.11.12 16:16



Какъв жив клубец спретна! А я вижте другите колко са умрели...
Това е така, защото Бзъннчето е пич и не реагира негативно, не раздава банове за щяло и нещяло и не се изисква да си ВИП, за да пишеш тук - много е просто.

Затова да поздравим Бзъннчето с малко музика за уют и нека се почувства уютно с нея, както ние се чувстваме уютно тук.







Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: шyндa]  
Автор Nazgulll (девствен)
Публикувано02.11.12 16:18



Ако е и хубавица, цена няма да има.



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: шyндa]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано02.11.12 16:19



Наздраве по тоя случай!





COINTREAU FIZZ MINT TEA

RECIPE:
- 50 ml of Cointreau
- 20 ml fresh lime
- 50 ml cold black tea
- 3 fresh mint leaves
- 50 ml of soda water




Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Vitalite]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано02.11.12 16:22



Тва мноу вкусничко изглежда, ше черпиш ли едно?





Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Nazgulll]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано02.11.12 16:23



Ми не знам, що пък да не е, то всяка ш******а си е красива по своему





Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: шyндa]  
Автор na gosti (минаващ)
Публикувано02.11.12 16:26



Еми браво, щом е такъв случая!
Наздраве и ура.



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: шyндa]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано02.11.12 16:27



Специално за теб.





RECIPE:
- 50 ml of Cointreau
- fresh lime
- 100 ml of soda water




Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: na gosti]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано02.11.12 16:28



Наздраве, наздраве!



RECIPE:
- 20 ml Cointreau
- Juice of lime




Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Nazgulll]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано02.11.12 16:29





RECIPE:
- 50 ml Cointreau
- 80 ml white Chardonnay wine
- 2 orange slices
- 1 lemon slice




Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Vitalite]  
Автор Nazgulll (девствен)
Публикувано02.11.12 16:33





RECIPE for "THE CLOUD"

- 50ml of Menta
- 50ml of Mastika




Тема Re:благодарение на мен...нови [re: шyндa]  
Автор FilerO99 (ФАШОГЕНТ)
Публикувано02.11.12 16:34



За твое сведение е ФАКТ, че аз в който клуб влезна го съживявам за отрицателно мнение. Аз бях двигателя на клубовете НЛО, Любов, че и на ГЗС също, сега макар съвсем да не съм централната фигура на клуб Споделено, аз съм двигателя на клуба. Може би не точно двигателя на клуба, а запалката на клубната активност!



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Nazgulll]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано02.11.12 16:35



Наздраве!!!



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Vitalite]  
Автор na gosti (минаващ)
Публикувано02.11.12 16:36



Бляк тва голям киселяк.
Аз ще съм на Джони. Просташко малко ама..



Тема Re:благодарение на мен...нови [re: FilerO99]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано02.11.12 16:38



Да, така е.



CHAMPS-ELYSEES

RECIPE:
- 20 ml Cointreau
- 10 ml lemon juice
- Champagne




Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: na gosti]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано02.11.12 16:38



Както ти харесва.





Тема Re:благодарение на мен...нови [re: FilerO99]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано02.11.12 16:38



Ти не знам,, но рошавата като се появи и всички се превъзбуждат.



sol lucet omnibus

Тема Re:благодарение на мен...нови [re: FilerO99]  
Автор na gosti (минаващ)
Публикувано02.11.12 16:39



Ти тва изобщо нямаше нужда да го казваш. Ние всички веднага си го помислихме



Тема Re:благодарение на мен...нови [re: FilerO99]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано02.11.12 16:46



Брао Файле, тъй е то - те лудите правят шоуто!





Тема Re:благодарение на мен...нови [re: Polydeuces]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано02.11.12 16:46



Абе аз така и не знам кое и е рошавото на тая жена и ми стана едно любопитно такова да знайш...





Тема Re:благодарение на мен...нови [re: шyндa]  
Автор Nazgulll (девствен)
Публикувано02.11.12 16:48



aхихихи



Тема Re:благодарение на мен...нови [re: na gosti]  
Автор na gosti (минаващ)
Публикувано02.11.12 17:05



В един свят с повече логика и чувство за хумор Файл и Блъд2 щяха да са един и същи човек.



Тема Re:благодарение на мен...нови [re: шyндa]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано02.11.12 17:09



Очаквам да ти обясни



sol lucet omnibus

Тема Re:благодарение на мен...нови [re: FilerO99]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.11.12 17:12



Файле. Дай да делим на две заслугите. Аз открай време, където се задържа и става говорилня... без много-много да пиша/говоря. Просто хората прииждат ли прииждат. Да му мисли модератора.





Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: шyндa]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.11.12 17:13



Клише е, но когато клубът е добре- заслугата се приписва на модератора, а когато е зле- се приписва на клубарите... Дали е истина ?!





Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: шyндa]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано02.11.12 17:17



Добре се почувствах, благодаря.



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: coffeemate]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано02.11.12 17:30



Оо, напротив. Аз имам точно обратните наблюдения. Когато някой ме похвали, хората се чувстват пренебрегнати и казват, че модът няма нищо общо, щото клубът се гради от всички. А когато стане напечено и се наложи да пофуча, веднага някой скача, че съсипвам клуба. Така че моля-моля. Винаги е имало хора, които помагат да сме добре и такива, на които не им пука. И такива, според които само преча, и такива, според които съм полезна.



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.11.12 17:36



Ти сега визираш мен, че ти казвам че пречиш ли? Не, не пречиш. Но не си безгрешна. Затова както ти на нас, така и ние на теб може и трябва да "даваме акъл". Това е общо дело и общо усилие. На мен за клубът ми пука и ти би трябвало да го знаеш много добре. Лошото при тебе е, че "даването на акъл" ти бърка в здравето. А не трябва да е така, нали?



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: coffeemate]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.11.12 17:37



и да допълня- аз винаги съм казвала, че клубът е готин заради модераторката! това съм го казвала и преди. не отричай, че вадя архивите ваднага





Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: coffeemate]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано02.11.12 18:07



Грешно ме тълкуваш ти. На всеки, който ми помага, съм признателна. И даже искам и държа да се казват нещата, за да съм в час. Но даааааа, ужасно мразя да ме бият по канчето, да ми тропат с краче и да изискват от мен. Това не просто ми бърка в здравето, а направо ме вбесява. Мхм. Аз съм приела, че сме приятели. Като едни роднини, дето не е здължително особено да се любим, ама трябва да се търпим и ако някой закъса, да сме насреща. И ся не може братчеда вместо да вдигне телефона и да ми каже, че има проблем, да пише до 24 часа или да дава интервю по новините. И да разчита твърдо да хукна да оправям нещата, щот съм била длъжна. Много обичам да съм полезна, ама като ме юркат, пускам кепенците и се придържам само към официалните си задължения.



