Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:49 02.07.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
Тема за клубанови  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано21.10.12 20:15



В този клуб друга интересна тема,освен за рошла, каква била рошла, какво била казала рошла, какво била искала да каже, какво чувствала, към кого какво изпитвала ... друга интересна има ли?

Кафе, то бива бива да ме фалиш, ама моля ти се, вече не мога да разривам мъжете от портата ве.



Интересни теми остават неразвити, защото рошлата се изказала в тях и става апокалипсис. Интересни нови неща тръгват да се разискват, ама е на, рошлата казала еди какво си и край, отече работата.

Ангеле, а ти не се ли усещаш, че като водиш война с мен, заради други хора, от цялата тази война пострадаха именно тези хора? Не ти ли е жал за тях да го ева.

И нека това наистина е последната тема в която се разисква рошлата и да се почне да се пише отново нормално в клуба. Няма да се правя повече на маймуна и да проявявам търпение, камо ли да се обяснявам след всяка дума, защо точно така съм се била изразила. Проявете малко воля, справете се с емоциите си, защото те са си ваши, а не мой, за да мога аз да ги прекратя.

А може и да не е така...

Тема Re: за клубанови [re: roshava]  
Автор expat ()
Публикувано21.10.12 20:19



Пусни три теми: една за мъже, друга за жени и трета за двойки (може и смесени). Ред требе да има и у форумите се пак.



Тема Re: за клубанови [re: expat]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано21.10.12 20:25



И съответно кой/я в коя тема да пише.



Тема Re: за клубанови [re: roshava]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано21.10.12 20:26



Кво говорят злите езици за твоите попълзновения? С кого, с коя, с кои? Казвай, не се стеснявай!

. Поизпуснал съм ви нишките

sol lucet omnibus

Тема Re: за клубанови [re: expat]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано21.10.12 20:28



Това да не ти е обществената баня ве.



А може и да не е така...

Тема Re: за клубанови [re: roshava]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано21.10.12 20:28



Рошле, това се очертава изключително интересна тема.





Тема Re: за клубанови [re: Polydeuces]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано21.10.12 20:29



Ми то който и пост да отвориш на няколко ника, все моят ник ще фигурира вътре и все мен ще обсъждат. Как не им омръзнах не ги знам. Аз на себе си омръзнах, а на тях не.



А може и да не е така...

Тема Re: за клубанови [re: roshava]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано21.10.12 20:31



Остави, остави

Ами аз какво да кажа - където отворя Виталите това, Виталите онова... и все без вина виновна.



Тема Re: за клубанови [re: Vitalite]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано21.10.12 20:32



На мен не ми е интересна, определено, ама щом ви влече, дерзайте.



А може и да не е така...

Тема Re: за клубанови [re: roshava]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано21.10.12 20:32



От уважение към теб се включих.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.