Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:21 14.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?  
Автор dnaunseq (старо куче)
Публикувано14.10.12 22:54



Има ли такова нещо, или това е просто измислица, която цели да прикрие нещо друго?



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: dnaunseq]  
Автор parvaty (усмихната)
Публикувано14.10.12 22:57



я пък ти! че, то хилядолетия мъжете се опитват да ни насадят идеята, че са нещо повече от нас, чак пък да ни е страх от превъзхождащ ни мъж... това е нормално - мъжа да ни превъзхожда! поне за повечето, де! :) за мен не е ... ама, аз не съм представителна извадка!





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: dnaunseq]  
Автор Liya ()
Публикувано14.10.12 22:57



Ако мъжът не е поне малко над мен - по житейски опит, знания, финансови ресурси, стабилност - не представлява интерес за мен





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: parvaty]  
Автор Liya ()
Публикувано14.10.12 23:01



Май нещо друго си бехме говорили с теб по въпроса, ама хайде няма да ти противореча по форуми, а фейс-ту-фейс





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Liya]  
Автор dnaunseq (старо куче)
Публикувано14.10.12 23:02



Малко - да, а когато разликата е голяма, независимо дали реално или като представа на дадената жена.



Тема хехе ......нови [re: dnaunseq]  
Автор agent provocateur (₪)
Публикувано14.10.12 23:04



... недейте забравя, че всички сме продукт на системата и играем само ролите си





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: dnaunseq]  
Автор Liya ()
Публикувано14.10.12 23:06



Това не е въпрос или?





Тема Re: хехе ......нови [re: agent provocateur]  
Автор dnaunseq (старо куче)
Публикувано14.10.12 23:06



Защо, как ни е формирала тази система?



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Liya]  
Автор dnaunseq (старо куче)
Публикувано14.10.12 23:08



Въпросът е съвсем реален. Има ли начин да се преодолее тази малоценност.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: dnaunseq]  
Автор Liya ()
Публикувано14.10.12 23:15



Ама аз не изпитвам такава

Аз просто съм по-щастлива в общуването си с хора, от които имам какво да науча, иначе губя интерес Да не съм заместничка на майка му? Мерси!



Тема Хмнови [re: Liya]  
Автор Mandalay (empathy)
Публикувано14.10.12 23:19



А ако той не иска да бъде (sugar) daddy?
Кое е това което което те кара да мислиш че мъжа трябва да е по-по-най от теб?

И един допълнителен въпрос: какво разбираш под феминизъм?

Това е положението - свиквай



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: dnaunseq]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано14.10.12 23:21



Има. Но какво от това?

sol lucet omnibus


Тема Re: Хмнови [re: Mandalay]  
Автор Liya ()
Публикувано14.10.12 23:23



Не съм казала, че ще ми е super daddy

, но просто не ми е интересно, ако например е колега и с нищо не можем да се дообогатим Освен това - изкарайте ме материалистка - но ако печели по-малко от мен, значи нещо не е наред, мръзка го и пак отива улево
Феминизъм за мен е онази крайност да се правят някои женски на всеможещи, след като си има изцяло мъжки и женски неща, та не бих казала, че съм такава



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: parvaty]  
Автор dnaunseq (старо куче)
Публикувано14.10.12 23:25



Жената има превъзходство, което е биологическо и инстинктивно, защото е свързано с това, че тя дава достъп на мъжа до себе си, което той иска. Но защо финансите, кариерата, интелектуалните занимания, или дрънкулките, с които разполага даден човек, да са повод за комплексиране и търсене на "моя прост Пешо, с когото си пасваме и той ме разбира". И на мен ми става понякога конфузно и чуждо, когато някой е по-богат. Но пък когато жената и мъжът са заедно, те би следвало да имат чувства, а да не са просто познати, които се самодоказват.



Тема ъми ......нови [re: dnaunseq]  
Автор agent provocateur (₪)
Публикувано14.10.12 23:28



... с раждането си човек постепенно, но сигурно го вкарват в дадена роля. Има всякакви ролии, като основните са по полове (мъжка и женска роля). Към тези роли се добавят или изваждат различни подроли и така се стигна до еманципирани жени и женствени мъже. Всичкото това са само ролии и нищо друго и ако някой се е вживял в тази роля, то просто му е погледни отстрани и му се вкарай в неговият филм

Веднъж получиш ли роля, то можеш да е сменяш, понеже един матричен индивид играе само една роля в един филм и не е сменя до неговия край. Тъ дотук сигурно страховете от еди си къв мъж стават смешни, защото той не е страшен или пък ти няма откво да се страхуваш, а просто си играй ролята и се подигравай на стадната слепота

п.п. шъ взема май наистина да се окажа агент на матрицатъ



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: dnaunseq]  
Автор Military_MinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано14.10.12 23:36



Жената има превъзходство, което е биологическо и инстинктивно, защото е свързано с това, че тя дава достъп на мъжа до себе си, което той иска. Никакво превъзходство няма, при хората достъпа от много скоро се определя в голяма степен от жените, но това не са естествените правила на играта и тук няма никакво биологическо или инстинктивно превъзходство. Естествените правила са - мъжете определят достъпа до дадена жена помежду си, мисля че се наблюдава все още.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Military_MinD]  
Автор dnaunseq (старо куче)
Публикувано14.10.12 23:40



Това е интересно мнение. Но трудно ще спреш достъпа на мъже до дадена жена в съвременното общество, ако тя е своенравна (аз не действам с насилие - може би на нейното ниво така трябва). Или може би това, че разсъждавам така показва, че не си пасваме достатъчно. Но все пак това са чисто теоретични разсъждения, а не че подценявам дадения човек, на който съм дал предимство - инстинктивно и емоционално.



Тема Написахнови [re: Liya]  
Автор Mandalay (empathy)
Публикувано14.10.12 23:40



sugar daddy, а не super daddy - надявам се схващаш разликата.
Освен това с първата част на изказването си аргументира различното заплащане според пола.
Освен това доходите не са мерило за знания и умения - човек с едни и същи знания и умения може да има различни хододи в няколко частни фирми, в държавна организация или в разлчни градове на България. Тоест не виждам как доходите ще бъдат база за оценка. Отношения базирани на доходи са друга тема.

Това е положението - свиквай



Тема Re: Написахнови [re: Mandalay]  
Автор Liya ()
Публикувано14.10.12 23:46



Мдам... донякъде... Всъщност доходите казват много за способностите, инертността или инициативността на човек, но наистина не са определящи за контакта, най-малко защото са и неизвестни до определен момент

Kiddin'



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: dnaunseq]  
Автор FilerO99 (Оперативная )
Публикувано14.10.12 23:52



Второто.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: FilerO99]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано14.10.12 23:59



Не знам кое е то. Но пък знам, че жените са много свестни, ако ти се доверят.

sol lucet omnibus


Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Polydeuces]  
Автор FilerO99 (Оперативная )
Публикувано15.10.12 00:00



Да, но номерът е ти да не им се доверяваш на тях на никаква цена.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: dnaunseq]  
Автор Military_MinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано15.10.12 00:01



Разбира се, че в съвременното общество жените правят каквото си искат, това е факт! Говоря за естествените правила при хората, които са били в сила до неотдавна... Двама мъжкари се бият, който спечели взима женските. Жената в този ред на мисли не определя никакъв достъп, не упражнява никакъв избор. И от тук идва възражението ми, затова че жената имала биологическо и инстинктивно превъзходство.





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: FilerO99]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано15.10.12 00:04



Напротив. С риск и най-вероятно да ти пронижат сърцето, по-красиво е да им дариш всичко което имаш. Като чувства.

sol lucet omnibus

Редактирано от Polydeuces на 15.10.12 00:05.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Military_MinD]  
Автор dnaunseq (старо куче)
Публикувано15.10.12 00:05



То затова циганите се плодят като мишки, а нашите общества разглезват дъщерите си като "писани яйца", което не води до нищо.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Polydeuces]  
Автор FilerO99 (Оперативная )
Публикувано15.10.12 00:06



Нищо положително няма да даря на никоя.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: dnaunseq]  
Автор Military_MinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано15.10.12 02:08



Даваме предимство на циганите.

Иначе за света е добре да има ниска раждаемост.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: dnaunseq]  
Автор Military_MinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано15.10.12 02:52



страх от превъзхождащ ги мъж? Превъхождащ ги къде или в какво?

Жените са по-склонни да се обвързват с доминиращ ги мъж, на работното им място. За страх, незнам.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: dnaunseq]  
Автор Ангеле (флуиден)
Публикувано15.10.12 03:02



ако е превъзходство, за каква връзка говорим. Нали се събираме за да се допълваме а не даси ги мерим, кой колко.