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано02.11.12 18:15







Soul is smarter



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.11.12 18:16



Не знам, какво значи по телефона. На лични бележки става по-гадно и прикрито за клубната общност. Справедливостта изисква да се оплакваме публично. Така се знае кой -какво и как и се вижда по-ясно. Освен това аз мога да споделя нещо с някого, ама трябва той/тя да ми има доверие до известна степен, а и известна близост да има. Така че аз само публично ги правя тея работи.





Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: WMC 5.00.13 RC]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.11.12 18:17



значи на теб много добре т се отразява да си влюбен. гледай да си влюбен цял живот!





Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: шyндa]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано02.11.12 18:28





:)

Тема Re:благодарение на мен...светът съществува...нови [re: FilerO99]  
Автор Peperud (прелитащ)
Публикувано02.11.12 18:56



"За твое сведение е ФАКТ, че аз в който клуб влезна го съживявам за отрицателно мнение. Аз бях двигателя на клубовете НЛО, Любов, че и на ГЗС също, сега макар съвсем да не съм централната фигура на клуб Споделено, аз съм двигателя на клуба. Може би не точно двигателя на клуба, а запалката на клубната активност!"

Хей урунгел-шизофреник-егоцентрик,
Много си скромен бе.... Ти не си двигател само на клубовете тука а.....
ЦЕНТЪРА НА СВЕТА!!! Всичко се върти около твоята шизофрения....




Всяка пеперуда е била гъсеница преди да литне свободна.

Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано02.11.12 18:57



Но даааааа, ужасно мразя да ме бият по канчето, да ми тропат с краче и да изискват от мен.

то хубу ти мразиш, но питала ли си се дали другите обичат когато ти начукваш канчето? А реагираш ли с бележки? Щото аз от тебе бележки не съм получавал, освен ако аз не ти пиша. И то прецедени през зъби.

И друго ти не си безгрешна, аз не съм безгрешен, така че нека да сме по-снизходителни и толерантни един към друг.

И вервай ми, когато имам кво да кажа, дори да ти звучи като начукване на канчето ще ти го кажа. Така че твой е избора дали ще водиш диалог с този който те критикува или ще се вбесяваш.



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: coffeemate]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано02.11.12 19:11



Аз когато пиша бележки, го правя не за да си прося лично отношение или да пазя страшни тайни, а за да избегна общоклубно напрежение. Когато някой говори пред всички, трябва да предвижда какво ще предизвика. Дали ще си реши проблема или ще забърка всички да го обсъждат с месеци излишно.



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: шyндa]  
Автор Peperud (прелитащ)
Публикувано02.11.12 19:14



"Браво на Бзъннчето!

Какъв жив клубец спретна! А я вижте другите колко са умрели...
Това е така, защото Бзъннчето е пич и не реагира негативно, не раздава банове за щяло и нещяло и не се изисква да си ВИП, за да пишеш тук - много е просто. "


За мен лично какво е "добър модератор" ?
1.Който се грижи всичко да спазват Правилника за участие /виж по-долу/
2.Който е абсолютно безпристрастен и не се обкръжава от група "шуробаджанаци" които я хвалят, но никога критикуват. И от там - каквото и да пишат никога не биват санкционирани.
3.Който осъзнава своята възпитателна роля всред една сган от първосигнални и недисциплинирани юзъри от кол и въже. И систематически държи на Здравия Морал и Разум и Интелигентната размяна на мнения - без обиди и нападки.
4.Която следи и възпитава юзърите ДА СЕ ИЗКАЗВАТ САМО ПО ТЕМАТА пусната от някого, а не да превръщат всяка тема в клоака за празнословие и празен чат - без смисъл и стойност.
5.Която осъзнава, че не трябва да е една овца от стадото - а е един водач-личност облечена с власт.


Много от тези нормални качества/изисквания за един мод ЛИПСВАТ на мода на този клуП.





Потребителско Споразумение



Потребителят се съгласява:

ПОТРЕБИТЕЛЯТ се съгласява да НЕ използва УСЛУГИТЕ на DIR.BG, за да:

а) формулира, изпраща или предава по някакъв друг начин СЪДЪРЖАНИЕ, което е незаконно, вредно, заплашващо, обиждащо, предизвикващо безпокойство, нараняващо, дискредитиращо, вулгарно, неприлично, клеветящо, нарушаващо конфиденциалността на другия или неприемливо от гледна точка на расови, етнически или други причини


Всяка пеперуда е била гъсеница преди да литне свободна.

Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Aнгeлe]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.11.12 19:15



Истината е, че на теб ти пука за Безсънна. Знаете се от години. Абе характери...



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.11.12 19:18



Вече не вярвам в оправянето на който и да е конфликт с бележки. Просто ако аз съм Админ- ги забранявам като опция.

Напати се клубът точно от тях и голям сеир направихме. Ама се свърши.



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано02.11.12 19:20



аз много обичам форумите и се привързвам силно
да нямам възможност да пиша във форум е нещо, което би ме изкарало от релси задълго
та дори и нещо да не ми харесва си налягам парцалите докато не стане непоносимо

най-важно за мен е климатът да е дружелюбен, за всичко останало малко ми дреме

да спрем да дълбам в тази посока ще е добре
язък че развалихме темата



:)

Редактирано от shshtt на 02.11.12 19:22.



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Aнгeлe]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано02.11.12 19:20



Защо толкова пък държиш да ти пиша?



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: shshtt]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано02.11.12 19:24



Даже не посмях да благодаря на шундичката лично, да не помисли, че му се натискам с подмолно обвързване, а глей как сега ще съжаля, че пиша в темата.





Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: shshtt]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.11.12 19:26



Ами сори ама аз съм станала много сериозна напоследък и все към глухи улици ме влече. Плюс това, сега сме я хванали Безсънна преди полунощ.


Има едно такова положение, че преди да се оправят нещата, трябва да се развалят. Та така..



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано02.11.12 19:46



Директор, погалиха те сега по козинката. Изживей го

. После ще е рев. Винаги така се случва

sol lucet omnibus

Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Polydeuces]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано02.11.12 19:53



Ми и аз човечка. Барба има нужда от любофффф.





Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано02.11.12 20:00



Мъ даааааа (думичките са две). За това казвам да развееш трикольора, да гръмнеш едно шампанско и поне 5 пиробатерии. Утре ще те низвергнат.

или айде след няколко дни.

sol lucet omnibus

Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: coffeemate]  
Автор WMC 5.00.13 RC (Евангелизатор)
Публикувано02.11.12 20:35



10х!

Аз си определих целите и за семейството и за бизнеса/



Soul is smarter



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: WMC 5.00.13 RC]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.11.12 20:42



Ти с тези декларации за цели и т.н. малко объркваш хората, да ти кажа. Романтичен си. Т.е. имаш потенциал. Ииииии да запазим мълчание.





Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано02.11.12 20:44



говорехме не за това какво аз искам, а как ти реагираш и какво те дразни.

В крайна сметка, и друг път съм споменавал, че те чувствам близка и не си просто модератора на клуба за мен. Плюс това съм си казвал мнението открито за клуба, без да начуквам канчета, просто съм споделял че темите понякога са вулгарни, понякога просто се изливат лични глупости от сорта кой кога спал или пък ял, и не съм получавал ни бележка ни отговор. Да всеки има право да избира на какво да отговори или не, и в същото време когато става въпрос за общи неща трябва да има някакъв унифициран поход, нали?

Факт е обаче че не винаги сме перфектни и личните ни чувства и емоции надделяват над това което трябва да бъде един безпристрастен подход и отношение. То си личи, дори и мълчанието показва много неща, поне за мен. Така че скриване няма има просто отлагане или колебание или изчакване или очакване. Е аз не съм от хората които ще седят и ще чакат нещата да се наместят от самосебе си, доколкото имам възможност и сили се опитвам да свърша моята част от задачата. Има и неща които не мога да променя. Тях пък ги приемам и не ми пречат.

Всичко е въпрос на приоритети. Решиш ли дадено нещо то винаги може да бъде постигнато, стига наистина да е приоритет. И колкото и да ни се иска да сме безпристрастни, докато не се научим да сме независими от страстите си, ще има такива клатушкания.

Аз очаквания нямам, но за сметка на това имам открито и откровено мнение, на теб тва пречи ли ти?





Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: coffeemate]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано02.11.12 20:45



Убухто няма грешка, свястно и сериозно момче



:)

Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано02.11.12 20:49



Грешно ме тълкуваш ти. На всеки, който ми помага, съм признателна.

каква е твоята дефиниция за клубна помощ? Да рапортува на бележки? Искам да разбера, щото ролята на доносник или секретарка много я недолюбвам.

Кажи ми критиката помощ ли е?

Ахх колко въпроси имам дето търсят свестни отговори!





Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: shshtt]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.11.12 20:51



Да.





Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Aнгeлe]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано02.11.12 20:59



Най-ценната помощ за клубчето идва от тези хора, които пишат нови нормални теми и си говорят спокойно по другите теми, гледат да сдобрят двама, ако видят, че заспорват, гледат да се пошегуват когато усетят да се трупа напрежение и да, също от тези загрижени за общото настроение хора, които ми показват на бележки с линкове нещата в клуба, които смятат за нередни. Това е помощта. Бележките до мен не са рапорт. Те са активно участие в поддържането на равновесие. И модът не е просто склад за клюки, щото лично любопитен кво става, а общ инструмент. Ти ако беше прав в теорията, която ми пробутваш, нямаше да намериш нищо от това, което сега коментираме, за да си и свободен на всичкото отгоре да го коментираш.





Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано02.11.12 21:05



Брей, това ми прозвуча като обосновка на главен редактор при подготовка на нов брой - има Автори и автори /точка/



:)

Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: шyндa]  
Автор jumbles ()
Публикувано02.11.12 21:10



ми Браво ... абсолютен пич, верно

тенкс Безсънна



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано02.11.12 21:11



ясно, очакваш конкретно поведение, щото имаш някакъв образ какъв този клуб трябва да бъде. За теб това кой кога какво ебал не те притеснява толкова, колкото няколко теми в които хората се джавкат! Това е лиен критерии. Това е твоя критерии и е хубаво че го имаш но не е мой и не искам да е мой.

Сега последното ти изречение ме навежда на разни мисли за тоталитаризъм. Виж Безсънна, ако това тук започне да се цензурира прекалено, просто ще се получи както стана с Любов. Толкова е просто, така че не моята теория е грешна, защото нямам теория, имам мнение, просто този клуб не е собственост нито на клубарите нито на модераторите.

Ако за теб постване на линкове на бележки е голяма помощ, не ме брой мен. За мен това си е живо клюкарене и доносничество, кой къде и какво насрал. Ти имаш очи и разум и можеш с прочитане на два поста да разбереш кво става. То и аз мога.



Ясно ми е твоето отношение към мен и някои други клубари. Ясно ми стана когато сама изтри 4 дълги параграфа собствен пост, в който ясно показа какви са ти личните предпочитания. Сега няма да споменавам никове, но аз го прочетох и те разбрах, преди да го делнеш. Просто аз нямам нужда от преструвки, и всячески го показвам. Но всеки има път, всеки има избор.

Моето искренно мнение е че клуба е отражение на действителността. Е в живота има и хубаво и лошо. Един ден си на кеф друг ден си кисел. Един ден се караш с колегите друг ден не се. Хубаво е да се стремим към висшето и към хармония, но нека приемем че всичките тези неща са част от нас, такива сме толкова можем. И в това няма нищо лошо.

И ти пиша само щото те обичам и ме боли от това, че лично се дръпна от мен, само щото съм те изкритикувал публично. Ако това толкова те е засегнало, те моля да ми простиш, наистина мен ме боли когато се държиш така с мен!



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Peperud]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано02.11.12 21:51



Поначало си прав за качествата на модератора, като изключим леко драматично-сектантския уклон на мнението. Това все пак е модератор, а не фюрер. Ииии освен това защо да трябва да ни възпитава тя? Та на нас ако ни липсват първите седем години, едва ли може някой да ни помогне.



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Aнгeлe]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано02.11.12 22:15



"За теб това кой кога какво ебал не те притеснява толкова, колкото няколко теми в които хората се джавкат!"

Хаха, е не, извинявай много, но да не би да ми каза току-що, че нечие ебане ТРЯБВА да ме притеснява? Че кой кого ебал мен кво ме вълнува? И кво ги вълнува тук другите хора, дето са дошли да разговарят? Естествено, че повече ме притесняват теми, в които хората се джавкат. Във всеки форум спокойната атмосфера за говорене е приоритет. А ебането си е абсолютно личен проблем на всеки един. Бах. Ако ви слуша човек предписанията за правилно и неправилно, верно може да откачи.





Относно теб и мен - не ме обичаш, Ангелито. Носталгия се казва това. По младостта, по прекараното заедно хубаво време, но недей така с обичането. Не сме близки отдавна и ти го знаеш. Може да пусна една тема за близостта да се поразхвърляме малко, но не сега. Много съм тежка на близост, а ти явно имаш друга представа.



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано02.11.12 22:39



Директор, не съм съгласен! Правенето на любов не е проблем!

пожелание е да се случва често и напоително. И като стана въпрос, да питам. Кой кого е любил в тоя клуб, че ми е много любопитно!

sol lucet omnibus

Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: шyндa]  
Автор Peperud (прелитащ)
Публикувано02.11.12 22:41



"Поначало си прав за качествата на модератора, като изключим леко драматично-сектантския уклон на мнението. Това все пак е модератор, а не фюрер. Ииии освен това защо да трябва да ни възпитава тя? Та на нас ако ни липсват първите седем години, едва ли може някой да ни помогне."

