Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:10 11.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: по тематанови [re: Matin Diamant]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано03.11.12 12:04



Съжалявам, че таиш в себе си толкова отрицателности и имаш толкова лоши етикетчета в съзнанието си. Ако да не си в ред, значи да не обременяваш другите със собствените си отрицателности, о.к., не съм в ред, а ти си. Дерзай!





Редактирано от roshava на 03.11.12 12:53.



Тема Re: мнение и въпроснови [re: roshava]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано03.11.12 12:57



Оооо, точно ти, дето уж страдаш от офанзивата срещу теб, си тръгнала сега да ме убеждаваш колко били полезни споровете. Ако това ще ви е "високото ниво", предпочитам на ниско да караме. Без лични анализи и без досадни тъпи реплики от по пет думи колкото да се дъвчете. Не ми е цел в живота да ви дебна нон-стоп кой с кого се дрънка, имам си и друга работа.



Тема да бъдем откровенинови [re: Бeзcъницa]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано03.11.12 13:25



Написах ли ти поне една бележка или един пост в който да ти кажа. "Помощ, те ме нападат?" или "Изтрий тези теми, че ме притеснява написаното в тях?"

Безсънна, мен не ме притеснява изобщо отношението на другите към мен, защото имам разбирането за причините на тяхното поведение. А когато го играя "Страдалната Геновева", то е за да дам възможност на другите да си кажат каквото им е на душа, да си го излеят, а не да го таят в себе си. За това ти казах, че се направих на абсолютна маймуна и на килимче, за да мине вълната на отрицателност и да се спре със създаването на отбори. А последната тема, мисля, че постигна точно това, защото разсмя всички, но ти точно тогава започна със забраните.

Без лични анализи и без досадни тъпи реплики от по пет думи колкото да се дъвчете.
Безсънче, точно мен ли обвиняваш е по 5 думи? Където най-много се обяснявам и където най-много доводи давам за всичко което казвам?



Не ми е цел в живота да ви дебна нон-стоп кой с кого се дрънка, имам си и друга работа.
Това значи ли, че можем да си пишем с Ангел и Витална без да ни триеш?



Тема Re: да бъдем откровенинови [re: roshava]  
Автор ШокоЛада (ама млада)
Публикувано03.11.12 14:06



Миличка Рошко, знаеш, че съм добронамерена и дано правилно разбереш, това което ти пиша....
Прекалено надълбоко приемаш нещата, връзваш се и това дава възможност на останалите да те нападат. Научи се да уважаваш себе си, за да те уважават и другите. Не е нужно на никой да бъдеш килимче, само и само в клуба да няма дразги. Напротив, трябва да разбереш, че това е само клуб и по принцип тук е най-лесно хората да си "изхвърлят" емоциите. Ето на мен днес ми е криво, влизам и те нападам, защото не ми харесва някакво твое мнение. Аз обаче не те нападам защото си Рошла, а защото ми е криво, а ти се връзваш и започваш да се обясняваш и да отвръщаш...А като приемем факта, че се намесят и други хора в защита на мен или на теб и то става мазало...Разбираш ли ме? Не приемай нещата така лично...ама някой ти казал нещо, ама обвиняват те за втората световна война...и какво от това...да си говорят... Не можеш да угодиш на всички, за това не се и опитвай...само на теб ще ти е вътрешно. Приеми клуба като място за забавление, пиши само в позитивните теми и не си оправяй отношенията с никой публично. Винаги ще има хора, които ще те харесват и такива, които няма да те харесват...Приеми го..
Но това важи само при условие, че не искаш дразги и разправии...но ако те ти доставят удоволствие, в смисъл искаш да си в центъра, независимо от цената, е съвсем друго нещо...тогава си плащаш цената /нападките и обидите/ и си седиш в центъра....

ПП давам ти пример с Ангел. Той изля такава помия по твои адрес, толкова много обиди ти нанесе, а ти продължаваш да си говориш с него...Защо? Не знам историята на дразгите ви, но недопустимо е един мъж да има такова държание към една жена, независимо какво е направила тази жена. И всичкото това нещо стана в ефир...на кому беше нужно това?
Не се прави и на жертва...не си...просто с твоето поведение провокираш...обясняваш се прекалено много и търпиш прекалено много...
А знаеш ли колко е лесно да не отвръщаш на никого и да си позитивен, в смисъл да пишеш по темите... да се шегуваш...и да не се взимаш на сериозно...
А Безсънна е най-свестният модератор, доказателство за нейната свестност и безпристрастност е това, че я нападат всички враждуващи групички...но е трудно да управлява емоциите на хората...за това не я занимавайте с такива проблеми..помислете, че сте големи хора, които сами могат да си решат проблемите... то даже не са и проблеми...а моментни недоразумения...


Разбра ме нали?



Тема Re: да бъдем откровенинови [re: ШокоЛада]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано03.11.12 15:53



Знам, че си добронамерена и разбирам гледната ти точка отлично. Разбирам и отношението ти и ти благодаря за което.



Да, ако ставаше дума за това, че някой станал на криво и рошла му се видял най-подходящият за спаринг, няма да има нищо лошо. С Файлето например колко пъти сме си мешали капите кат му падне пердето, ама накрая с целувки завършва всичко. /Нали Файле? Цунк/. На такива неща не се връзвам, даже влизам в боя от раз с най-добри намерения. Пробвай ме и ще видиш.