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: dnaunseq]  
Автор Касюми (roshava)
Публикувано15.10.12 08:35



Когато гледаш на човека отсреща като парче месо, тогава се появяват тези материални различия. "Дали си заслужава цената", от страна на материално заможния и "Дали струвам толкова скъпо", от страна на не до там заможния или нямащия. Ако приемем, че първият е мъжа, а второто е жената, то е нормално жената да се страхува, дали ще покрие критерия на мъж за скъпо струваща стока, за да бъде купена от него.
Когато отношенията са основани на любов и разбирателство /което не можеш да си купиш и с всичките пари на света/, тогава споменаването дори на това, кой колко е богат или беден, разваля доверието на което се градят отношенията. Защото, както се казва от векове, парите са като к*рвите/без извинение/, никой не знае, кога ще те изоставят и при кого ще отидат.

.... та кой нормален мъж, ще зареже Жената, заради една к*рва? Освен този, който не е изпитал любов, а само привличане.

А може и да не съм права.

Няма начин, да няма начин.

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Military_MinD]  
Автор Касюми (roshava)
Публикувано15.10.12 08:48



не знам от къде ги вадите тези изводи и защо ги слагате с някакъв противовес.
Реално, жената/ женската винаги е избирала мъжа/мъжкият с който да бъде, който да допусне до себе си. Това го знае всеки "зубър".


В същото време има една групичка от мъже/мъжкари, които са апетитна хапка за всяка жена, т.е. голяма група жени би избрала тях. Точно в това изключение, мъжа/мъжкият избира женската.
Лошото чувство при тези, които са искани от много мъже/жени, е че могат да сбъркат в избора на единственият и да се окажат в лапите на трофейотърсач. За това е и този страх и обикновено такива хора са по-затворени и трудно допускат някого до себе си. Околните пък тълкуват това им поведение, като чели ги гледат от високо, са си самодостатъчни и подобни.

Парадоксите на ЖО.

А може и да не съм права...

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: dnaunseq]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано15.10.12 08:51



Да, има такова нещо.
Мъжете обичат да доминират, свикнали са от векове да е така. Жените също оттогава са свикнали да бъдат доминирани.
Но защо преди е нямало проблем с това, а сега има?
Е ми заради съзтезателните писти, т.е. заради професионалната реализация. Сега и жените работят и имат професии и амбиции.
Трябва да има допълване, а не борба за надмощие, но това е възможно ако всеки си има водеща роля в някои сфери и подчинена в други.
Например, когато за мен най-важното нещо е да съм добра готвачка, а мъжът ми прави по-хубав кекс - е ми признавам си ще се побъркам.
Ден и нощ ще се пъна да го направя по и по и по добре проклетия кекс. През това време със сигурност ще го разлюбя или той мен.
Искам да ми е спокойно и мирно и сигурно вкъщи. Конкуренцията и битките да са извън дома.
Та от тотално превъзхождаш ме по всички фронтове мъж бих бягала като дявол от тамян.
Друг е въпросът, че ако мъжът не респектира жената и не и е интересен, шансовете за успешна любовна връзка май са нулеви.

:)


Тема Re: Изобщво не ни е страх..нови [re: dnaunseq]  
Автор мpънмpън (теле-патка)
Публикувано15.10.12 08:58



По-скоро мъжете ги е страх от по-изявени и доминиращи жени.
И това е доказано.
Ако жената изкарва повече пари от мъжа, ако е по-умна от него и има по-добра работа от него и въобще е с една единица по- от мъжа, то мъжа почва да линее, да беснее и т.н., поради заниженото му его и падналото му до нула самочувствие. И всичко това е в следствие по-развитата жена. Защото това показва нагледно на един мъж, че той е зависим от нея. Че семейството им разчита повече на нея. Демек, той за нищо не става. Повечето мъже разсъждават по гореописания начин.

А аз разсъждавам по следния: един мъж трябва да е на моето ниво, а не под моето ниво. Не по отношение на парите, а по отношение на всичко. Най-добрия вариант, в който аз ще се чувствам добре и той ще се чувства велик, е ако той е поне с едно ниво над моето, та да го гледам като "Бог", видиш ли, за да има високо самочувствие и аз да имам силна гордост спрямо него. Така че тук съм съгласна с ЛИЯ. На мене голямо дете неми трябва, защото гърба ме боли и не мога да нася тежко. Така че или като мени или над мен, но никога под мен.





Тема Доходитенови [re: Liya]  
Автор Mandalay (empathy)
Публикувано15.10.12 12:01



са показателни за конюктурата на пазара на труда в даден момент на дадено място. Каква информация ти дават доходите на един метеоролог който работи в БАН? Или астрофизик? Те инертни или амбициозни ще са?


Май се опитваш да ми разкажеш с други думи един стар виц който завършва така:
....
- Ти какво си помисли - аз не съм такава!
- Каква си стана ясно преди малко - сега уговаряме цената

Това е положението - свиквай



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: dnaunseq]  
Автор юлияна (непознат )
Публикувано15.10.12 17:14



супер интересна тема, нещо наистина смислено като дискусия - според мен - във всяка връзка става въпрос кой над кого ще надделее, точно "моя прост Пешо"- познавам наистина инталигентни жени, хванали си гаджета по-простовати момчета, за да изпъкват пред тях



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: dnaunseq]  
Автор Nazgulll (непознат)
Публикувано15.10.12 17:18



По какви критерии се сравняват двата пола? Мъжете превъзхождат жените с това, че имат по-големи пишки от тях, но пък жените имат по-превъзхождащи гърди.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: юлияна]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано15.10.12 17:18



Това е самоубийство.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: юлияна]  
Автор юлияна (непознат )
Публикувано15.10.12 17:20



жените просто не си го признават, но хайде да бъдем честни- те винаги търсят слабите места у мъжа, за да могат да доминират- или се бъркам?

Редактирано от юлияна на 15.10.12 17:21.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: юлияна]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано15.10.12 17:22



Кои жени правят това?



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: юлияна]  
Автор dnaunseq (старо куче)
Публикувано15.10.12 17:28



Жена, имаща представата, че се намира в благоденствие и може да си позволи каприза да си избере мъж, който да й компенсира комплексите, а не да избере такъв мъж, който да е важен за бъдещето на поколението. Това - следствие от презадоволяване в детството и че техните майки също са били презадоволени.

А иначе може да има диференциация на расов признак, българи-селяни, цигани, пришълци от запад, явно имат различно балансиране на инстинктите и дълбочината на афекта и така расата да определя привличането.

Когато експлоатирането и търсенето на слаби места вземе приемущество, според мен вече става въпрос за сблъсък между две раси.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: dnaunseq]  
Автор юлияна (непознат )
Публикувано15.10.12 17:31



е, сега- важен за бъдещето на поколението-не, нямам предвид чак до там, не говоря за поколение, а за отношения..



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: юлияна]  
Автор юлияна (непознат )
Публикувано15.10.12 17:39



значи "страхът от превъзхождащ ги мъж" води до "експлоатирането и търсенето на слаби места"- а именно- секс, интелект, хитрости женски ...или се бъркам..или играта кой над кого ще надделее? жените не се го признават, но и това си е комплекс..



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: юлияна]  
Автор юлияна (непознат )
Публикувано15.10.12 17:43



абе то май и прекалената откровеност не е много добра, ама хайде!



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: юлияна]  
Автор dnaunseq (старо куче)
Публикувано15.10.12 17:45



Зависи дали мъжът с дадените гени може да формира "дългосрочна привързаност", ако може, то за какво ти е да го манипулираш, а не да му дадеш пълно развитие и превъзходство. Но ако мъжът според гените си е неспособен на това, ще гледаш да го ползваш, докато вниманието му е насочено към теб, а не към друга жена. Пък и зависи дали гените на жената са настроени да залага на един мъж или пък на група от мъже.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: dnaunseq]  
Автор юлияна (непознат )
Публикувано15.10.12 17:56



според мен отговорът е страх - страх от зарязване, но аз коментирам по същество и малко се обърквам с теб- може би грешката е при мен, но всъщност каква ти е тезата, че е до гените на мъжа ли?



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: юлияна]  
Автор dnaunseq (старо куче)
Публикувано15.10.12 18:01



И на двамата. А също и възпитанието и ситуацията на благоденствие. А иначе няма теза, а да се чуят мненията на хората.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: dnaunseq]  
Автор юлияна (непознат )
Публикувано15.10.12 18:12



е, не може да нямаш теза! все защищаваш някакво мнение..ето, моето скромно мнение, е, като изобщо не настоявам да съм права- е, че в любовта, последвалата я връзка, да речем и поколения- примерно- има една известна борба за надмощие, за надделяване, между мъжа и жената



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: юлияна]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано15.10.12 18:14



Ми, като не е ясно кой ще изпълнява мъжката и кой женската роля, е нормално да има борба за надмощие.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Vitalite]  
Автор юлияна (новак)
Публикувано15.10.12 18:16



интелектуално надмощие имам в предвид



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: юлияна]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано15.10.12 18:17



Аз пък нямам предвид физическо.