1.Един юзър можеш да го прецениш от пръв поглед - по ника, който си е избрал!
Не знам дали в речника за чужди думи съществува думата "Шунда". Но до колкото си спомням тя означава "путка" в говоримия език. Поне това помня от детството си.
2.Че един мод не е фюрер няма да споря. Освен да те попитам следния СКРОМЕН И ПРОСТ ВЪПРОС:
- За какво собствениците на дира и клубове създадоха "Правилника за участие в клубовете" ? Хайде отговори ми на този въпрос.

И следващия ми въпрос:
- Защо се получават всички битки и словесни войни м/у юзърите и съсипването на много клубове? Не е ли поради ПЪЛНОТО ИГНОРИРАНЕ НА ПРАВИЛНИКА ОТ ВСИЧКИ? Питам и очаквам твоя отговор!
И следващия ми въпрос:
- Мод, който държи да се спазват точките от Правилника "фюрер" ли е или най-обикновен мод?
2.Законите и правилниците във всяка страна НЕ СА СЪЗДАДЕНИ ЗА НОРМАЛНИТЕ И ИНТЕЛИГЕНТНИ ХОР! ТЕ НЕ ГИ НАРУШАВАТ.
СЪЗДАДЕНИ СА ЗА ПЪРВОСИГНАЛНИТЕ ГЪСЕНИЦИ - КОИТО НЕ ПРИЗНАВАТ НИ РЕД, НИ ЗАКОНИ, НИ ЗДРАВ РАЗУМ И ГИ НАРУШАВАТ И ИСКАТ ДА СИ ПРАВЯТ КАКВОТО СИ ИСКАТ....
3.Би ли ми обяснил значението на написаното от тебе:
"драматично-сектантския уклон на мнението"
Какво искаш да кажеш с това? Къде ти се привидяха "секти" и т.н. Какъв е смисъла на това изречение ????

"Та на нас ако ни липсват първите седем години, едва ли може някой да ни помогне."[/"

На тебе явно ти липсват!

Шундо/путко, я вър пикай и легай да спиш....


Всяка пеперуда е била гъсеница преди да литне свободна.

Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Peperud]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано02.11.12 22:43



Пеперуда, щото си ми приятел, бих искал в доказателсто на написаното от теб, да наставиш този филтър върху мен и да ми направиш анализ.



sol lucet omnibus

Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Polydeuces]  
Автор Peperud (прелитащ)
Публикувано02.11.12 22:50



"Пеперуда, щото си ми приятел, бих искал в доказателсто на написаното от теб, да наставиш този филтър върху мен и да ми направиш анализ."

1.Никът ми е "Пеперуд" - защо трябва да го изопачавате всички в този клуП????
2.За какъв "филтър" ми говориш? Не разбрах изобщо!



Всяка пеперуда е била гъсеница преди да литне свободна.

Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Peperud]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано02.11.12 22:53



Защото в българският език няма дума като твоята. След като ми се накара да го ползвам точно, аз се съобразявам. А за филтъра ли питаш? Не питай. Анализирай душо моя



sol lucet omnibus

Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано02.11.12 22:58



Хаха, е не, извинявай много, но да не би да ми каза току-що, че нечие ебане ТРЯБВА да ме притеснява?

току що ти казах, че на мен не ми допада да влизам в клуба и да чета кой кого ебал. А кой с кого се скарал, нито можеш нито има необходимост да проконролирваш. Големи хора сме, всеки си носи отговорност за това което пише. Не ми пречат темите с караниците, ама ни най-малко. Нормално е хората да си проявяват проявяването. А доколкото във всеки форум спокойната атмосфера е приоритет е хубаво да се запиташ защо са празни клубовете. Щото приоритет е атмосферата а не хората. Ама тва трудно ще се смели и ще изисква време да се вдене. Не са важни средствата (форумните правила) важни са хората (човешкия елемент и участие).

Аз дали те обичам или не, няма как нито да ти покажа, нито да ти докажа. Факт е обаче че имам по-различно отношение към теб. И това е нормално. Аз просто не зачерквам хора само защото са ми казали две думи напряко. Но кой колкото порастнал, дотам. Както аз нямам представа колко си тежка на близост така и ти нямаш представа, какво точно изпитвам към теб. :)

Аз приключвам диалога с теб по тази тема, защото се изчерпах. Просто се радвам че поне два поста обменихме па макар и не по най-веселия начин.



Редактирано от Aнгeлe на 02.11.12 23:00.



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор ШокоЛада (ама млада)
Публикувано02.11.12 23:01



По принцип не исках да се намесвам в темата, освен и аз да те поздравя за това, че ти си един от малкото модератори, който дори и само чрез ник показваш човешки образ /като поведение/. Говоря абсолютно сериозно.
Не знам дали разбират повечето хора тук, че много е трудно да си рефер на човешки страсти, защото като се събере повече народ, всеки е със своите чувства, възпитание и емоции...
За това приятелски съвет...ако разбира се може да го кажа така...не се връзвай толкова на спорещите, остави ги да си спорят и ако искат да се обиждат, така всеки един показва какво седи зад ника му...възпитание не можеш да дадеш на никой, можеш да наказваш, ама и това не си е работа. Нека хората се научат да седят зад думите си, защото е лесно да обиждаш и да бъдеш груб, като знаеш, че темата ще изчезне, но е трудно, когато си по-спокоен и се върнеш назад да видиш какво си натворил...


Поне така мисля...



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: ШокоЛада]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано02.11.12 23:03



Ама млада, ти имаш ли си гадже от клубовете?



sol lucet omnibus

Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано02.11.12 23:10



Аз не мога да разбера нещо друго. Толкова ли е трудно да се разбере, че калабалъка става, когато на хората от калабалъка нещо има харесва, нещо имат да си вземат от там. Ако не им харесва и няма нищо за тях, няма да го погледнат изобщо. Погледни темата за женският бой в калта. Почти 300 мнения за няколко часа и толкова емоция, толкова шарениика, като на панаир някак си. Беше весело, докато ти не се появи и не затвори вратите на панаира, а тъкмо щяхме да седнем на по питие и да си полафим човешки. .... ето така се развалят човешки отношения, а не с кавги и разправии. Ние не сме деца от детската градина и с Ангел и с Витална щяхме да се разберем отдавна, ако само беше направила забележка на тези, които седяха и още седят от страни и насъскват и нажежават обстановката, без да казват нищо съществено или вярно. Трички са, ама ти ги толерираш, защото? Заради тях и твоят толеранс към тях, се направих на пълна маймуна, на килимче даже, изтърпях какви ли не обиди и квалификации и накрая ти се държиш точно с мен, Ангел и Витална, като някакви деца от детската градина, за да им е добре на онези тричките недоволни. А това, че клуба се напълни и живна точно поради наличието на Ангел, Витална и мен и нашите диалози ... голям праз, нали?
Не те съдя, не те поучавам, само изказвам мнение и изчезвам.

