Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:03 12.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.11.12 18:16



Не знам, какво значи по телефона. На лични бележки става по-гадно и прикрито за клубната общност. Справедливостта изисква да се оплакваме публично. Така се знае кой -какво и как и се вижда по-ясно. Освен това аз мога да споделя нещо с някого, ама трябва той/тя да ми има доверие до известна степен, а и известна близост да има. Така че аз само публично ги правя тея работи.





Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: WMC 5.00.13 RC]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.11.12 18:17



значи на теб много добре т се отразява да си влюбен. гледай да си влюбен цял живот!





Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: шyндa]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано02.11.12 18:28





:)

Тема Re:благодарение на мен...светът съществува...нови [re: FilerO99]  
Автор Peperud (прелитащ)
Публикувано02.11.12 18:56



"За твое сведение е ФАКТ, че аз в който клуб влезна го съживявам за отрицателно мнение. Аз бях двигателя на клубовете НЛО, Любов, че и на ГЗС също, сега макар съвсем да не съм централната фигура на клуб Споделено, аз съм двигателя на клуба. Може би не точно двигателя на клуба, а запалката на клубната активност!"

Хей урунгел-шизофреник-егоцентрик,
Много си скромен бе.... Ти не си двигател само на клубовете тука а.....
ЦЕНТЪРА НА СВЕТА!!! Всичко се върти около твоята шизофрения....




Всяка пеперуда е била гъсеница преди да литне свободна.

Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано02.11.12 18:57



Но даааааа, ужасно мразя да ме бият по канчето, да ми тропат с краче и да изискват от мен.

то хубу ти мразиш, но питала ли си се дали другите обичат когато ти начукваш канчето? А реагираш ли с бележки? Щото аз от тебе бележки не съм получавал, освен ако аз не ти пиша. И то прецедени през зъби.

И друго ти не си безгрешна, аз не съм безгрешен, така че нека да сме по-снизходителни и толерантни един към друг.

И вервай ми, когато имам кво да кажа, дори да ти звучи като начукване на канчето ще ти го кажа. Така че твой е избора дали ще водиш диалог с този който те критикува или ще се вбесяваш.



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: coffeemate]  
Автор БeзcъницaМодератор (vertigo)
Публикувано02.11.12 19:11



Аз когато пиша бележки, го правя не за да си прося лично отношение или да пазя страшни тайни, а за да избегна общоклубно напрежение. Когато някой говори пред всички, трябва да предвижда какво ще предизвика. Дали ще си реши проблема или ще забърка всички да го обсъждат с месеци излишно.



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: шyндa]  
Автор Peperud (прелитащ)
Публикувано02.11.12 19:14



"Браво на Бзъннчето!

Какъв жив клубец спретна! А я вижте другите колко са умрели...
Това е така, защото Бзъннчето е пич и не реагира негативно, не раздава банове за щяло и нещяло и не се изисква да си ВИП, за да пишеш тук - много е просто. "


За мен лично какво е "добър модератор" ?
1.Който се грижи всичко да спазват Правилника за участие /виж по-долу/
2.Който е абсолютно безпристрастен и не се обкръжава от група "шуробаджанаци" които я хвалят, но никога критикуват. И от там - каквото и да пишат никога не биват санкционирани.
3.Който осъзнава своята възпитателна роля всред една сган от първосигнални и недисциплинирани юзъри от кол и въже. И систематически държи на Здравия Морал и Разум и Интелигентната размяна на мнения - без обиди и нападки.
4.Която следи и възпитава юзърите ДА СЕ ИЗКАЗВАТ САМО ПО ТЕМАТА пусната от някого, а не да превръщат всяка тема в клоака за празнословие и празен чат - без смисъл и стойност.
5.Която осъзнава, че не трябва да е една овца от стадото - а е един водач-личност облечена с власт.


Много от тези нормални качества/изисквания за един мод ЛИПСВАТ на мода на този клуП.





Потребителско Споразумение



Потребителят се съгласява:

ПОТРЕБИТЕЛЯТ се съгласява да НЕ използва УСЛУГИТЕ на DIR.BG, за да:

а) формулира, изпраща или предава по някакъв друг начин СЪДЪРЖАНИЕ, което е незаконно, вредно, заплашващо, обиждащо, предизвикващо безпокойство, нараняващо, дискредитиращо, вулгарно, неприлично, клеветящо, нарушаващо конфиденциалността на другия или неприемливо от гледна точка на расови, етнически или други причини


Всяка пеперуда е била гъсеница преди да литне свободна.

Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Aнгeлe]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.11.12 19:15



Истината е, че на теб ти пука за Безсънна. Знаете се от години. Абе характери...



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор coffeemate ()
Публикувано02.11.12 19:18



Вече не вярвам в оправянето на който и да е конфликт с бележки. Просто ако аз съм Админ- ги забранявам като опция.

Напати се клубът точно от тях и голям сеир направихме. Ама се свърши.



Тема Re: Браво на Бзъннчето!нови [re: Бeзcъницa]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано02.11.12 19:20



аз много обичам форумите и се привързвам силно
да нямам възможност да пиша във форум е нещо, което би ме изкарало от релси задълго
та дори и нещо да не ми харесва си налягам парцалите докато не стане непоносимо

най-важно за мен е климатът да е дружелюбен, за всичко останало малко ми дреме

да спрем да дълбам в тази посока ще е добре
язък че развалихме темата



:)

Редактирано от shshtt на 02.11.12 19:22.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.