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: юлияна]  
Автор dnaunseq (старо куче)
Публикувано15.10.12 18:17



Бе мани, то това не е проблемът. Някои просто имат голямото желание да си останат стари моми. Как може да се спре това, не може. Така че има разнообразни случаи.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: dnaunseq]  
Автор юлияна (новак)
Публикувано15.10.12 18:29



еее, па що да се спира, ако са си решили...и ги прави щастливи!!! или просто не показвай превъзхоство, може би; колкото си по- повърхностен, по- добре е май!



Тема Re: хехе ......нови [re: agent provocateur]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано15.10.12 19:04



този път съм съгласна с тебе. системата или по-скоро средата, защото средата е формираща.

да вземем пример: eden flamingo, иначе свикнала с яки момчета, чалготеки, защото нейната среда я е научила на това по чиста случайност се сблъсква с някой който я информира как е сред програмистите, изведнъж aden започва да осмисля нещата и да си мисли, че нещо е пропуснала и се набутва в клуба на програмистите, първоначално не я приемат, отхвърлят, псуват, ама накрая си свикнаха и дори свикнахме с нея. тва е. и тя си реши, че ще е с програмист и тва си е.

така че си е до среда, нейната среда е била друга, обаче по някакъв дори минимален начин се е докоснала до другата... и сега малко го раздава двупосочно, но явно си е решила вече.

не я упреквам, изборът й всъщност е съвсем правилен а и тя може би дори съвсем нагледно е имала възможност първо да направи сравнението



не мисля, че нея я вълнуват неща като превъзходство (тя така или иначе си мисли че има такова и то интелектуално), просто това й изглежда супер, добре и перспективно, а и то е

но така или иначе изборът е на база средата и някакви си нейни житейски познания. не че не са възможни други избори, някакви необичайни, по принцип де

отделно, всеки освен собствен социален статус има и желан такъв (да речем, че в някои случаи се припокриват 2те, но това е по-скоро рядко), съответно някои мечтаят за едно, други за друго. може за някои да е върха идеята за супер скупи курорти и прочее, да искат това и да се стремят към това, независимо дали ще го постигнат, може други да се стремят просто към къща, вила, кола, тоест по-семплите неща, то и тези "стремления" си зависят от средата без съмнение.

освен това другият "Пешо" не е необходимо да е "прост", това че някой има някакви преимущества не означа, че другият е точно прост, само защото няма гараж с 20 коли.

отделно за комплексите, ако някой е комплексират просто не го комплексирай допълнително, изобщо да оставим темата за парите, че изобщо не ми се коментира, но да вземем друго, има хора, които много обичат да се дуят колко много знаят в някоя област и да комплексират другите около тях, ами сори, ама аз такива мъже не харесвам, може преди да съм харесвала, но е много по-приятно някой който наистина знае нещо да ти го поднесе приемливо, да ти го обясни без надувки, така че това е за комплексите, ако не искаш някой да се комплексира, просто не го комплексирай

освен това колкото и да се мислиш за супер, а другите за прости (?!?) това някак си не отменя моментът с това да се държиш добре с някого, да го сваляш и т.н. , да му обръщаш внимание и такива доста семпли неща, просто не ги отменя, може да си много, но все пак трябва да имаш представата, че жената там, която харесваш е човек и има нужда от човешко внимание и че съответно трябва да го даваш, щото иначе "простия" Пешо или някой Гошо, Пенчо или който и да е, може да се справи с това по-добре, въпреки че няма 20 коли



Тема Re: хехе ......нови [re: r3gistracia]  
Автор юлияна (новак)
Публикувано15.10.12 19:11



абе как програмисти и чалчотека, бе, това е абсурд, не знам дали го осъзнаваш, па и "яки момчета", мале...



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: dnaunseq]  
Автор Military_MinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано15.10.12 20:23



Значи ще се опитам да синтезирам в няколко реда всичко което ми се върти.
Жените си падат по превъзхождащи ги мъже, даже и още да не го знаят. Ако ги е страх значи имат някакви нарушения, но по-скоро лъжат. А по изцяло доминиращите ги мъже направо полудяват(разбирай мъже които правят каквото си искат с тях, въпреки всички "защитни механизми").





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Military_MinD]  
Автор мpънмpън (теле-патка)
Публикувано15.10.12 20:47



Жената е слабо същество. (Поне повечето хора мислят така.)
И затова иска до себе си силен мъж във всяко отношение. Да доминира, това значи да показва сила, да е сигурно, че ще я закриля по всякакъв начин(словесен, физически, материален и т.н.)
Затова полудяват, драги, защото да доминира, значи да има сила.А жените ги привлича силата.





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Military_MinD]  
Автор юлияна (новак)
Публикувано15.10.12 20:47



е това не е ли малко първосигнално, падаш си до едно известно време, не можеш да бъдеш подлудяван до безкрайност...а именно- докато го опознаеш и ти стане безинтересен; или - надделяваш ти и му се качваш на главата; или - си в непрекъснато напрежение- кой е по- "отворен", по - умен и т.н, което пак си е борба за надмощие



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Military_MinD]  
Автор юлияна (новак)
Публикувано15.10.12 20:52



абе кой ще си падне по някой, дето си прави с него каквото си иска, освен някоя "вечна жертва", а стига...



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: юлияна]  
Автор Military_MinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано15.10.12 20:59



За съжаление или не, няма вечни неща. Точно че такива мъже предизвикват първосигнални реакции у жените. Само че процеса е двустранен. Примерно ти опознаваш мъжа и осъзнаваш в някакъв отрязък от време че ти е безинтересен, обаче може да си пропуснала факта че от известно време не си в центъра на полезрението му.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Military_MinD]  
Автор юлияна (новак)
Публикувано15.10.12 21:02



еми нали точно за това е темата!



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: юлияна]  
Автор Military_MinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано15.10.12 21:03



Никоя няма да си признае, обаче аз съм го виждал... Не е нужно жертвата да осъзнава че правят каквото си искат с нея.





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: юлияна]  
Автор юлияна (новак)
Публикувано15.10.12 21:04



в смисъл - кой кого, нали това искам да кажа, кой на кого надделява пръв?



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: юлияна]  
Автор dnaunseq (старо куче)
Публикувано15.10.12 21:05



Че защо да не правиш с една жена каквото си искаш и какво толкова може да й направиш? Разбира се изключваме разни недоразвити и гаменизирани хора/прослойки, които ще се отнасят с жената според нивото си.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Military_MinD]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано15.10.12 21:07



Не знам за кого да тъжа повече - за жертвата или ловеца.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Military_MinD]  
Автор юлияна (новак)
Публикувано15.10.12 21:07



що да не си го признае- с времето човек превъзмогва комплексите си-всеки прави глупости и грешки



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: мpънмpън]  
Автор Military_MinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано15.10.12 21:08



Ами че слабо същество е. И психически е по-лабилна от мъжа. При хората почти всичко се свежда до първични инстинкти, да не казвам всичко.





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Military_MinD]  
Автор мpънмpън (теле-патка)
Публикувано15.10.12 21:10



Еми, все пак сме животински вид. А за животните са характерни първичните инстинкти.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: dnaunseq]  
Автор юлияна (новак)
Публикувано15.10.12 21:14



ами, не знам, мисля- не прави това, което не искаш на теб на направят! ако говорим в емоционален план..



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: юлияна]  
Автор Military_MinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано15.10.12 21:36



Незнам кой надделява, в днешни времена нещата са много усложнени поради социалните и обществените правила за поведението. А и промивките налагат някакви модели и става пълна каша. Зависи от самият начин на ухажване който се упражнява в началото и кой е настъпателен.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: мpънмpън]  
Автор WMC 5.00 (Soul is smarter)
Публикувано15.10.12 21:37





Soul is smarter



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: WMC 5.00]  
Автор мpънмpън (теле-патка)
Публикувано15.10.12 21:38



Ммммммммм.........яяяяяя.....ууууууууууууууууууууууууу!!!!!!!!!!



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Military_MinD]  
Автор юлияна (новак)
Публикувано15.10.12 21:46



абе хич не съм съгласна- кви правила, то най- малко "социални" и "обществени" означава едно и също? за правила май не става изобщо въпрос? а промивките са дотолкова, доколкото ти си им роб...



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: юлияна]  
Автор юлияна (новак)
Публикувано15.10.12 21:48



нещата никак не са сложни- по-силния надделява; по-силният психически, по-силния интелектуално или чрез силата на секса, зависи от таргет- групата



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: юлияна]  
Автор acroo (Liria)
Публикувано16.10.12 00:25



Бъркаш се. Мъж, който мога да доминирам, хеле пък лесно, ми е абсолютно безинтересен.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: dnaunseq]  
Автор Цар Изрод ХХ ()
Публикувано16.10.12 00:31



Емда. Като ме видят тутакси се напикават.