Редактирано от roshava на 02.11.12 23:19.



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Polydeuces]  
Автор ШокоЛада (ама млада)
Публикувано02.11.12 23:12



Тц...нямам си...




ПП чакай да поясня от къде идва това млада...щото май подвеждам хората...не, не съм млада, не съм и стара де...ама някъде втора младост...Ника исках да бъде Лада /2107/, но беше зает и за това сложих едно шоко отпред...а млада е от Лада..т.е. Лада, ама от по-новите...щото старите са раздрънкани и с лош външен вид
Абе що се обяснявам да ме питаш...ама ей така, днес ми е ден на откровения и обяснения..... Така, че спокойно може да ме наричате Лада....



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: roshava]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано02.11.12 23:27



Рошло - оставаме си опоненти, но ми става смешно само като се сетя колко съм се смяла снощи.





Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: ШокоЛада]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано02.11.12 23:29



И аз мисля така.





Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Vitalite]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано02.11.12 23:34



То човек си избира за опоненти хора, от които има какво да си вземе. С тези, с които е на едно мнение, какво да си вземе?



Още имам мускулна треска на корема от смях. Ама как щяхме да стигнем до този смях, ако го нямаше другото, а?



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: roshava]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано02.11.12 23:45



Едно коктейлче преди сън?



WHITE LADY

RECIPE:
- 20 ml Cointreau
- 20 ml lemon juice
- 40 ml gin




Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Vitalite]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано02.11.12 23:53



От мен мезето и музиката.









Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Aнгeлe]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано03.11.12 08:40



Доникъде няма да стигнем така. Че на кого му трябва атмосфера, ако няма хора? Ти ще играеш с думите или ще пробваш най-сетне да ме разбереш??? Атмосферата срещу хората ще ми слага. Ква атмосфера без хора, ти такова чудо къде си видял, та да ми приписваш на мен, че това искам? Само мен ли ме грее спокойствието, на което държа тук? Значи скараните са хора и трябва да се разполагат по мегданя до безкрайност да се изливат, а другите хора хич не са хора, дето да ги уважим и да не ги караме навсякъде да се блъскат в излятото? По тая точка няма да се разберем. Пък и нещо опитваш да ме изкараш, че на всяка крива дума се бутам да преча, ах недей. Не си познал да ме ядеш точно по тоя въпрос. По-обвиняван в ненамеси мод сигурно няма наоколо. И не страдай, че съм те зачеркнала за две думи напряко. Първо думите ти абсолютно не са само две, ами от години се фръцкаш - ах, ако Безсънна не направи еди-какво си, аз ще си ходя от тоя скапан клуб - пък после аз съм ти крива, че съм се дръпнала. Демонстрираш ми недоволство, а пак си тук, и пак в някаква драма участваш, ми по-добре да стоя настрана. И второ - това не е зачеркване, а самосъхранение. Ти се държиш противоречиво, а аз така не обичам. Нямам ти доверие и това е. Смятам, че си напълно способен още утре да си промениш и позицията, и мнението, и отношението, ако нещо не ти изнася. Кой колкото пораснал, точно така. Какво, ако бъркам? Нищо. За мене си е. И твоето си е за теб. Оттеглям се от темата.



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: шyндa]  
Автор Matin Diamant (la femme)
Публикувано03.11.12 09:28



Кво да видя тук, всеки мисли, че зарад него клубчето е оборотно



Адмирирам Бзън и аз, нищо че се случи да не съм съгласна с нейно решение.



Тема мнение и въпроснови [re: Бeзcъницa]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано03.11.12 10:41



Само да питам, кой клуб със спокойна атмосфера е пълен с хора? 90% от клубовете са със спокойна атмосфера, защото са празни и се пише в тях на месец по веднъж. Толкова ли е трудно да се види, че където има страсти, там са хората. Където има плам, искри, а не където мирно и кротко някой обяснява за някоя плетка или рецепта или са цилюват и прегръщат приятелски. Лошата атмосфера не я създават спорещите, обменящите си страстно мнения по различни въпроси, флиртуващи на високо ниво/чрез танц, а не чрез вулгаризми/, а тези които от завист, че не могат да се включат по друг начин си нарочват страна и правят лагери.
Когато Ангел и рошла бяха в конфликт, ако шътката и кафето не бяха направили лагер около Ангел, конфликта щеше да премине в съвсем друго измерение, а не във замергане с мръсно бельо с обвинения кое на кой е. Т.е. като искаш да има добра атмосфера в клуба, предотвратявай правенето на отбори и остави двамата спорещи да се оправят сами, защото всеки поживял и поопарил се в живота знае, че намеси ли се трети /камо ли 4,5/ в един спор, става мазало.

И искам да питам, дали и ако, то до кога не мога да пиша с Ангел и Витална? За да знам дали изобщо да пиша тик /не е заплаха изобщо, просто те питам, за да си направя и аз сметката/.



Редактирано от roshava на 03.11.12 10:56.



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Matin Diamant]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано03.11.12 11:01



Запитай се, защо ти вече не пишеш в клуб Любов? И колко теми ти самата си пуснала там и тук? И защо толкова държиш да правиш лагери и да си срещу някого?

п.п.
Лесно е да обвиняваме, трудно е да поемем отговорност.





Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: roshava]  
Автор Matin Diamant (la femme)
Публикувано03.11.12 11:21



"Лесно е да обвиняваме, трудно е да поемем отговорност. "

Какво по- точно имаш предвид?

На другите въпроси нямам намерение да ти отговарям. Само ще ти припомня, че беше параноясала по мен в Любов, и те дразнеше, че си говоря с твоя възлюблен.

Другото са си някви тови лични интерпретации, които не ме интересуват.

Редактирано от Matin Diamant на 03.11.12 11:23.



Тема по тематанови [re: Matin Diamant]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано03.11.12 11:51



Точно за такива като теб говоря тук

, защото ти не спориш с мен по някаква тема, в който спор да се изкажат различни мнения и да има нещо интересно да се чете. А само показваш лошо отношение и мяташ мръсно бельо, което именно създава не лошата атмосфера, а лошият мирис в клуба. Схващаш ли?

Като имаш нещо лично към мен, пиши го на бележки, че да го изясним по женски, а не с тези подхврлянки и подмятанки на минали събития, които показват само безсилието ти да се справиш с настоящето. Миналото е история, а не повод за бъдещи събития. Тук и сега се гради бъдещето и точно това е отговорността на всеки. Тук и Сега да забрави миналото и да вложи усилия, за създаване на по-красиво утре. Ти какво правиш по въпроса? Обвиняваш или поемаш отговорност?



