Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:30 12.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Vitalite]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано02.11.12 23:34



То човек си избира за опоненти хора, от които има какво да си вземе. С тези, с които е на едно мнение, какво да си вземе?



Още имам мускулна треска на корема от смях. Ама как щяхме да стигнем до този смях, ако го нямаше другото, а?



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: roshava]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано02.11.12 23:45



Едно коктейлче преди сън?



WHITE LADY

RECIPE:
- 20 ml Cointreau
- 20 ml lemon juice
- 40 ml gin




Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Vitalite]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано02.11.12 23:53



От мен мезето и музиката.









Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Aнгeлe]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано03.11.12 08:40



Доникъде няма да стигнем така. Че на кого му трябва атмосфера, ако няма хора? Ти ще играеш с думите или ще пробваш най-сетне да ме разбереш??? Атмосферата срещу хората ще ми слага. Ква атмосфера без хора, ти такова чудо къде си видял, та да ми приписваш на мен, че това искам? Само мен ли ме грее спокойствието, на което държа тук? Значи скараните са хора и трябва да се разполагат по мегданя до безкрайност да се изливат, а другите хора хич не са хора, дето да ги уважим и да не ги караме навсякъде да се блъскат в излятото? По тая точка няма да се разберем. Пък и нещо опитваш да ме изкараш, че на всяка крива дума се бутам да преча, ах недей. Не си познал да ме ядеш точно по тоя въпрос. По-обвиняван в ненамеси мод сигурно няма наоколо. И не страдай, че съм те зачеркнала за две думи напряко. Първо думите ти абсолютно не са само две, ами от години се фръцкаш - ах, ако Безсънна не направи еди-какво си, аз ще си ходя от тоя скапан клуб - пък после аз съм ти крива, че съм се дръпнала. Демонстрираш ми недоволство, а пак си тук, и пак в някаква драма участваш, ми по-добре да стоя настрана. И второ - това не е зачеркване, а самосъхранение. Ти се държиш противоречиво, а аз така не обичам. Нямам ти доверие и това е. Смятам, че си напълно способен още утре да си промениш и позицията, и мнението, и отношението, ако нещо не ти изнася. Кой колкото пораснал, точно така. Какво, ако бъркам? Нищо. За мене си е. И твоето си е за теб. Оттеглям се от темата.



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: шyндa]  
Автор Matin Diamant (la femme)
Публикувано03.11.12 09:28



Кво да видя тук, всеки мисли, че зарад него клубчето е оборотно



Адмирирам Бзън и аз, нищо че се случи да не съм съгласна с нейно решение.



Тема мнение и въпроснови [re: Бeзcъницa]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано03.11.12 10:41



Само да питам, кой клуб със спокойна атмосфера е пълен с хора? 90% от клубовете са със спокойна атмосфера, защото са празни и се пише в тях на месец по веднъж. Толкова ли е трудно да се види, че където има страсти, там са хората. Където има плам, искри, а не където мирно и кротко някой обяснява за някоя плетка или рецепта или са цилюват и прегръщат приятелски. Лошата атмосфера не я създават спорещите, обменящите си страстно мнения по различни въпроси, флиртуващи на високо ниво/чрез танц, а не чрез вулгаризми/, а тези които от завист, че не могат да се включат по друг начин си нарочват страна и правят лагери.
Когато Ангел и рошла бяха в конфликт, ако шътката и кафето не бяха направили лагер около Ангел, конфликта щеше да премине в съвсем друго измерение, а не във замергане с мръсно бельо с обвинения кое на кой е. Т.е. като искаш да има добра атмосфера в клуба, предотвратявай правенето на отбори и остави двамата спорещи да се оправят сами, защото всеки поживял и поопарил се в живота знае, че намеси ли се трети /камо ли 4,5/ в един спор, става мазало.

И искам да питам, дали и ако, то до кога не мога да пиша с Ангел и Витална? За да знам дали изобщо да пиша тик /не е заплаха изобщо, просто те питам, за да си направя и аз сметката/.



Редактирано от roshava на 03.11.12 10:56.



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Matin Diamant]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано03.11.12 11:01



Запитай се, защо ти вече не пишеш в клуб Любов? И колко теми ти самата си пуснала там и тук? И защо толкова държиш да правиш лагери и да си срещу някого?

п.п.
Лесно е да обвиняваме, трудно е да поемем отговорност.





Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: roshava]  
Автор Matin Diamant (la femme)
Публикувано03.11.12 11:21



"Лесно е да обвиняваме, трудно е да поемем отговорност. "

Какво по- точно имаш предвид?

На другите въпроси нямам намерение да ти отговарям. Само ще ти припомня, че беше параноясала по мен в Любов, и те дразнеше, че си говоря с твоя възлюблен.

Другото са си някви тови лични интерпретации, които не ме интересуват.

Редактирано от Matin Diamant на 03.11.12 11:23.



Тема по тематанови [re: Matin Diamant]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано03.11.12 11:51



Точно за такива като теб говоря тук

, защото ти не спориш с мен по някаква тема, в който спор да се изкажат различни мнения и да има нещо интересно да се чете. А само показваш лошо отношение и мяташ мръсно бельо, което именно създава не лошата атмосфера, а лошият мирис в клуба. Схващаш ли?

Като имаш нещо лично към мен, пиши го на бележки, че да го изясним по женски, а не с тези подхврлянки и подмятанки на минали събития, които показват само безсилието ти да се справиш с настоящето. Миналото е история, а не повод за бъдещи събития. Тук и сега се гради бъдещето и точно това е отговорността на всеки. Тук и Сега да забрави миналото и да вложи усилия, за създаване на по-красиво утре. Ти какво правиш по въпроса? Обвиняваш или поемаш отговорност?



Тема Re: по тематанови [re: roshava]  
Автор Matin Diamant (la femme)
Публикувано03.11.12 11:59






Ти не си в ред бе. С теб не желая да разговарям. Не ме репликирай, не ме чети. Аз ще направя същото. Убедила съм се, че разговорите с теб са преливане от пусто в празно и не си ми приятна по никой начин. Нека да споделим желанието си да сме конструктивни за клуба и това да са последните ни реплики една към друга.

Изобщо, ама изобщо не ме занимавай.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.