Тема Re: Написахнови [re: Liya]  
Автор acroo (Liria)
Публикувано16.10.12 00:40



Не съм съгласна. Доходите са само понякога последица от способности, а често не са. Един мъж може да е способен, иницитивен и интересен, но просто да не се интересува от "доходи" (говорим най-вероятно за парични измерения, защото има и други типове доходи). Може също и все още да не е намерил начина, да не се е представила възможността.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: юлияна]  
Автор Military_MinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано16.10.12 03:57



Не съм се изразил правилно. В различните социални класи например, има различни норми на поведение. Обществото като цяло също приема норми в някакви граници. Да, това е страничен въпрос за темата. Конкретно по темата, трябва да се види връзката баща-дъщеря, брат- сестра може там да се крие някакво чудовище.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: юлияна]  
Автор Military_MinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано16.10.12 05:46



Жената може да надделее без особени усилия, ако мъжът и е свалил гард. Обратното също важи. Любовните илюзии като заработят, резултатът е непредвидим.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: acroo]  
Автор юлияна (новак)
Публикувано16.10.12 07:18



да, съгласна съм, а именно за "простичкия Пешо"- много жени го предпочитат като връзка, от тъкъв, дет си винаги нащрек с него; но имай в предвид, че и обратното важи- жена, която позволява все да бъде доминирана също би омръзнала лесно..абе сложна работа са човешките отношения



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: юлияна]  
Автор Kacюми (Касюми)
Публикувано16.10.12 08:34



Тези дет ги редиш са до някъде верни, но само до някъде.


Много голяма част от мъжете и жените предпочитат точно тези "скучните", когато решат да влизат в брачни отношения. Именно за това, "интересните" си седят сами или сменят партньорите си често в повечето случай.

А може и да не съм права...

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: dnaunseq]  
Автор Касюми (roshava)
Публикувано16.10.12 09:06



Страховете които определят цялостното поведение на човек, каквито и да са те, трябва да се търсят в детството и в отношението с най-близките хора по това време. Т.е. твърдението ти е вярно, но само за конкретни случай, а не е правило което да е основано на женската природа.



А може и да не е така...

Тема Re: хехе ......нови [re: юлияна]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано16.10.12 19:28



ооо, юлианче

Редактирано от r3gistracia на 16.10.12 19:56.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Касюми]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано16.10.12 19:31



това, че всички травми произхождат от детството е много стара и ретроградна фройдистка теория. някои травми произхождат от следдетството



питая я юлияна, тя ги знае тея неща



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Vitalite]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано16.10.12 19:33



да, бе, such a sad story, добре, че е юлияна тук да й намери разрешение... представяш ли си?

(щото аз не)



Тема е па ......нови [re: r3gistracia]  
Автор agent provocateur (₪)
Публикувано16.10.12 19:53



... к'во е т'ва еден фламинго бря?

... неква нова виртуална звезда ли?
... иначе тя може винаги да е била програмист, но у нетъ да е играла ролята на силиконовата чалгарка и направила имиджъ да се е върнала при програмистите



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: r3gistracia]  
Автор юлияна (новак)
Публикувано16.10.12 19:53



извинявай, ти добре ли си? или ме бъркаш с някой?



Тема Re: е па ......нови [re: agent provocateur]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано16.10.12 19:55



може даже да е мъж програмист, който си прави ебавки. имах един приятел който се подвизаваше по чатовете като жена и си чукваше срещи и ходеше после да им гледа сеира и да се смее



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: юлияна]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано16.10.12 19:57



гледам, че взимаш активно участие и се изказваш знаещо по темата.



Редактирано от r3gistracia на 16.10.12 19:58.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: r3gistracia]  
Автор юлияна (новак)
Публикувано16.10.12 20:01



? чудесно е това, че гледаш... само не можах да разбера какъв ти е проблема, ако имаш мнение по темата- споделяй, тя нали за това е отворена...



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: r3gistracia]  
Автор юлияна (новак)
Публикувано16.10.12 20:03



а, ти може би имаш в предвид не за темата, а за това че казах, че програмист с чалгарка не може да се хване ли?

Редактирано от юлияна на 16.10.12 20:04.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: юлияна]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано16.10.12 20:04



гледам, че пускаш 3 мнения едно под друго, човек не пуска 3 мнения от които 2 отговора към себе си просто така към тема





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: r3gistracia]  
Автор юлияна (новак)
Публикувано16.10.12 20:07



е, може би си прав/а, просто снощи видях темата, хареса ми и се вдъхнових, човек и без това вече от толкова малко неща се вдъхновява; а и да си призная- имах много тежък ден, та си бях сипала и едно ликьорче, ето признах си...



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: юлияна]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано16.10.12 20:07



аз онова го дадох като някъв вид илюстрация на идеята "за средата"
конкретен пример, а не обобщение върху примера ми в специфичен контекст, който не е контекстът на тази тема



Тема Re: е па ......нови [re: r3gistracia]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано16.10.12 20:09



Е, Идън не е мъж. Много моля

Тази хипотеза винаги ми е била твърде алтернативна, защото на нея от всяка запетайка й личи, че е жена.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема ъми ......нови [re: r3gistracia]  
Автор agent provocateur (₪)
Публикувано16.10.12 20:10



... познат сценарии

... някой травестясъл гей си прави купона и преди малко четох, че и облаги трупа ... иначе по стил ми прилича на Шанел или Бебфлауър



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: dnaunseq]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано16.10.12 20:10



Това на Файла ли е някоя теза или какво?


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: r3gistracia]  
Автор юлияна (новак)
Публикувано16.10.12 20:12



е за средата си права, тя е оформящото много ясно; може да се изках крайно, ще извиняваш, аз чалгата я приемам не толкова като слушане на някаква музика, колкото като модел на поведение, затова така казах



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: юлияна]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано16.10.12 20:16



е, не знаех, че тази тема те е вдъхновила, аз със съжаление мога да кажа, че напоследък почти нищо не ме вдъхновява

имах периоди в които почти всичко ме вдъхновяваше (но все пак предимно интелектуално-теоретични тематики), както и такива в които доста неща ме вдъхновяваха (например изкуство), както и период в който някой конкретно ме вдъхновяваше...

уау, ако тази тема те вдъхновява, то ти със сигурност би била щастлива с някой, който примерно би могъл да направи твоя ликьор поне 20 пъти по-скъп и качествен

аз пък толкова съм свикнала да бъда вдъхновение за другите, че вече почти забравих какво е да имаш такова, може би не съм съвсем права, но според мен темата за вдъхновението е доста по-интересна... отколкото тази тема



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: юлияна]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано16.10.12 20:18



хм, и ти извинявай, понякога има нужда от време да разбереш другия,... що се отнася до чалга поведението, не знам, напоследък нямам много срещи с чалгарки, така че не мога да се изкажа експертно





Тема Re: е па ......нови [re: Amelia Pond]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано16.10.12 20:20



жалко, защото ми се струва, че някой е пропуснал този вид тролене и то в клуб програмисти, би било забавно



Тема Re: ъми ......нови [re: agent provocateur]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано16.10.12 20:21



Шанел ми е любимата марка, не толкова като стил, а като жената Шанел, която е създала това... така че мнения по темата не приемам... негативни

Редактирано от r3gistracia на 16.10.12 20:21.



Тема Re: е па ......нови [re: r3gistracia]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано16.10.12 20:21



Е, тя не е ли достатъчно забавна, макар и в розов ник.
Иначе Файла мисля, че го е правил това повече или по-малко успешно.


- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема е па ......нови [re: r3gistracia]  
Автор agent provocateur (₪)
Публикувано16.10.12 20:23



... аз говоря за клубаркатъ Шанел





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: r3gistracia]  
Автор юлияна (новак)
Публикувано16.10.12 20:24



еми да, много теми могат да бъдат интересни, но то зависи си и от участниците в тях, де, и как се развива спора, и прочие...виж, да, темата за вдъхновението си заслужава наистина...



Тема хахаха ......нови [re: Amelia Pond]  
Автор agent provocateur (₪)
Публикувано16.10.12 20:25



... прави го и още как


... дори ми се разсърди една, че съм е питал дали не е Файло



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: юлияна]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано16.10.12 20:26



аз по принцип не харесвам споровете като тип общуване, макар че често участвам в такива, но в действителност предпочитам дискусиите, което е малко по-различно. съответно дискусиите наистина предполагат определено интелектуално ниво



Тема Re: хахаха ......нови [re: agent provocateur]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано16.10.12 20:27



хаха

това също става за тролене



Тема Re: хахаха ......нови [re: agent provocateur]  
Автор Amelia Pond ()
Публикувано16.10.12 20:27



То този въпрос е особен тип комплимент, който не всеки може да оцени




- Vous jouez avec votre vie!
- Et alors?! Il faut bien jouer avec quelque chose!