Обаче, цял месец с когото и да си напишеш нещо, с когото и да влезна в разногласие, веднага да се появяват няколко девойки и да почнат да ми вадят писания от преди 2-3години в друг клуб или да намекват, че ме знаели, щот сме си написали няколко бележки, и да ми обясняват, че ме били знаели каква съм и как всички трябвало да научат тяхното мнение за мен, за да спрат да си пишат с мен ... не, не го приемам пак лично, не им се и връзвам, обаче е адски досадно и надали на някой му е приятно, особено когато няма никакъв шанс това да спре, защото въпросните са си навили на пръста, че трябва да ме накарат да спра да пиша тук. Та се направих на маймуна и на килимче, за да вляза в ролята, която те ми приписват, ама това не накара другите да спрат да пишат с мен, напротив, дойдоха и още хора и с тях си пиша също без проблем, а каква тема само спретнахме от 300мнения, само като се сетя и се усмихвам ... т.е. исках да покажа на въпросните персони, че каквато и да съм, това няма да накара хората да спрат да си пишат с мен. Ако могат да го разберат, ще е за тяхно добро, защото не мога да разбера този техен мазохизъм, да се набутват с отрицателни емоции, заради някой напълно непознат, който не им е в живота. А за мен ... не, не ми е вътрешно, както се казва, изкривяване някакво ми е от призванието.
Да, разбирам те, но не мога да съм перде, емпатията ми е вродена и това винаги ми играе лоша шега. Обичам да се раздавам, но това е проблем за останалите. Като видя тъмнина и знам как да я озаря ... как да подминавам, още не съм се научила.
Що се отнася до центъра на внимание, мразя го, за това се дразня, като стана обект на обсъждане и почвам да се лигавя, че съм гуру, муру и тем подобни, което в реала чупи ледове, ама тук на камък все бия и хвърчат изкри. Та ще сменям тактиката, то се е видяло.

П.П.
Имам лошият навик, да гледам само позитивите в хората. За това продължавам да пиша с всеки един в който съм видяла нещо хубаво и полезно или знам нещо с което мога да съм му полезна. Ангел, е човек и като всеки такъв има емоции, за част от които аз съм виновна, за това приемам неговата агресия, с която искаше да си възвърне баланса. Но същевременно, Ангел има добри гледни точки, които ми допадат и ми харесва да погледна нещата и през неговият поглед. Трябва ли да се лиша от Ангел с добрите гледни точки, заради агресивният Ангел? Не мисля.

А знаеш ли колко е лесно да не отвръщаш на никого и да си позитивен, в смисъл да пишеш по темите... да се шегуваш...и да не се взимаш на сериозно... Когато влязох в клуба, направих точно това, но поради различното ми мислене за нещата още на втората или третата тема, бях обсъждана и от тогава постоянно ми се повтаря, че това което пиша не е това което мисля, че е от книжки и тем подобни неща, което не засяга никого, защото нито живеят живота ми, нито съм им в къщите. Но е факт, че го правят.


И да, големи хора сме, за това не разбирам и не мога да приема, това триене на разговорите ни с Виталната и Ангел. "Вие двете няма да си говорите", според теб отношение към големи хора ли е? Ето това приемам единствено лично и за това попитах до кога ще е тази забрана, която според мен няма да премахне лагерите, а ще ги затвърди.

Надявам се и ти да ме разбереш правилно.



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Peperud]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано03.11.12 16:41



пеперудо, опс. Пеперуде

, ти къв си бе? - поредния ненормалник, обитаващ форумното пространство, или просто Файла№2?
У Файла поне има благородство, интелект и чувство за хумор, докато у теб има само глупотевини, тъпня и сектанстко-натрапчиви ирационални отклонения
няма какво да ти обяснявам, взри се в себе си, всичко ще ти се изясни, ако можеш де, май ще ти е доста трудничко



Тема Re: да бъдем откровенинови [re: roshava]  
Автор ШокоЛада (ама млада)
Публикувано03.11.12 17:22



Разбрахте..и спираме, защото наистина нета не е място за такива разговори...ако искаш ще ти пратя на бележки скайпа, за да може да си лафим, без да обременяваме хората тук да ни четат.


НО...има една истина...когато всички или поне повечето са против теб, трябва да се замислиш къде бъркаш и въобще бъркаш ли...
И аз се изцепих тук с един доста гаден постинг против Пеперуд, но тогава наистина не бях на кеф когато го четях, а пък и с него си имаме стара дразга. Ето за това ти говорих...че съм го чела десетки пъти и не съм му обръщала внимание, но тогава ме хвана в настроение и избухнах...за което не бях права разбира се...Пеперуд си е Пеперуд и има право да пише каквото си иска...а аз защо му се връзвам? Да ме пита човек... Много съм му благодарна, че тогава ме подмина и не се заяде с мен, а беше в правото си да го направи...но човека не го направи и с това ме накара да се почувствам неправа...
За Ангел нямам думата... на мен ми е симпатичен, въпреки, че с много неща не съм съгласна с него, но това не пречи да го уважавам...
И спри да се обясняваш...какво си искала, защо си казала и т.н., говориш и заставаш зад думите си и толкоз...на кой му харесва добре, на кой не, да не те чете и толкова...



Тема Re: да бъдем откровенинови [re: ШокоЛада]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано03.11.12 17:34



Това е последната тема в която се обяснявам.




Ако и на теб ще ти е приятно да си лафим, прати ми го.



Тема Re: да бъдем откровенинови [re: roshava]  
Автор ШокоЛада (ама млада)
Публикувано03.11.12 17:37



Ехеее...изпратих го...


На мен ми е приятно да си говоря с всички...



Тема Re: да бъдем откровенинови [re: roshava]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано03.11.12 19:10



Това значи ли, че можем да си пишем с Ангел и Витална без да ни триеш?

можело ли?



естествено че може.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.