Тема Re: по тематанови [re: roshava]  
Автор Matin Diamant (la femme)
Публикувано03.11.12 11:59






Ти не си в ред бе. С теб не желая да разговарям. Не ме репликирай, не ме чети. Аз ще направя същото. Убедила съм се, че разговорите с теб са преливане от пусто в празно и не си ми приятна по никой начин. Нека да споделим желанието си да сме конструктивни за клуба и това да са последните ни реплики една към друга.

Изобщо, ама изобщо не ме занимавай.



Тема Re: по тематанови [re: Matin Diamant]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано03.11.12 12:04



Съжалявам, че таиш в себе си толкова отрицателности и имаш толкова лоши етикетчета в съзнанието си. Ако да не си в ред, значи да не обременяваш другите със собствените си отрицателности, о.к., не съм в ред, а ти си. Дерзай!





Редактирано от roshava на 03.11.12 12:53.



Тема Re: мнение и въпроснови [re: roshava]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано03.11.12 12:57



Оооо, точно ти, дето уж страдаш от офанзивата срещу теб, си тръгнала сега да ме убеждаваш колко били полезни споровете. Ако това ще ви е "високото ниво", предпочитам на ниско да караме. Без лични анализи и без досадни тъпи реплики от по пет думи колкото да се дъвчете. Не ми е цел в живота да ви дебна нон-стоп кой с кого се дрънка, имам си и друга работа.



Тема да бъдем откровенинови [re: Бeзcъницa]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано03.11.12 13:25



Написах ли ти поне една бележка или един пост в който да ти кажа. "Помощ, те ме нападат?" или "Изтрий тези теми, че ме притеснява написаното в тях?"

Безсънна, мен не ме притеснява изобщо отношението на другите към мен, защото имам разбирането за причините на тяхното поведение. А когато го играя "Страдалната Геновева", то е за да дам възможност на другите да си кажат каквото им е на душа, да си го излеят, а не да го таят в себе си. За това ти казах, че се направих на абсолютна маймуна и на килимче, за да мине вълната на отрицателност и да се спре със създаването на отбори. А последната тема, мисля, че постигна точно това, защото разсмя всички, но ти точно тогава започна със забраните.

Без лични анализи и без досадни тъпи реплики от по пет думи колкото да се дъвчете.
Безсънче, точно мен ли обвиняваш е по 5 думи? Където най-много се обяснявам и където най-много доводи давам за всичко което казвам?



Не ми е цел в живота да ви дебна нон-стоп кой с кого се дрънка, имам си и друга работа.
Това значи ли, че можем да си пишем с Ангел и Витална без да ни триеш?



Тема Re: да бъдем откровенинови [re: roshava]  
Автор ШокоЛада (ама млада)
Публикувано03.11.12 14:06



Миличка Рошко, знаеш, че съм добронамерена и дано правилно разбереш, това което ти пиша....
Прекалено надълбоко приемаш нещата, връзваш се и това дава възможност на останалите да те нападат. Научи се да уважаваш себе си, за да те уважават и другите. Не е нужно на никой да бъдеш килимче, само и само в клуба да няма дразги. Напротив, трябва да разбереш, че това е само клуб и по принцип тук е най-лесно хората да си "изхвърлят" емоциите. Ето на мен днес ми е криво, влизам и те нападам, защото не ми харесва някакво твое мнение. Аз обаче не те нападам защото си Рошла, а защото ми е криво, а ти се връзваш и започваш да се обясняваш и да отвръщаш...А като приемем факта, че се намесят и други хора в защита на мен или на теб и то става мазало...Разбираш ли ме? Не приемай нещата така лично...ама някой ти казал нещо, ама обвиняват те за втората световна война...и какво от това...да си говорят... Не можеш да угодиш на всички, за това не се и опитвай...само на теб ще ти е вътрешно. Приеми клуба като място за забавление, пиши само в позитивните теми и не си оправяй отношенията с никой публично. Винаги ще има хора, които ще те харесват и такива, които няма да те харесват...Приеми го..
Но това важи само при условие, че не искаш дразги и разправии...но ако те ти доставят удоволствие, в смисъл искаш да си в центъра, независимо от цената, е съвсем друго нещо...тогава си плащаш цената /нападките и обидите/ и си седиш в центъра....

ПП давам ти пример с Ангел. Той изля такава помия по твои адрес, толкова много обиди ти нанесе, а ти продължаваш да си говориш с него...Защо? Не знам историята на дразгите ви, но недопустимо е един мъж да има такова държание към една жена, независимо какво е направила тази жена. И всичкото това нещо стана в ефир...на кому беше нужно това?
Не се прави и на жертва...не си...просто с твоето поведение провокираш...обясняваш се прекалено много и търпиш прекалено много...
А знаеш ли колко е лесно да не отвръщаш на никого и да си позитивен, в смисъл да пишеш по темите... да се шегуваш...и да не се взимаш на сериозно...
А Безсънна е най-свестният модератор, доказателство за нейната свестност и безпристрастност е това, че я нападат всички враждуващи групички...но е трудно да управлява емоциите на хората...за това не я занимавайте с такива проблеми..помислете, че сте големи хора, които сами могат да си решат проблемите... то даже не са и проблеми...а моментни недоразумения...


Разбра ме нали?



Тема Re: да бъдем откровенинови [re: ШокоЛада]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано03.11.12 15:53



Знам, че си добронамерена и разбирам гледната ти точка отлично. Разбирам и отношението ти и ти благодаря за което.



Да, ако ставаше дума за това, че някой станал на криво и рошла му се видял най-подходящият за спаринг, няма да има нищо лошо. С Файлето например колко пъти сме си мешали капите кат му падне пердето, ама накрая с целувки завършва всичко. /Нали Файле? Цунк/. На такива неща не се връзвам, даже влизам в боя от раз с най-добри намерения. Пробвай ме и ще видиш.

Обаче, цял месец с когото и да си напишеш нещо, с когото и да влезна в разногласие, веднага да се появяват няколко девойки и да почнат да ми вадят писания от преди 2-3години в друг клуб или да намекват, че ме знаели, щот сме си написали няколко бележки, и да ми обясняват, че ме били знаели каква съм и как всички трябвало да научат тяхното мнение за мен, за да спрат да си пишат с мен ... не, не го приемам пак лично, не им се и връзвам, обаче е адски досадно и надали на някой му е приятно, особено когато няма никакъв шанс това да спре, защото въпросните са си навили на пръста, че трябва да ме накарат да спра да пиша тук. Та се направих на маймуна и на килимче, за да вляза в ролята, която те ми приписват, ама това не накара другите да спрат да пишат с мен, напротив, дойдоха и още хора и с тях си пиша също без проблем, а каква тема само спретнахме от 300мнения, само като се сетя и се усмихвам ... т.е. исках да покажа на въпросните персони, че каквато и да съм, това няма да накара хората да спрат да си пишат с мен. Ако могат да го разберат, ще е за тяхно добро, защото не мога да разбера този техен мазохизъм, да се набутват с отрицателни емоции, заради някой напълно непознат, който не им е в живота. А за мен ... не, не ми е вътрешно, както се казва, изкривяване някакво ми е от призванието.
Да, разбирам те, но не мога да съм перде, емпатията ми е вродена и това винаги ми играе лоша шега. Обичам да се раздавам, но това е проблем за останалите. Като видя тъмнина и знам как да я озаря ... как да подминавам, още не съм се научила.
Що се отнася до центъра на внимание, мразя го, за това се дразня, като стана обект на обсъждане и почвам да се лигавя, че съм гуру, муру и тем подобни, което в реала чупи ледове, ама тук на камък все бия и хвърчат изкри. Та ще сменям тактиката, то се е видяло.