Тема Re: е па ......нови [re: agent provocateur]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано16.10.12 20:28



ааа, и такава ли има...не съм обърнала внимание





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: r3gistracia]  
Автор юлияна (новак)
Публикувано16.10.12 20:30



хич не са ми силната страна споровете, едно, че ме мързи, натоварвам се, а съм и от тия, дето чак след края на спора им идват аргументите, и все си викам: ето, пак не казах това, това и това, все неща дето трябваше..ама ха де...



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: r3gistracia]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано16.10.12 20:35



Специално за тези травми, по-скоро се допитай до Адлер. Той по-добре ги знае.


А що се отнася до травмите след детството, те са от грешки на растежа и са поправими с много по-малко труд и знания.

А може и да не е така...

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: r3gistracia]  
Автор Military_MinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано16.10.12 20:53



Ах колко си закачлив/а !





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: roshava]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано16.10.12 21:00



след като го поразчетох Адлер - добре че Фройд е забранил на психоаналитиците да са последователи на Адлер

и то точно в тази тема да го постнеш е проява на изключително лош вкус



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: r3gistracia]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано16.10.12 21:06



Адлер е доста актуален дори и днес, докато Фройд и неговата психоанализа, тъне в прах и паяжини.



А може и да не е така...

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: roshava]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано16.10.12 22:02



явно не познаваш достатъчно добре Адлер, щом продължаваш в същата насока



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: r3gistracia]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано16.10.12 22:30



Напротив, познавам го доста добре, както и Фройд.



А ако ти познаваше повече от тази материя, щеше да знаеш, че и двете са само направления, като лъчите на слънцето, а не цялата истина.

А може и да не е така...

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: dnaunseq]  
Автор Марая (просто жена)
Публикувано17.10.12 13:58



Няма!Аз от години си мечтая да го срещна този дето ще ме превъзхожда и интелектуално,и физически,и в секса,и във финансите,и всичко наготово ще ми дава,а аз ще си стоя мирно и кротко в къщи,ама на,не се намери такъв! Ако го срещнете,свиркайте!



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Марая]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано17.10.12 17:45



Тук съм! Ще дойдеш ли довечера на празненството?



sol lucet omnibus

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Polydeuces]  
Автор Марая (просто жена)
Публикувано17.10.12 18:04



Само кажи къде е и....намери детегледачка за децата!



такава съм си..

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Марая]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано17.10.12 18:07



Що ми се струва, че децата не бяха включени в празненството на Polydeuces .



Но, ако пък бях на близо можех да се цаня за детегледачка.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Aнгeлe]  
Автор Марая (просто жена)
Публикувано17.10.12 18:16



И аз така си мисля,той затва се изпари като ги споменах..



такава съм си..

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Марая]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано17.10.12 18:29



ами с необвързани мъже почваш с това, то е разбираемо де.





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Aнгeлe]  
Автор Марая (просто жена)
Публикувано17.10.12 18:33



Добре, че не го взех на сериозно ,нали?Сега да рива от разбито сърце



такава съм си..

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Марая]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано17.10.12 18:39



:))

...и разбити мокри сънища.



Важна е платоническата любов, приятелската любов, другото всичко е временно... идват и си отиват, герои и героини.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Марая]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано17.10.12 18:44



ти сериозно ли искаш да си седиш вкъщи?


Стана ми интересно, как така жена вместо да се перчи колко е способна, просто иска да си седи дома.

Щото аз много сходно мисля с теб с едно изключение - това не е условие а свободна воля. Една жена тъй като се грижи за децата и е нежна и деликатна, според мен не трябва много много да се "облъчва" от вредните влияния извън дома. Смисъл да ходи на работа, да се занимава с некви изперкали шефове или шефки, да я нагрубяват и да драпа с нокти и зъби да не си загуби работата. Но все пак това трябва да е свободния избор на една жена - а аз да мога да си позволя да й дам този свободен избор, като осигуря всичко необходимо, за да може тя да избере какво иска да прави.

Редактирано от Aнгeлe на 17.10.12 18:45.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Aнгeлe]  
Автор Марая (просто жена)
Публикувано17.10.12 18:45



Абсолютно верно!
Ама не превръщай сега темата в толкова сериозна,че съм на много лежерна вълна от известно време и ми е добре така...



такава съм си..

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Марая]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано17.10.12 18:47



да се върнем на мокрите сънища!





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Aнгeлe]  
Автор Марая (просто жена)
Публикувано17.10.12 18:54



Не,в интерес на истината не се виждам в тази си роля,макар че към днешна дата ми се налага и да работя и да си гледам децата...и все пак ако остана в къщи вероятно няма да издържа повече от месец!Не ми е в стила,нагласата и най-вече в характерчето това....
Е,това с шефовете,изхабените нерви и драпането с нокти и зъби е малко силно казано в моя случай,но е за предпочитане пред това да се правя на мутреса.Мне,мерси!
А иначе ако си предлагаш услугите-сърдечно Благодаря!Ще се възползвам като му дойде времето



такава съм си..

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Aнгeлe]  
Автор Марая (просто жена)
Публикувано17.10.12 18:55



Да се върнем,ама не си спомням от кога нямам такива!Всичко ми е в реала и си го изживявам на 100%



такава съм си..

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Марая]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано17.10.12 18:57



не определено нито съм по услуги нито по флиртове. Седя надалеч от всичко което може да ме вземе за обект на полови отношения.



Просто и чисто ми стана интересна гледната ти точка.
Защото аз смятам че жената трябва да има избор - да може да си позволи и едното и другото. Мъже е онзи който да осигури тази възможност за избор.





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Марая]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано17.10.12 18:59



:))) брией какъв реал значи!





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Aнгeлe]  
Автор Марая (просто жена)
Публикувано17.10.12 19:04



Ма тъй де,аз за туй го търся,ама на -за 35 години все на "хубавци" попадам!


А ся да те питам-що бързаш да ми разбиеш илюзиите,а?! Тъкмо се успокоих,че когато реша има на кой да разчитам и ти даде заден ход-нидей прави така,молим ти се!

такава съм си..

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Aнгeлe]  
Автор Марая (просто жена)
Публикувано17.10.12 19:06



Къвто си го направиш значи



такава съм си..

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Марая]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано17.10.12 19:44



щото съм разбивач на илюзии.



Срещаш онова за което си готова да срещнеш. Получаваш онова което искаш да получиш. Понякога се забавя във времето, понякога много се забавя във времето, но винаги идва. За това е хубаво да внимаваш какво си пожелаваш. Невъзможни неща няма.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Aнгeлe]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано17.10.12 19:55



Е ми време е да спреш да се стягаш га че ли си единствения женен тука


То верно че човек като се ожени и се бракува ама бива чак пък толкоз и едно флиртче да не си позволи.
Да не си сляп или автоматично с подписа да са ти отвинтили и главата.
По тая логика някои от нас с 20 и незнамколко стаж вече трябва да сме опънали петалата от скука ако и в нета е като в живота

:)

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Aнгeлe]  
Автор Марая (просто жена)
Публикувано17.10.12 20:27



Ааааааааааа,знам го тва за невъзможностите,ама аз обичам да се движа по ръба,тъй че си пожелавам и си го чакам!



такава съм си..

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: shshtt]  
Автор Марая (просто жена)
Публикувано17.10.12 20:28





такава съм си..

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: shshtt]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано17.10.12 21:05



няма как тук да имам един образ а в реалността друг. Пък и хич не ми е скучно. :))





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Aнгeлe]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано17.10.12 21:07



ей имаш отговор за всичко начи тюх



:)

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Aнгeлe]  
Автор Марая (просто жена)
Публикувано17.10.12 21:13



Евала



такава съм си..

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: shshtt]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано17.10.12 21:15



хахахах
смело казано.





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Марая]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано17.10.12 21:17



Евала



такъв съм си..



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Aнгeлe]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано17.10.12 21:20



е ми какво смело, нямаш надприказване, обезкуражавам се така

може би все още по всички екзистенциалните въпроси нямаш отговор, но сигурна съм, въпрос на време е
свободно време имам предвид



:)

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: shshtt]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано17.10.12 21:29



предлагаш ми да си мълча?





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Aнгeлe]  
Автор Марая (просто жена)
Публикувано17.10.12 21:29



Винаги съм уважавала хората като теб,защото ги припознавам със себе си

,но да те питам-не си ли съжалявал някога за прямотата,искренността и неподправеността си? Щот на мене ми се е случвало многократно ,но това не ме промени де...

такава съм си..

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Aнгeлe]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано17.10.12 21:31



тц! сакън


кой ще се грижи за мойто духовно израстване тогава
или да усвоявам по с време общуване на телепатично ниво

:)

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Марая]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано17.10.12 21:35



да съжаляваш за нещо означава да си насочена към резултата, а не към процеса. Процеса е важен. Защо процеса е важен? Защото в процеса мога да се променя, мога да бъда наистина флуиден - мога да греша, мога да не греша, да падам и да ставам и всичко което другите възприемат като провал, наивност, слабост, за мен се превръща в урок, в сила, в обогатяване.

