Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:59 12.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано02.11.12 20:49



Грешно ме тълкуваш ти. На всеки, който ми помага, съм признателна.

каква е твоята дефиниция за клубна помощ? Да рапортува на бележки? Искам да разбера, щото ролята на доносник или секретарка много я недолюбвам.

Кажи ми критиката помощ ли е?

Ахх колко въпроси имам дето търсят свестни отговори!





Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: shshtt]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.11.12 20:51



Да.





Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Aнгeлe]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано02.11.12 20:59



Най-ценната помощ за клубчето идва от тези хора, които пишат нови нормални теми и си говорят спокойно по другите теми, гледат да сдобрят двама, ако видят, че заспорват, гледат да се пошегуват когато усетят да се трупа напрежение и да, също от тези загрижени за общото настроение хора, които ми показват на бележки с линкове нещата в клуба, които смятат за нередни. Това е помощта. Бележките до мен не са рапорт. Те са активно участие в поддържането на равновесие. И модът не е просто склад за клюки, щото лично любопитен кво става, а общ инструмент. Ти ако беше прав в теорията, която ми пробутваш, нямаше да намериш нищо от това, което сега коментираме, за да си и свободен на всичкото отгоре да го коментираш.





Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано02.11.12 21:05



Брей, това ми прозвуча като обосновка на главен редактор при подготовка на нов брой - има Автори и автори /точка/



:)

Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: шyндa]  
Автор jumbles ()
Публикувано02.11.12 21:10



ми Браво ... абсолютен пич, верно

тенкс Безсънна



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано02.11.12 21:11



ясно, очакваш конкретно поведение, щото имаш някакъв образ какъв този клуб трябва да бъде. За теб това кой кога какво ебал не те притеснява толкова, колкото няколко теми в които хората се джавкат! Това е лиен критерии. Това е твоя критерии и е хубаво че го имаш но не е мой и не искам да е мой.

Сега последното ти изречение ме навежда на разни мисли за тоталитаризъм. Виж Безсънна, ако това тук започне да се цензурира прекалено, просто ще се получи както стана с Любов. Толкова е просто, така че не моята теория е грешна, защото нямам теория, имам мнение, просто този клуб не е собственост нито на клубарите нито на модераторите.

Ако за теб постване на линкове на бележки е голяма помощ, не ме брой мен. За мен това си е живо клюкарене и доносничество, кой къде и какво насрал. Ти имаш очи и разум и можеш с прочитане на два поста да разбереш кво става. То и аз мога.



Ясно ми е твоето отношение към мен и някои други клубари. Ясно ми стана когато сама изтри 4 дълги параграфа собствен пост, в който ясно показа какви са ти личните предпочитания. Сега няма да споменавам никове, но аз го прочетох и те разбрах, преди да го делнеш. Просто аз нямам нужда от преструвки, и всячески го показвам. Но всеки има път, всеки има избор.

Моето искренно мнение е че клуба е отражение на действителността. Е в живота има и хубаво и лошо. Един ден си на кеф друг ден си кисел. Един ден се караш с колегите друг ден не се. Хубаво е да се стремим към висшето и към хармония, но нека приемем че всичките тези неща са част от нас, такива сме толкова можем. И в това няма нищо лошо.

И ти пиша само щото те обичам и ме боли от това, че лично се дръпна от мен, само щото съм те изкритикувал публично. Ако това толкова те е засегнало, те моля да ми простиш, наистина мен ме боли когато се държиш така с мен!



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Peperud]  
Автор шyндa (шурдилович)
Публикувано02.11.12 21:51



Поначало си прав за качествата на модератора, като изключим леко драматично-сектантския уклон на мнението. Това все пак е модератор, а не фюрер. Ииии освен това защо да трябва да ни възпитава тя? Та на нас ако ни липсват първите седем години, едва ли може някой да ни помогне.



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Aнгeлe]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано02.11.12 22:15



"За теб това кой кога какво ебал не те притеснява толкова, колкото няколко теми в които хората се джавкат!"

Хаха, е не, извинявай много, но да не би да ми каза току-що, че нечие ебане ТРЯБВА да ме притеснява? Че кой кого ебал мен кво ме вълнува? И кво ги вълнува тук другите хора, дето са дошли да разговарят? Естествено, че повече ме притесняват теми, в които хората се джавкат. Във всеки форум спокойната атмосфера за говорене е приоритет. А ебането си е абсолютно личен проблем на всеки един. Бах. Ако ви слуша човек предписанията за правилно и неправилно, верно може да откачи.





Относно теб и мен - не ме обичаш, Ангелито. Носталгия се казва това. По младостта, по прекараното заедно хубаво време, но недей така с обичането. Не сме близки отдавна и ти го знаеш. Може да пусна една тема за близостта да се поразхвърляме малко, но не сега. Много съм тежка на близост, а ти явно имаш друга представа.



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано02.11.12 22:39



Директор, не съм съгласен! Правенето на любов не е проблем!

пожелание е да се случва често и напоително. И като стана въпрос, да питам. Кой кого е любил в тоя клуб, че ми е много любопитно!

sol lucet omnibus

Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: шyндa]  
Автор Peperud (прелитащ)
Публикувано02.11.12 22:41



"Поначало си прав за качествата на модератора, като изключим леко драматично-сектантския уклон на мнението. Това все пак е модератор, а не фюрер. Ииии освен това защо да трябва да ни възпитава тя? Та на нас ако ни липсват първите седем години, едва ли може някой да ни помогне."

1.Един юзър можеш да го прецениш от пръв поглед - по ника, който си е избрал!
Не знам дали в речника за чужди думи съществува думата "Шунда". Но до колкото си спомням тя означава "путка" в говоримия език. Поне това помня от детството си.
2.Че един мод не е фюрер няма да споря. Освен да те попитам следния СКРОМЕН И ПРОСТ ВЪПРОС:
- За какво собствениците на дира и клубове създадоха "Правилника за участие в клубовете" ? Хайде отговори ми на този въпрос.

И следващия ми въпрос:
- Защо се получават всички битки и словесни войни м/у юзърите и съсипването на много клубове? Не е ли поради ПЪЛНОТО ИГНОРИРАНЕ НА ПРАВИЛНИКА ОТ ВСИЧКИ? Питам и очаквам твоя отговор!
И следващия ми въпрос:
- Мод, който държи да се спазват точките от Правилника "фюрер" ли е или най-обикновен мод?
2.Законите и правилниците във всяка страна НЕ СА СЪЗДАДЕНИ ЗА НОРМАЛНИТЕ И ИНТЕЛИГЕНТНИ ХОР! ТЕ НЕ ГИ НАРУШАВАТ.
СЪЗДАДЕНИ СА ЗА ПЪРВОСИГНАЛНИТЕ ГЪСЕНИЦИ - КОИТО НЕ ПРИЗНАВАТ НИ РЕД, НИ ЗАКОНИ, НИ ЗДРАВ РАЗУМ И ГИ НАРУШАВАТ И ИСКАТ ДА СИ ПРАВЯТ КАКВОТО СИ ИСКАТ....
3.Би ли ми обяснил значението на написаното от тебе:
"драматично-сектантския уклон на мнението"
Какво искаш да кажеш с това? Къде ти се привидяха "секти" и т.н. Какъв е смисъла на това изречение ????

"Та на нас ако ни липсват първите седем години, едва ли може някой да ни помогне."[/"

На тебе явно ти липсват!

Шундо/путко, я вър пикай и легай да спиш....


Всяка пеперуда е била гъсеница преди да литне свободна.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.