П.П.
Имам лошият навик, да гледам само позитивите в хората. За това продължавам да пиша с всеки един в който съм видяла нещо хубаво и полезно или знам нещо с което мога да съм му полезна. Ангел, е човек и като всеки такъв има емоции, за част от които аз съм виновна, за това приемам неговата агресия, с която искаше да си възвърне баланса. Но същевременно, Ангел има добри гледни точки, които ми допадат и ми харесва да погледна нещата и през неговият поглед. Трябва ли да се лиша от Ангел с добрите гледни точки, заради агресивният Ангел? Не мисля.

А знаеш ли колко е лесно да не отвръщаш на никого и да си позитивен, в смисъл да пишеш по темите... да се шегуваш...и да не се взимаш на сериозно... Когато влязох в клуба, направих точно това, но поради различното ми мислене за нещата още на втората или третата тема, бях обсъждана и от тогава постоянно ми се повтаря, че това което пиша не е това което мисля, че е от книжки и тем подобни неща, което не засяга никого, защото нито живеят живота ми, нито съм им в къщите. Но е факт, че го правят.


И да, големи хора сме, за това не разбирам и не мога да приема, това триене на разговорите ни с Виталната и Ангел. "Вие двете няма да си говорите", според теб отношение към големи хора ли е? Ето това приемам единствено лично и за това попитах до кога ще е тази забрана, която според мен няма да премахне лагерите, а ще ги затвърди.

Надявам се и ти да ме разбереш правилно.



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Peperud]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано03.11.12 16:41



пеперудо, опс. Пеперуде

, ти къв си бе? - поредния ненормалник, обитаващ форумното пространство, или просто Файла№2?
У Файла поне има благородство, интелект и чувство за хумор, докато у теб има само глупотевини, тъпня и сектанстко-натрапчиви ирационални отклонения
няма какво да ти обяснявам, взри се в себе си, всичко ще ти се изясни, ако можеш де, май ще ти е доста трудничко



Тема Re: да бъдем откровенинови [re: roshava]  
Автор ШокоЛада (ама млада)
Публикувано03.11.12 17:22



Разбрахте..и спираме, защото наистина нета не е място за такива разговори...ако искаш ще ти пратя на бележки скайпа, за да може да си лафим, без да обременяваме хората тук да ни четат.


НО...има една истина...когато всички или поне повечето са против теб, трябва да се замислиш къде бъркаш и въобще бъркаш ли...
И аз се изцепих тук с един доста гаден постинг против Пеперуд, но тогава наистина не бях на кеф когато го четях, а пък и с него си имаме стара дразга. Ето за това ти говорих...че съм го чела десетки пъти и не съм му обръщала внимание, но тогава ме хвана в настроение и избухнах...за което не бях права разбира се...Пеперуд си е Пеперуд и има право да пише каквото си иска...а аз защо му се връзвам? Да ме пита човек... Много съм му благодарна, че тогава ме подмина и не се заяде с мен, а беше в правото си да го направи...но човека не го направи и с това ме накара да се почувствам неправа...
За Ангел нямам думата... на мен ми е симпатичен, въпреки, че с много неща не съм съгласна с него, но това не пречи да го уважавам...
И спри да се обясняваш...какво си искала, защо си казала и т.н., говориш и заставаш зад думите си и толкоз...на кой му харесва добре, на кой не, да не те чете и толкова...



Тема Re: да бъдем откровенинови [re: ШокоЛада]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано03.11.12 17:34



Това е последната тема в която се обяснявам.




Ако и на теб ще ти е приятно да си лафим, прати ми го.



Тема Re: да бъдем откровенинови [re: roshava]  
Автор ШокоЛада (ама млада)
Публикувано03.11.12 17:37



Ехеее...изпратих го...


На мен ми е приятно да си говоря с всички...



Тема Re: да бъдем откровенинови [re: roshava]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано03.11.12 19:10



Това значи ли, че можем да си пишем с Ангел и Витална без да ни триеш?

можело ли?



естествено че може.



Тема Re: да бъдем откровенинови [re: Aнгeлe]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано03.11.12 19:15



Коктейлче?





CARIBBEAN

RECIPE:
- 50 ml Cointreau
- 50 ml Mount Gay Rum
- 50 ml banana juice




Тема Re: да бъдем откровенинови [re: Vitalite]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано03.11.12 19:47









Тема Re: да бъдем откровенинови [re: Aнгeлe]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано03.11.12 19:49





Обяд или вечеря?



Тема Re: да бъдем откровенинови [re: Vitalite]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано03.11.12 20:07



На момъка, само рибка и зеленчуци, какви са тези меса.





Тема Re: да бъдем откровенинови [re: Aнгeлe]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано03.11.12 20:09



Кат ни изтрият, ще видиш тогава кво може.



Не че не е забавно да правим на пука на другарката.



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: шyндa]  
Автор Peperud (прелитащ)
Публикувано03.11.12 20:31



"пеперудо, опс. Пеперуде , ти къв си бе? - поредния ненормалник, обитаващ форумното пространство, или просто Файла№2?
У Файла поне има благородство, интелект и чувство за хумор, докато у теб има само глупотевини, тъпня и сектанстко-натрапчиви ирационални отклонения "


"Виж му ника "путка" и му скрой шапка....?"

Всяка пеперуда е била гъсеница преди да литне свободна.

Тема Re: да бъдем откровенинови [re: ШокоЛада]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано05.11.12 00:15



ехх тоя Ангел!



Грешиш за много неща, но смисъл да се обяснявам както ти самтата казваш - няма.
Сега когато се махна от този клуб ще си изпокъсате главите сами. То вече почна - на човек не му трябва тез - трябва му някой на който да му го начука.

А аз ще си седя с дружките на топло и ще си слушаме музичка.

Айде на тебе за сега бай бай. И недей така да поляризираш драматично и драстично.