Искренността е рядко срещано качество и без искренност нищо не става. И в критиката и в самокритиката и във всеки един процес искренността те доближава до нозете на истината. Когато си искрен, имаш много повече блюда в чинията си, па макар и не точно тия които си си поръчал, но все пак, имаш по-голям избор.



И в какво трябваше да се промениш и защо?

такъв съм си..



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: shshtt]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано17.10.12 21:38



ние все още наричаме телепатично общуване - станни съвпадения. Когато ти си мислиш нещо и някой друг го е произвел, ти си го уловила, и си казваш - какво съвпадение!



а кой е ще се грижи за твоето израстване духовно - ти естествено. Аз кво аз просто си споделям мнението.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Aнгeлe]  
Автор Марая (просто жена)
Публикувано17.10.12 21:44



Ами не,не че е трябвало,но това са очакванията на околните...а иначе наивитета ми няма граници и ме е оставял много пъти със зяпнала уста,може би защото си мисля,че всички хора,които обичам са като мен,а неочаквано и стряскащо разбирам колко съм се лъгала и после пак и пак и пак продължавам да вярвам в това и да търся все същото....Може би търся не огледалния си,а припокриващ ме образ....незная,а и не мога да обясня



такава съм си..

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Aнгeлe]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано17.10.12 21:45



абе друго си е така някой да те гали по главицата и кротко да ти дума
тая екстра книжките не я предлагат



п.п. сега ти предавам нещо по телепатия а да те видя хвана ли го какво е

:)

Редактирано от shshtt на 17.10.12 21:46.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Aнгeлe]  
Автор Марая (просто жена)
Публикувано17.10.12 21:46



п.п. И защо ми изплагиатства сигнатурката,ъ?



такава съм си..

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Марая]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано17.10.12 21:51



да си наивен не е полезно. освен ако осъзнаваш че си наивен. тогава наивитета изчезва. да си искрен и спонтанен е друга история обаче.

Иначе кой не иска огледален образ. Търсещите са по-малко обаче. А истината е че огледалния образ не изглежда точно така както ние си го представяме. Дори не съвсем точно така.





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Марая]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано17.10.12 21:52



такъв съм си..





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: shshtt]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано17.10.12 21:54



нищо не хванах.



такъв съм си..



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Aнгeлe]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано17.10.12 21:57



е ми трябва повече да се упражняваш



:)

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: shshtt]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано17.10.12 22:08





как само не се сетих !!!?!?!?!?!





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Aнгeлe]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.10.12 22:11



Нима божествените сили са искренни и ни казват всичко или ни поднасят само това което искат?

Къде пък във Вселената има искренност? При положение, че трябва да откриеш всичко сам, къде е искренността на другите?

"И в какво трябваше да се промениш и защо? "

Нали си искрен, за да се промениш.

Редактирано от blood2 на 17.10.12 22:12.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: blood2]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано17.10.12 22:17



това чче ни поднасят само това което искат, не означава че онова което ни поднасят не е искрено поднесен ноали? Аз знам да речем 100 неща и искренно ти споделям само 2 от тия 100. Какъв е проблема. Страшно става когато знам 100 ама ти споделям 100 неискренно, става бълвоч.

Това че откриваме нещата "сами" няма нищо общо с искренността. Искренноста е качество на наблюденето. Ако искаш си искрен ако искаш не. ИСкренноста просто маха мъглата на виждането. Сега до колко ще се промениш е друг въпрос, до колко ще ти хареса е също друг въпрос, но поне знаеш какво е. Иначе и това не знаеш.





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Aнгeлe]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.10.12 22:30



" Аз знам да речем 100 неща и искренно ти споделям само 2 от тия 100. Какъв е проблема. "

Как какъв е. След като избирателно ми казваш само 2 истини ти ме манипулираш. Тоест, представи си, че човек иска да научи нещо важно, а винаги му казват маловажно. Тогава човек смята, че е маловажен и глупав, защото винаги получава маловажни отговори.

Схвана ли манипулацията?
Тоест ако имаш знанието и нарочно искренно не го споделяш с другите за да ги научиш, нима не ги манипулираш?



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: blood2]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано17.10.12 22:36



чакай сега, никой не е длъжен да ти казва всичко.

Ти знаеш 50 аз знам 30 неща. Аз ти споделям само 3 искренно ти ми споделяш само 10 искренно! Какъв е проблема в това? Искренно е качество на споделяне а не обем. Значи дори и за обем да си говорим, ти имаш правото (поради свободната си воля) да споделяш точно толкова колкото ти е потребно на теб. Значи никой няма право да изисква от теб например да си споделяш интимния живот или каквито и да е било знания които имаш.

Да знаеш повече отколкото можеш да приемеш, понякога е доста опасно.





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Aнгeлe]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.10.12 22:40



Аз търся да науча нещо което ми е нужно. Хората ми споделят само ненужни за мен неща. Как да няма проблем?
Ако има решение и мнозина го знаят, но нарочно не го споделят искренно, то има други които страдат заради това.

Извинявай, но хората порастват като идиоти, защото възрастните им споделят искренно псувни, комплексарщини и глупости, а най-важните неща не ги споделят, тоест най-важните за децата и подрастващите.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: dnaunseq]  
Автор Matin Diamant (la femme)
Публикувано17.10.12 22:46



Окей. В какъв смисъл превъзхождащ ги?



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: blood2]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано17.10.12 22:55



какво искаш да знаеш блъдчо?





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Aнгeлe]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.10.12 23:00



Как да обладавям чужди тела и да се вмъквам в тях, че моето не ми харесва много, а от другите да имам изгода.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: blood2]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано17.10.12 23:04



знанието да обладаваш чужди тела не се дава на хора които искат да обладават чужди тела. Това е против свободната воля. Именно и за това няма да го разбереш. Или ако го разбереш и го направиш, горчиво ще съжаляваш. По простата причина, че и малкото което имаш ще ти бъде отнето.

Има универсални принципи, които всички спазваме.

Два от тях са:
- дуалност
- право на свободен избор и респект към чуждия свободен избор.

Ако искаш знания искай ги за твоето израстване а не за твоето деградиране.





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: blood2]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано17.10.12 23:07



Не ти трябва да обладаваш чужди тела, а умение да променяш своето както ти харесва.



Не ми обръщай внимание - под влияние на химикалите от съседната тема съм.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Aнгeлe]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.10.12 23:07



Демек, като мъж иска да обладае жена, това е греховно. Така ли?

Като мъж иска да изпита женското на жена, това е лошо. Така ли?


А другото обладаване не е ли на същият принцип. Демек мнозина да искат да ги обладая. Какво лошо има? Аз съм добър по принцип.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Vitalite]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.10.12 23:08



Аз своето си го знам. Ама е съвсем различно да обладаеш други тела, че да си друг, а не това което си, а по-истинен.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: blood2]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано17.10.12 23:10



За какво говориш, че не схващам?



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: blood2]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано17.10.12 23:11



какво иска мъжа е едно, важното е какво искат и двамата. Ако искат да са заедно и правят секс това не се нарича обладаване а сношаване.

Но не виждам как някой доброволно ще ти даде тялото си. Така че ще ти трябва насилие.





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Vitalite]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.10.12 23:11



Ами и за двете неща. И за духовно и физическо обладаване, все едно.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Aнгeлe]  
Автор blood2 ()
Публикувано17.10.12 23:15



Ок, като искам да ме обладае някой извънземен, защо не се получава? Или поне женски дух, и да разменяме енергии и той да ме учи духовно.

Нали искам? Защо не ме обладае? Защо не вземе тялото ми и да се събудя след половин година успял и умен и можещ нещо? Ето давам тялото си за половин година на дух да ме обладае. Защо не става?

Редактирано от blood2 на 17.10.12 23:16.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: blood2]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано17.10.12 23:22



Защото мислите на умът ти се разминават с нуждите на сърцето ти.
Вторите при теб са твърде подсъзнателни и неясно видени. Когато влезнеш в синхрон със сърцето си, няма да ти е проблем да се промъкваш тук и там. Само не очаквай, просто да стане според твоите фантазии. Имаш представи и страхове и от там идва и бариерата за информация. Няма информация която да не може да ти се даде, има бариери в теб за това тя да ти бъде споделена.

За да ме разбереш ще ти дам пример. Ти си медна жица която може да провежда 200 волта ток. Ако ти пуснат 200 000 ще се разтопиш, ще спреш да функционираш напълно. Тоест проблема не е в това колко има а колко можеш да поемеш. На всеки му според цола.





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Aнгeлe]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано17.10.12 23:36







Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Касюми]  
Автор Military_MinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано18.10.12 03:36



женската винаги е избирала мъжа Посочи ми стари общества в които жената избира мъжа. Ние да не сме пауни?

Избирала е когато е имала такава възможност - рядко.
Много отворени станахте, жените!

Редактирано от Military_MinD на 18.10.12 04:29.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: dnaunseq]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано18.10.12 08:05



О, да, имаме ужасен страх от превъзхождащ ни мъж, а трепереното плавно преминава във възбуден трепет.



П.П. Все пак, "превъзхождащ" има нужда от известно уточнение. За мен лично, превъзхождащият мъж, както и да се разбира това, е желано предизвикателство. Обратното не ми въздейства привличащо.




Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Aнгeлe]  
Автор Марая (просто жена)
Публикувано18.10.12 09:16



Не ме разбра...не търся огледалния-не си падам по мита за противоположностите...,не търся и другата си половина,щото се чувствам цяла....може би нещо по средата...имаш ли идея какво ще да е то?



такава съм си..

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Military_MinD]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано18.10.12 09:30



Щом държиш да ти посоча стари общества в които жената/женската е избирала мъжа ... явно забравяш, че преди патриархата, е бил матриархат.



Честно да ти кажа, не приемам за избор, нещо, което можеш да го имаш, защото имаш власт да го притежаваш. Та не знам колко съм отворена, ама за мен, избора ако не е взаимен, го пиши в графа "прецакан".

А може и да не е така...

Редактирано от roshava на 18.10.12 09:34.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Aнгeлe]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.10.12 09:38



Ама каквато и добра душа да се всели в магаре, тя няма да може да направи нещо съществено. Така е и при мен.

Нали за това искам да се вселя в друго тяло.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: blood2]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.10.12 10:49



С цел да властваш ли?



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: roshava]  
Автор Military_MinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано18.10.12 11:31



Къде е имало такова нещо? Англия, където е имало кралици? В първобитните общества? Много се съмнявам, но може. Не съм добре запознат. Ясно е обаче кой от двата модела се е наложил като успешен във времето.

"Власт да притежаваш" ми звучи странно, като вече направен избор - избрано е всичко в границите на властта.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: PipilotaV.]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано18.10.12 12:12



Мен пък ме е страх от превъзхождаща жена. Особено в тегловните мерки.



sol lucet omnibus

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Марая]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано18.10.12 12:14



Е закъсня със съгласието, но останалите поканени мисля че са доволни

. Другият път се стягай - Виенската опера. След 3 през нощта. Дрескода е подобен.

sol lucet omnibus

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Vitalite]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.10.12 12:16



С цел да съм нещо различно.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: blood2]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.10.12 12:20



Няма да помниш кой си бил - как ще разбереш, че си различен?



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Vitalite]  
Автор Nazgulll (непознат)
Публикувано18.10.12 12:30



Оная работа ще му е доста по-голяма.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Vitalite]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.10.12 12:32



Така е по-добре. Не е важно да помня, а да съм по-различен.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Nazgulll]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.10.12 12:33



Ти Блъд ли си?



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: blood2]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.10.12 12:34



По - различен за кого - за себе си или за другите?



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Vitalite]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.10.12 12:36



И за двете.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: blood2]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.10.12 12:41





Как ще те позная, ако се промениш толкова драстично?
Но ти и това искаш - да забравиш, да те забравят.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Vitalite]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.10.12 12:42



Не искам да ме познаят. Искам да съм друг.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Vitalite]  
Автор Nazgulll (непознат)
Публикувано18.10.12 12:43



ако под блъд имаш предвид blood2 - чувствам се обиден



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Nazgulll]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.10.12 12:47



Вярвам ще го преживееш. Не мога да влияя на чувствата ти.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: blood2]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.10.12 12:48



Не съм съгласна, но разбирам.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Vitalite]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.10.12 12:54



И аз не съм съгласен да съм това което съм, но разбирам.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Polydeuces]  
Автор Марая (просто жена)
Публикувано18.10.12 13:50



Твоите какви са,та да отсеем кандидатките поне в това отношение...



такава съм си..

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Polydeuces]  
Автор Марая (просто жена)
Публикувано18.10.12 13:51



А детегледачка подсигурил ли си или четеш само между редовете?



такава съм си..

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Aнгeлe]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано18.10.12 14:15



много ти е интересна логиката....

за да си стои жената вкъщи явно трябва да е женена за въпросния изперкал шеф, дето ти е шеф на тебе, или да стоите двамата да мизерувате вкъщи, по-скоро тя да стои, пък ти да се бъхташ,

от друга страна, ако приемем, че мъжът й, който е шеф, всъщност е ок и не е изперкал, ами даже е много приятен, кво я бОли дали не ходи на работа? тоест защо да не ходи?

но иначе си прав, че жените поне имат избор, макар че според мене има и мъже, които избират да си стоят вкъщи, ако жена им изкарва доста не че е често, но се случва

впрочем у нас още от Елин Пелин поне се гледа на труда като на нещо мъчително, ужасно, угнетяващо, отвратително и т.н. толкова противно че чак героично. така е и сега, никой (почти) не гледа на работата като нещо хубаво и за това имаме такава ниска производителност и никакви приходи. бтв социализмът май не можа много да коригира тази ситуация, а след него нещата тотално си дойдоха "на мястото"



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: blood2]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано18.10.12 14:21



блъдс, понякога си мисля, че от теб би станал страхотен философ, малко ми приличаш на Сократ, с неговите поставящи те в неудобно положение въпроси





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Марая]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано18.10.12 14:22



80/60/80

Такива ми отсявай.

sol lucet omnibus

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Марая]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано18.10.12 14:23



Ще ползваме прима балерината за целта



sol lucet omnibus

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: r3gistracia]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.10.12 14:24



"никой (почти) не гледа на работата като нещо хубаво и за това имаме такава ниска производителност и никакви приходи."

Българите са лоши хора и прилагат лошотията си и в труда.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Polydeuces]  
Автор Марая (просто жена)
Публикувано18.10.12 14:29



ясно!Поредното несериозно предложение

такава съм си..

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Polydeuces]  
Автор Марая (просто жена)
Публикувано18.10.12 14:30



Защо?Твоите 100/80/100 ли са?

такава съм си..


Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Марая]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано18.10.12 14:41



По 2



sol lucet omnibus

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Марая]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано18.10.12 14:42



Защо да е несериозно? Ти поставяш условията



sol lucet omnibus

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Polydeuces]  
Автор Марая (просто жена)
Публикувано18.10.12 14:43



Ауууууууу,а аз тъкмо се чудех как си се справил снощи с толкова ухажорки,а то сърце широко


П.п.Кажи ми,че имаш и коремче и съм в нозете ти

такава съм си..

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Polydeuces]  
Автор Марая (просто жена)
Публикувано18.10.12 14:44



Ми щото примата ще откаже и тогава кво ше правим?Ъ?

такава съм си..


Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: blood2]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.10.12 14:51



Мърморко

, не се променяш и това си е!
Ти ли бягаш от различността, тя ли от теб? И аз не знам вече.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Vitalite]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.10.12 14:53



Може би просто сме се развели или не сме се оженили.

Де да знам.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Марая]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано18.10.12 14:54



Нямам



sol lucet omnibus

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: blood2]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.10.12 14:56



Най - лесно осъществимото е да създадете необвързваща връзка.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Марая]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано18.10.12 14:56



Ще разходим децата по Пратера. И ако не ги е страх ще ги качим на виенското колело



sol lucet omnibus

Редактирано от Polydeuces на 18.10.12 15:26.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Vitalite]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.10.12 14:57



Ама нея я няма при мен и аз не съм при нея. Как тогава да има връзка?



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: blood2]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.10.12 14:58



При теб е, ама не си говорите.





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Military_MinD]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано18.10.12 14:58



Нали не очакваш да ти попълвам празнините в знанията?

Не очаквам да си промениш мнението, просто изказах моето.



А може и да не е така...

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Vitalite]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.10.12 14:58



Е аз да нямам раздвоение на личността, че да си говоря сам?



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: blood2]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.10.12 15:00



Их, сега!!! И такви ли нещица трябва да обяснявам?!?





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Vitalite]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.10.12 15:02



Обясни ми. Аз съм ненаучено дете.

Демек възрастен идиот.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Polydeuces]  
Автор Марая (просто жена)
Публикувано18.10.12 15:03



Ох,отдъхнах си!Тъкмо се притесних,че аааа-ха да хлътна,ама на извадих късмет и този път!

такава съм си..

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Polydeuces]  
Автор Марая (просто жена)
Публикувано18.10.12 15:06



Ти купи билети,пък ще видим



такава съм си..

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: blood2]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.10.12 15:16



Мърморко, отегчи ме тая тема.





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Vitalite]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.10.12 15:18



А теб страх ли те е от превъзхождащи мъже и затова ли избираш мърморковци?





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: blood2]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.10.12 15:20



Ти си сладък Мърморко.