Тема Re: да бъдем откровенинови [re: roshava]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано05.11.12 00:17



далеч беше от истината, далеч си и оставаш. Агресия при мен не е имало. Ама айде нема постваме бележки.



Нека ти се сбъднат дръзките дързости от думи в дела! Успех и дерзай.

За мен Споделено си беше един страхотен клуб. Сега както
споменах в една друга тема се превърна в клоака.



Тема Re: да бъдем откровенинови [re: Aнгeлe]  
Автор ШokoЛaдa (ама млада)
Публикувано05.11.12 00:18



сега пък какво съм направила?


Нещо сгафих ли та така пишеш?

И недей така да поляризираш драматично и драстично.
Дай жокер, моля те!



Тема Re: да бъдем откровенинови [re: Aнгeлe]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано05.11.12 00:19



Да не те е хванал вируса на Файлето нещо?



Дишай дълбоко и ще ти мине.



Тема Re: да бъдем откровенинови [re: roshava]  
Автор ШokoЛaдa (ама млада)
Публикувано05.11.12 00:20



Абе...мааани...тази вечер все аз си го отнасям...


Ама тук наистина не се сещам за какво...



Тема Re: да бъдем откровенинови [re: roshava]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано05.11.12 00:23



Рошава, нито съм обидил, нито нищо. Ако си препрочетете постовете, ще схванете че не аз говоря за вас а вие за мен. И светлината в която ми споменавате името не е любовна. Тъй като аз съм достатъчно широко скроен, приемам го за моментна слабост от ваша страна, към моята така колоритна и провокативна личност - което самият аз не мога да отрека.





Тема Re: да бъдем откровенинови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано05.11.12 00:25



няма нужда да схващаш. Просто го отнасяй и се кефи.







Тема Re: да бъдем откровенинови [re: Aнгeлe]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано05.11.12 00:27



Аз съм точно толкова далеч от твоята истина, колкото ти си от моята, но това пречи само на теб. На мен не ми пречи. И аз съм казала нещо лично на теб, а ти на мегдана, което именно го прави грозно и агресивно. Соченето с пръст не е мъжка постъпка, както и да го погледнеш.



Е да, тогава беше единственият петел, сега не можеш да се пребориш за внимание с другите.


Пак ли плашиш, че ще си тръгваш от клуба? Кого?



Тема Re: да бъдем откровенинови [re: Aнгeлe]  
Автор ШokoЛaдa (ама млада)
Публикувано05.11.12 00:27



Ако ти прочетеш постовете, както трябва, без да ги кривиш, тогава ще разбереш, че светлината е положителна и граничи с уважение...
казах, че си ми симпатичен и те уважавам, а това, че не подкрепям обидите ти към Рошла е съвсем друга бира...Но това даже не е и към теб, а към всеки мъж, който обижда и напада...
Нали правилно си разбрал нещата....а още повече там аз просто говорих с Рошла, да не се обяснява...и да уважава себе си..
Но както и да е...ти си знаеш.



Тема Re: да бъдем откровенинови [re: Aнгeлe]  
Автор ШokoЛaдa (ама млада)
Публикувано05.11.12 00:29



Абе кефя се аз...ама нещо кефа взе да ми става много голям...та вЕрно се изплаших...дали ще мога да понеса толкова много кеф....маааани сериозна работа си е това...





Тема Re: да бъдем откровенинови [re: roshava]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано05.11.12 00:30



никого не плаша! Просто ми е скучно тук. И определно високофразни теми без реално покритие няма как да ми задържат вниманието дълго.



Айде поживьом увидим.





Тема Re: да бъдем откровенинови [re: Aнгeлe]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано05.11.12 00:31



Интерпретацията ти куца ... гледаш криво и мериш криво. Не знам защо, а и не ме интересува. Ти си знаеш.





Тема Re: да бъдем откровенинови [re: Aнгeлe]  
Автор ШokoЛaдa (ама млада)
Публикувано05.11.12 00:32



Ми пусни една интересна за теб тема де...ще ми е интересно...
Аз в твоя тема не съм писала...



Тема Re: да бъдем откровенинови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано05.11.12 00:33



направи си една проста услуга:

1. Погледни темите които съм поствал в последните 6 месеца (може и 10 години откакто пиша тук)
2. Виж държал ли съм се към друга жена така както към рошавата.
3. И ако не, запитай се защо!



айде имаш домашно аз се оттеглям в моите покои.





Тема Re: да бъдем откровенинови [re: Aнгeлe]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано05.11.12 00:33



Щом чакаш друг да ти прави веселото, не се учудвай, че не го прави по твоят начин.

Скуката е в теб, скъпи!



Тема Re: да бъдем откровенинови [re: Aнгeлe]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано05.11.12 00:35



Защото не си срещал толкова огнена жена, която да ти пали така силно кръвчицата.





Тема Re: да бъдем откровенинови [re: ШokoЛaдa]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано05.11.12 00:36



че кой е казал че няма да пускам. въпроса е че тук нямам желание.



айде лека и мека.



Тема Re: да бъдем откровенинови [re: ШokoЛaдa]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано05.11.12 00:36



Не му се връзвай, яд го е на мен, ти си само потърпевш.





Тема Re: да бъдем откровенинови [re: Aнгeлe]  
Автор ШokoЛaдa (ама млада)
Публикувано05.11.12 00:38



Ангелеее, не съм правила дисекция на твоето поведение, а на Рошлата...
Както и да е...остави домашните, особено пък ако са свързани с миналото, него си го оставям там където му е мястото...гледам настоящето и бъдещето...
Ако съм те обидила, не е било с цел.. да знаеш...





Тема Re: да бъдем откровенинови [re: roshava]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано05.11.12 00:39



аз ти казвам, много си далеч от истината.





Тема Re: да бъдем откровенинови [re: roshava]  
Автор ШokoЛaдa (ама млада)
Публикувано05.11.12 00:40



Защото не си срещал толкова огнена жена, която да ти пали така силно кръвчицата.
---------------------------------

....егати до там ли е стигнало...ама ти си била голяма флиртаджийка..да знаеш...
аз съм скромна и срамежлива...не съм като теб...



Тема Re: да бъдем откровенинови [re: Aнгeлe]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано05.11.12 00:41



Кой е казал, че говоря истини, Ангеле?





Тема Re: да бъдем откровенинови [re: Aнгeлe]  
Автор ШokoЛaдa (ама млада)
Публикувано05.11.12 00:41



Лека...



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано05.11.12 13:17



Бзъннче, ама ти сериозно ли се опасяваш да не се уплаша от натискане?



А аз се чудя как да те приклещя в ъгъла, за да не мърдаш



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: шyндa]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано05.11.12 21:36



Доообре тогава, отивам да се паркирам в ъгъла и те чакам.







Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Nazgulll]  
Автор Well (Сянката Му)
Публикувано06.11.12 07:41



Мда, цена няма ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.