А мъж, който се има за превъзхождащ - какъв е?



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Vitalite]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.10.12 15:22



Лош мърморко.





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Марая]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано18.10.12 15:26



А мен ме оставяш с разбито сърце?



sol lucet omnibus

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: roshava]  
Автор Military_MinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано18.10.12 15:27



Не очаквам такова нещо, а и се съмнявам че си способна да го направиш.

Не очаквам да си промениш мнението, просто изказах моето.

Радвам се за което.

И аз така подходих.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: blood2]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.10.12 15:27



Забавното е следното:

Сладък Мърморко + Лош Мърморко = Идеален Мърморко





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Vitalite]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.10.12 15:28



Голяма си мечтателка.





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Polydeuces]  
Автор Марая (просто жена)
Публикувано18.10.12 15:30



Ама кой ти каза,че те оставям,не те...опазил ме Бог от такъв грях....само не съм влюбена и няма да хлътна,туй то!



такава съм си..

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Military_MinD]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано18.10.12 15:33



Радвам се, че си толкова заблуден относно жените.



А може и да не е така...

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: blood2]  
Автор Vitalite (флуидна)
Публикувано18.10.12 15:36



И ще бъда до края си.





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Polydeuces]  
Автор БeзcъницaМодератор (хрррр-фффф...)
Публикувано18.10.12 15:50



Мммм, жалко. Тука мноу яко се разминахме.





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: roshava]  
Автор Military_MinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано18.10.12 15:52



Заблуден съм малко или много, но пък много се кефя на женската злобичка.





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: blood2]  
Автор r3gistracia ()
Публикувано18.10.12 15:57



е чак льоши едва ли, ама има и доста по-добрички народи



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Марая]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано18.10.12 15:58



Кажи ми какво трябва да направя, за да се влюбиш?



sol lucet omnibus

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано18.10.12 16:00



Директор, за теб каквото и да е изключение е позволено.



sol lucet omnibus

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Марая]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано18.10.12 16:01



http://dnes.dir.bg/news/mazhe-izlozhba-viena-mazhko-tjalo-12226145?nt=17

sol lucet omnibus


Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Polydeuces]  
Автор БeзcъницaМодератор (хрррр-фффф...)
Публикувано18.10.12 16:03



Пак не успях да се измъкна.





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Polydeuces]  
Автор Марая (просто жена)
Публикувано18.10.12 16:03




Ама аз съм влюбена,даже загубена от години!Кой каза,че не съм!
П.П.Пусни си коремче

такава съм си..

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано18.10.12 16:04



Нима това искаш?



sol lucet omnibus

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Polydeuces]  
Автор БeзcъницaМодератор (хрррр-фффф...)
Публикувано18.10.12 16:06



Честно ли питаш? Не знам!



Отивам да работя, хубава вечер!



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Марая]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано18.10.12 16:10



Не искам да си пускам. По-нататък, като остарея и няма да ме интересува нежният пол, ще се отдам на разгулен живот.



sol lucet omnibus

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Бeзcъницa]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано18.10.12 16:12



Ти пък къде отиваш?

Стой си тук да те вкарам в правия път и утре да знаеш

sol lucet omnibus

Тема тук би би било интересно да се чуе филетонови [re: dnaunseq]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано18.10.12 16:14



и неговото мнение, мухахахааххаа



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Polydeuces]  
Автор Марая (просто жена)
Публикувано18.10.12 16:17



Н.П.

такава съм си..


Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Polydeuces]  
Автор Марая (просто жена)
Публикувано18.10.12 16:26



Ти ще се научиш ли да поставяш линковете както трябва,за да си ги отваряме в нов прозорец дилектно?Ъ?



такава съм си..

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Марая]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано18.10.12 16:27



Аз знам

. Ама това ме затруднява. За това предпочитам на теб да ти е трудно.

sol lucet omnibus

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Polydeuces]  
Автор Марая (просто жена)
Публикувано18.10.12 16:29



Ми няма да си говорим тогава,щом ще се затрудняваме,вместода е обратното ...

такава съм си..


Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Military_MinD]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано18.10.12 17:18



И аз се радвам, когато котарака, започне да пуска нокти, но по-ми харесва, да ми мърка.



А може и да не е така...

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Марая]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано18.10.12 18:26



колко цяла се чувстваш душко?



Търсиш ти ама не си признаваш!



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: blood2]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано18.10.12 18:27



точно обратното е Блъди. Каквото и тяло да имаш ако ти си магаре, все тая. Висшето определя нисшето.





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Polydeuces]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано18.10.12 21:00



Е, ако си в категория свръхлека, до 50- 60 кг, вероятно си под перманентно напрежение и страх.






Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: PipilotaV.]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано18.10.12 21:05



я без да се обиждаме. кво като съм 67кл и 191см висок. Знайш колко съм силен а?





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Aнгeлe]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано18.10.12 21:13



Вярвам ти. Въпреки това мисля, че имаш спешна нужда от охранване.






Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: PipilotaV.]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано18.10.12 21:19



ааа не! Определено не искам да напълнявам. Нямаш си на идея колко здрав се чувствам и колко ми е леко когато се движа а и когато не се.

Единствения проблем е че много ме болят кокалите ако седна на пейка.





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: PipilotaV.]  
Автор Polydeuces (Търсещ)
Публикувано18.10.12 21:21



И пристъпи на непредизвикан ужас?

ежедневие.

sol lucet omnibus

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Aнгeлe]  
Автор PipilotaV. ( 0-)
Публикувано18.10.12 21:24



Единствения проблем е че много ме болят кокалите ако седна на пейка.

Мдаа, определено в повечето бирарии и ирландски пъбове няма да ти е особено уютно. :)




Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: PipilotaV.]  
Автор Aнгeлe (флуиден)
Публикувано18.10.12 21:26



ами за тази цел си нося удобна мека възглавничка.





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: roshava]  
Автор Military_MinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано18.10.12 21:53



Трябва да си показваме ноктенцата от време на време.





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Military_MinD]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано18.10.12 22:14



Ако няма зло, как ще разбереш какво е добро?!



А може и да не е така...

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: roshava]  
Автор Military_MinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано18.10.12 22:41



Ще живея като Буда.

А ти?



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Military_MinD]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано18.10.12 22:48



Ще гладуваш толкова много, за да разбереш това, което ти казах?


Аз го знам, така че, няма да гладувам.

А може и да не е така...

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Aнгeлe]  
Автор shshtt (късметлийка)
Публикувано18.10.12 22:51



е това ако има някакъв начин да ми го предадеш като желание и да спре да ми се яде и да не съм вече дебела



:)

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: roshava]  
Автор Military_MinD (Bl0w_Ya_MinD)
Публикувано19.10.12 00:30



Душата ми ще е сита.





Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Military_MinD]  
Автор roshava (Касюми)
Публикувано19.10.12 08:50



Душата е сита, когато успее да улови бика и почне да го води по буйните пасища, а не когато го търси.



А може и да не е така...

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: Aнгeлe]  
Автор Марая (просто жена)
Публикувано19.10.12 13:26



Абсолютно цяла!Как така колко?Ако отговоря на въпросът ти "колко" ,значи не съм цяла,а аз съм.
А това дето си мислиш,че го търся съм го открила,само търпеливо чакам и то да ме открие



такава съм си..

Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: dnaunseq]  
Автор samvno6ta (минаващ)
Публикувано19.10.12 22:07



От моя богат житейски опит си мисля, че повечето жени харесват такива мъже.
Друго е, че една клубарка с розов ник беше писала, че най е страх от мъжете с власт, явно го е изпитала.
А, обратното-мъж във връзка с жена, която печели много повече от него и непрекъснато му дава пари, за да плаща той, когато са някъде си.
Бил съм в тази ситуация, и, повярвай ми, мъжкото ми самочувствие не беше добре.
Да ти доразкажа. Бях във връзка с една жена, има 5 магазина в София за женски дрешки, на 50 % съсобственичка с брат си на една фабрика за дрехи, изнасяща продукцията само за чужбина..
Построиха нов цех. Казваше-някоя си фолк певица Ивана вземала 5 000 лв. на концерт. Ами, ще я поканя за откриването.
Обажда ми се-резервирала съм апартамент в Троян, утре заминаваме. Искам аз да платя-тя-за мен е удоволствие аз да плащам, толкова много пари не ми трябват.
Е, и аз имам пари, ама тя ме смазваше.

<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от samvno6ta на 19.10.12 22:09.</EM></FONT></P>

Редактирано от samvno6ta на 19.10.12 22:20.



Тема Re: Жените - страх от превъзхождащ ги мъж?нови [re: samvno6ta]  
Автор dnaunseq (старо куче)
Публикувано19.10.12 23:01



Може да хвърли 2-3 пачки и да се озове на места, които са недостъпни за теб. Не всички богаташи го правят, но някои изпускат някой детайл заради невнимание.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.